Yu Rally - Евр. рег. купа и Нац. ш-т VІІ кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот sastezatelia » Нед Сеп 23, 2007 19:20

Ей тея италиянските Лансъри верно много се чупят в чужбина.
Има господ, хората са казали, който копае гроб другиго сам пада в него, както искате така го разбирайте.
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот Y_Marhov » Нед Сеп 23, 2007 19:35

Резултати след 17-ти последен етап - http://www.yurally.co.yu/html/_baza/ssa ... llyweb.mdb
Много добро представяне на българските екипажи.
Жалко за проблемите на Попов(2-ри ден) и Илиев(1-ви ден). Ако ги нямаха разликата между тях и останалите щеше да е огромна. Илиев доказа, че в настоящия момент е най-добре подготвения(психика и техника на управление) пилот в България. Тези който не го харесват е хубаво да помълчат, поне докато реизултатите говорят.
Дунев постигна най-после подиум с този автомобил, а Славов продължава да е преследван от карък.
Като заключение- браво на нашите момчета показаха на сърбите колко е голяма разликата с техните пилоти!
Y_Marhov
 
Мнения: 113
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 16:11
Местоположение: Пловдив
Име: Янко Мърхов

Мнениеот vasilcho » Нед Сеп 23, 2007 21:23

дано вси4ки да имат такива чупещи се лансъри честито на Митко и останалите момчета
vasilcho
 
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Авг 05, 2005 17:47
Местоположение: sofia
Име: vasil ivanov

Мнениеот Lubo » Нед Сеп 23, 2007 21:50

Кофти е да злорадствате така.Ясен не заслужава тоя карък-показал е фантастично каране днес сутринта.Очевидци твърдят,че от години не са го виждали такъв..........при такова каране Митко не е имал никакви шансове.

Както и да е.Не съм бил,не съм видял,не мога да коментирам.
Просто като слушам разни отзиви-било е доста интересно днес.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот rally86 » Нед Сеп 23, 2007 21:54

Е може би очаквана победа на митко просто тоя сезон е непобедим,браво на всички наши пилоти особенно внимание обръщам на Румен Дунев които показа изключителни умения и класирането му го потвърждава,въпреки това съм сигурен че тои и колата могат повече и му пожелавам за напред да дава все по добри класирания.Яд ме е за ясен тоя сезон не му варви и тва си.Лошо и за Игнат ама ние него си го знаеме как кара така че не ми е чудно

Е само едно БРАВО на нашите пилоти,показват че една толко малка страна може да има толкова класни пилоти :lol:
http://kostenetsrt.net/ -Всичко за Мазда,фойерверките и деиността на групата ни
Аватар
rally86
 
Мнения: 385
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 13:17
Местоположение: Костенец
Име: Владимир Бахчаванов

Мнениеот speedline » Нед Сеп 23, 2007 22:50

Честито на всички завършили :D Браво на Митко - с този си успех вече е Национален шампион за 2007-ма. Честито! Мисля, че напълно заслужава тази титла. Дано да успее да се пребори и за призово място в ERC.
Ясен вчера доказа, че ако няма технически проблеми може да бъде много близо до Илиев. Жалко за малшанса му днес, щеше да бъде много интересно битката между тях и до край.
За класирането на Дунев - не знам, според мен с такива възможности, опит и автомобил това трябваше да стане много, много по-рано.
За мен обаче за пореден път един пилот доказа, че и с по-слаб автомобил, много талант и желание може да се постигне много. Тошко Славов отново показа, че мястото му е сред първите. Независимо, че си на 23. Дано на следващите ралита R3-ката няма технически проблеми - нужните качества за достигане до победата пилота си ги притежава :D
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот Taz » Нед Сеп 23, 2007 23:14

Браво на Румен! Честита титла в А6! Това рали е едно от лубимите му.
Да продължава все така и за по-предна позиция в генералното.
Много жалко за Ясен! Много ми се искаше да вземе една победа на Митко.
Аватар
Taz
 
Мнения: 64
Регистриран на: Сря Ное 22, 2006 19:59
Местоположение: София
Име: Петър Битолски

