РАЛИ "ТВЪРДИЦА" - 13-14 октомври 2007

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот qvkata » Сря Окт 17, 2007 13:05

браво GTV както винаги невероятни са.Няма ли някакъв начин да се вземат филмите от онборда и да се договорим с тях?
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
qvkata
 
Мнения: 439
Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 14:31
Име: Явор Георгиев

Мнениеот rally_girl » Сря Окт 17, 2007 13:37

От прочетеното до тук го изкарахме най- черното рали в историята на този спорт! :twisted: Мисля, че "Твърдица" е рали с добри отсечки с добро бъдеще и че, всички пропуски ще бъдат изчистени. Борбата беше голяма и пилотите показаха красива надпревара. Относно "затварящата" кола - доколкото знам трасето се отваря и затваря в началото и не виждам смисъл от такава след това. При всеки пострадал автомобил се реагилаше веднага и намирам това за добре, въпреки забавянето на състезанието - все пак безопасността на пилоти и публика е най - важна!
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Мнениеот P.Solberg » Сря Окт 17, 2007 13:54

Извинявай, но аз да не съм екстрасенс, за да знам кой автомобил е последен. Ако има екипаж излетял от трасето и се забави повече от 7-8 минути след последния преминал автомобил и аз изляза на пътя, и тръгна да си ходя и ме блъсне - какво правим. Много хубаво, че се е помагало на екипажите, но примерно Веско Николаев и навигатора му чакаха в студа час и половина докато отиде до тях пътна помощ и ги изкара от етапа. За мен това забавяне се дължи на това, че няма кола след последната, която да премине по етапа и да види какви са последствията, да преценят да пратят ли пътна помощ или да избутат автомобила на безопасно място, да закарат пилотите до града.
Рали "Твърдица" е уникално с отсечките си, но само те не правят състезанието - 2/3 са организация. Трябва да сме "лоши" сега, за да не се повтарят тези пропуски повече, от това само губи самото състезание.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот speedline » Сря Окт 17, 2007 14:07

rally_girl написа:Относно "затварящата" кола - доколкото знам трасето се отваря и затваря в началото и не виждам смисъл от такава след това.

Интерсно мнение. Не напразно във всички ралита по света има такива автомобили. И те имат доста отговорна роля за безопасността както на публиката така и на пилотите....
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот Vlad777 » Сря Окт 17, 2007 15:18

rally_girl написа:...
Изображение

И на мен ми хареса много ралито. Навярно е имало пропуски, но отсечките бяха много добри, без дълги прави и с много завои. Освен това стана и много хубаво състезание с много емоции.

Снимал съм с камерата и когато сглобя филма ще го кача някъде.
Аватар
Vlad777
 
Мнения: 92
Регистриран на: Пон Май 02, 2005 03:37
Местоположение: София
Име: Владимир Цанев

Мнениеот rally_girl » Сря Окт 17, 2007 15:44

Думата ми беше да си признаете, че състезанието беше красиво! Да, имаше пропуски, но нека да не сме толкова черногледи! Все пак това е едва трето издание и вярвам, че догодина ще е още по-добро. Нашите момчета имаше какво да ни покажат и го направиха.
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Мнениеот Totogada » Сря Окт 17, 2007 17:37

Vlad777 написа:
rally_girl написа:...
Изображение

И на мен ми хареса много ралито. Навярно е имало пропуски, но отсечките бяха много добри, без дълги прави и с много завои. Освен това стана и много хубаво състезание с много емоции.

Снимал съм с камерата и когато сглобя филма ще го кача някъде.

Ето го моя материал http://torrents.rally-club.net/details.php?id=37f6fa5f1e7369be689c530acaa733946325c9ce
Colin MacRae - World Rally Champion 1995.Почивай в МИР ШАМПИОНЕ.Никога няма да те ЗАБРАВИМ!!! Изображение Изображение Изображение
Аватар
Totogada
 
Мнения: 240
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 16:42
Местоположение: Сливен
Име: Тодор Кирчев

Мнениеот ftabaton » Сря Окт 17, 2007 18:59

Първо благодаря на всички участици в състезанието. Второ благодаря на всички, които помогнаха по един или друг начин за повеждане на ралито. Благодаря и за критиките, които отправихте към нас, защото те ще ни помогнат да направими рали ТВЪРДИЦА 2008, по-добро от предишните три издания.
Аватар
ftabaton
 
Мнения: 354
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:30
Местоположение: Твърдица, Стара Загора
Име: Христо Христанов

Мнениеот SVIL3N » Чет Окт 18, 2007 12:00

ftabaton
: не като критика като савет :0) една гелерийка :) на састезанието няма да е лошо да има в сайта реклама за ралито колко е хуваво да видят хората какво да очакват може и дори за първо време да се линква от тук примерно нещо такова
Изображение
Аватар
SVIL3N
 
Мнения: 210
Регистриран на: Нед Юни 10, 2007 00:34
Местоположение: Sliven
Име: Свилен Стефанов

Мнениеот black_frost » Чет Окт 18, 2007 16:14

Аз също съм много доволен от състезанието.Предполагам, че до година и организацията ще бъде на ниво.
black_frost
 
Мнения: 31
Регистриран на: Чет Апр 05, 2007 22:49
Местоположение: София

Мнениеот golqmcho_rs » Чет Окт 18, 2007 18:47

еии много сте интересни вси4ки само можете да критикувате,кои от вас знае как се прави рали какви средства трябват и каква е отговорноста,P.Solberg на старт-а и фиал-а на отсе4ката имат връзка и се разбира коя е последната кола и кога да тръгва пътната помощ,4акали в студа,ами това е рали не е шах трагваш и каквото стане видя 4е дори и наи добрите грешът,а ако има някои ранен или нещо такова има едно книжленце пътна книга му се вика и накрая има едно SOS и едно OK ако има показано sos екипажът които е след пострадалия е длъжен да спре и да откара пострадалия до финалът или кадето има медицинско лице,а щом са изкарали OK зна4и вси4ко е наред ;)а колкото до организацията,все пак това е 3-то рали какво о4аквате 4удеса ли?нали всеки се у4и от грешките си :)
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Мнениеот plm » Чет Окт 18, 2007 21:30

plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот RaPiD » Чет Окт 18, 2007 23:24

Хахахахахах, изненада, киндер-сюрприз.

“Освен това г-н Янакиев се награждава и за цялостния му принос в развитието на автомобилния спорт”, допълни за RallyXpress директорът на Рали Твърдица Злати Златев.


Муахахахахахахах, БРУТАЛНО.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот siky » Чет Окт 18, 2007 23:40

RaPiD написа:Хахахахахах, изненада, киндер-сюрприз.

“Освен това г-н Янакиев се награждава и за цялостния му принос в развитието на автомобилния спорт”, допълни за RallyXpress директорът на Рали Твърдица Злати Златев.


Муахахахахахахах, БРУТАЛНО.

Ами лек намек, че трябва да си ходи :lol:
Dreams For WRC
Аватар
siky
 
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 15:08
Местоположение: София
Име: Светлин Славчев

Мнениеот FX7 » Пет Окт 19, 2007 00:21

plm написа:Това пък какво е
http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 4&Itemid=1


Може би релето ще става кръг от ВРЦ по-нататака , та затова така ...
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта