Маршрутът на "Хеброс"

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Маршрутът на "Хеброс"

Мнениеот gale » Пон Сеп 10, 2007 22:49

Хайде да дискутираме маршрута на "Хеброс" - харесва ли Ви сегашния формат? Не Ви ли липсват Яврово и Асенова крепост? Как може да се направи по-атрактивен маршрута? Какво може да се подобри в трасето....
Аватар
gale
 
Мнения: 36
Регистриран на: Чет Юли 12, 2007 22:30
Местоположение: Пловдив
Име: Галина Кирова

Мнениеот iziz » Вто Сеп 11, 2007 15:49

Ти маи си от пловдив или от асеновград. Аз съм от Пазарджик и мога да кажа, че на мен така ми харесва.
iziz
 
Мнения: 98
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 20:29
Местоположение: СОФИЯ
Име: Николай Петров

Мнениеот Lubo » Вто Сеп 11, 2007 15:58

И на мен така ми по-харесва.За един ден доста се гледа,без да се разхождаме като алтавите из целия окръг.

В тоя ред мисли :

ДНАДЕСЕТ И ЕДНА “двойки” (по петобалната система в обратна градация) е получило пловдивското Хеброс Рали OMV за своето последно издание. Състезанието бе оценявано от прецизният и безкомпромисен германец Волфганг Гасторфер, който освен професионален рали-съдия и организатор, е един от офицерите на ФИА, който се ползва за оценка на европейските състезания.
В началото на август Гасторфер бе делегиран като снаблюдател в Пловдив, месец по-късно той бе и един от тримата международни съдии, които работеха по време на 28-ото международно рали Сливен.
От общо 197-те оценки, които е направил германецът, 21 са над средното равнище. Като много доброто Гасторфер е отбелязал: добрата организация на състезанието като цяло, местоположението на ралито, общата му презентация, общата организация на работа, съдействието на властите и взаимодействието с полицейските органи, базата на Хеброс Рали OMV, настаняването на пилотите, мястото на щаба на състезанието, работата и качеството на комуникациите, избор на пресцентъра, компетентност на секретариата и директора на състезанието, компетентност на техническия комисар, връзките на центъра на състезанието с делегатите на ФИА, добрата прес разгласа на състезанието.
“Имахме повече от двучасов разговор с Волфганг, след като той пристигна в Сливен – заяви за RallyXpress Иван Ненов, директорът на на Хеброс Рали OMV – Пристигнах в Сливен по време на състезанието и за да мога до обсъдя с него забележките, които има към състезанието.”
Конфузното положение, при което церемонията по награждаването на Хеброс Рали OMV бе сериозно ощетена заради валящият пороен дъжд в Пловдив е отбелязана снизходително от германеца в полза на домакините и като минус... на лошото време.

инфо RallyXpress.

Някои се уредиха с добри оценки :lol: .Странно какво не ни хареса на нас феновете това рали?Я го вижте наблюдателя :lol: .
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот P.Solberg » Вто Сеп 11, 2007 16:13

И мен да ме глезят 3 дни, да съм постоянно на пълна маса с яки девойки, да си влизам когато искам по етапите - и на мен ще ми хареса.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот FX7 » Вто Сеп 11, 2007 17:14

Добър си е маршрута , ама много са орязали спусканията а точно там се виждат истинските карачи .
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот Marin » Вто Сеп 11, 2007 20:13

Много яко си е ралито FX7 мн кофти че са орязали спускането там се вижда кои какжо може от добрите карачи :D :D :D
lancer EVO VII
Изображение
Аватар
Marin
 
Мнения: 181
Регистриран на: Чет Мар 09, 2006 17:06
Местоположение: Шумен
Име: M.Ivanov

Мнениеот MARVI » Сря Сеп 12, 2007 18:12

В тоя ред на мисли имам едно доста добро предложение. След Хеброс тази година бяхме из Родопите и се натъкнахме на едни страхотни отсечки, които се намират в областта на община Лъки, в близост до Асеновград. Та минава се през няколко населени места като с.Югово,гр.Лъки,с.Манастир и с.Давидково. Пътят е с чисто нов асфалт и е доста тесен, подобно на отсечките на рали "Миле Миля". Та там могат да се направят поне 4-5 отсечки с обща дължина от по 20 км. А точно тези етапи са доста добре познати на старите състезатели, тъй като те са се карали в предишните издания на Рали Хеброс. И с оглед на разнообразността могат да се включат и в настоящото рали Хеброс поне в първия ден. А така и така ще се минава оттам, защо и да не върнат добре познатата на всички отсечка "Асенова Крепост" :roll: :) Хрумна ми и друга идея,тъй като тази година Ю Рали ще бъде за последен път валидно за нашия шампионат и ще останем с едно състезание по-малко може да се направи и ново рали с център Пампорово, и да се включат тези отсечки. Дано да се намери някой, който да се заинтересува от това.
:)
Прикачени файлове
P1030572.JPG
P1030572.JPG (62.35 KiB) Прегледано 5902 пъти
P1030571.JPG
P1030571.JPG (60.22 KiB) Прегледано 5902 пъти
P1030566.JPG
P1030566.JPG (60.3 KiB) Прегледано 5902 пъти
Последна промяна MARVI на Сря Сеп 12, 2007 20:31, променена общо 2 пъти
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот beta_racing » Сря Сеп 12, 2007 18:26

Пътчетата са супер!
Никога не съм бил там, но са ми казвали, че са ходили да карат нагоре към Манастир. Природата там (Манастир) също е много красива :)
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот Lubo » Сря Сеп 12, 2007 19:41

За нови трасета си трябва доста желание от страна на организаторите.Явно хората там го нямат.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов


Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 57 госта

cron