Мнениеот Taz » Нед Сеп 23, 2007 23:18

Y_Marhov написа:Резултати след 17-ти последен етап - http://www.yurally.co.yu/html/_baza/ssa ... llyweb.mdb
Много добро представяне на българските екипажи.
Жалко за проблемите на Попов(2-ри ден) и Илиев(1-ви ден). Ако ги нямаха разликата между тях и останалите щеше да е огромна. Илиев доказа, че в настоящия момент е най-добре подготвения(психика и техника на управление) пилот в България. Тези който не го харесват е хубаво да помълчат, поне докато реизултатите говорят.
Дунев постигна най-после подиум с този автомобил, а Славов продължава да е преследван от карък.
Като заключение- браво на нашите момчета показаха на сърбите колко е голяма разликата с техните пилоти!


Това е втори подиум на Румен за тази година!
Аватар
Taz
 
Мнения: 64
Регистриран на: Сря Ное 22, 2006 19:59
Местоположение: София
Име: Петър Битолски

Мнениеот FX7 » Нед Сеп 23, 2007 23:31

...както и да е
Последна промяна FX7 на Пон Сеп 24, 2007 08:06, променена общо 2 пъти
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот Taz » Нед Сеп 23, 2007 23:41

kaloianko написа:
rally86 написа:наи вероятно и Дунев ще кара

гарантирам го:)


Честито и на теб бат Калояне! И ти имаш голям дял в тази победа!!!
Аватар
Taz
 
Мнения: 64
Регистриран на: Сря Ное 22, 2006 19:59
Местоположение: София
Име: Петър Битолски

Мнениеот Kiverson » Пон Сеп 24, 2007 11:24

Да не забравяме и Тихомир и Катето,сериозно се представиха според мен.
Аватар
Kiverson
 
Мнения: 164
Регистриран на: Съб Ное 18, 2006 19:20
Местоположение: Varna
Име: Kostadin Slanev

Мнениеот Y_Marhov » Пон Сеп 24, 2007 11:50

Taz написа:
Y_Marhov написа:Резултати след 17-ти последен етап - http://www.yurally.co.yu/html/_baza/ssa ... llyweb.mdb
Много добро представяне на българските екипажи.
Жалко за проблемите на Попов(2-ри ден) и Илиев(1-ви ден). Ако ги нямаха разликата между тях и останалите щеше да е огромна. Илиев доказа, че в настоящия момент е най-добре подготвения(психика и техника на управление) пилот в България. Тези който не го харесват е хубаво да помълчат, поне докато реизултатите говорят.
Дунев постигна най-после подиум с този автомобил, а Славов продължава да е преследван от карък.
Като заключение- браво на нашите момчета показаха на сърбите колко е голяма разликата с техните пилоти!


Това е втори подиум на Румен за тази година!


Извинявам се!
Y_Marhov
 
Мнения: 113
Регистриран на: Чет Яну 19, 2006 16:11
Местоположение: Пловдив
Име: Янко Мърхов

Мнениеот НИКИ » Пон Сеп 24, 2007 12:33

Много силно рали за нашите пилоти.Жалко,че Попов и Славов са имали проблеми.В челото щеше да е доста напечено в последните етапи.Прави ми впечатление,че Ганчев влиза много бързо в едно доста бързо и сигурно темпо.Сещам се миналата година с Пежото какво камикадзе беше-станах му луд фен :lol: .
Изображение
PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
НИКИ
 
Мнения: 270
Регистриран на: Съб Апр 29, 2006 12:05
Местоположение: София.

Мнениеот yhaa » Пон Сеп 24, 2007 23:36

Снимки от ралито няма ли да има....?
yhaa
 
Мнения: 61
Регистриран на: Съб Окт 28, 2006 22:20
Местоположение: Varna
Име: Никола Титев

Мнениеот CONSUL » Вто Сеп 25, 2007 10:26

yhaa написа:Снимки от ралито няма ли да има....?

ще има скоро!
CONSUL
 
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Юни 20, 2006 10:12
Име: Lyubomir Tsonchev

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 87 госта

cron