РАЛИ "ТВЪРДИЦА" - 13-14 октомври 2007

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот chefo » Пет Окт 19, 2007 00:38

Преди време и орден ``Стара планина``(май 2-ра степен) му дадоха защото навърши 60 год.Ама имайки в предвид,че и на Доган му дадоха обаче 1-степен,значи го раздават без да мислят много много...
Цитирам от друг форум:``И още нещо ... и аз искам орден за рожденият ми ден `` :D

``Мани се бе!
То този орден стана като лигава жена - който го иска може да го има, а който го няма руптае!``
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот Liub`s » Пет Окт 19, 2007 12:53

ами те добре се награждават .... като чета повечето отзиви .. е има за какво в смисъл .. че рали Твърдица са го направили добре ... за цялостния принос .... нз :) много не съм на ясно кои какво прави .... ама чак да се награждават (или това той трябва да го приеме като поущрителна награда всмисъл ... догодина поне пак да е на такова ниво ако може и по високо) можело е само да минат и с едно официално "благодаря справили сте се много добре и за напред се така ... дрън дрън" ... маи са си търсили официален повод да се почерпят ...
Всичко се връща колко по-късно, толкова по-мръсно!!!
Аватар
Liub`s
 
Мнения: 23
Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 20:49
Местоположение: Бургас, Варна

Мнениеот ftabaton » Пет Окт 19, 2007 14:49

Не се палето толкова. Това е само плакет на Община Твърдица. подобен плакет на БФАС, г-н Янакиев връчи миналат година на г-жа Катя Дойчева - кмет на община Твърдица и нашата кметица беше редно (и от етикет) да му върне жеста!!!
Аватар
ftabaton
 
Мнения: 354
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:30
Местоположение: Твърдица, Стара Загора
Име: Христо Христанов

Мнениеот Liub`s » Пет Окт 19, 2007 15:23

ами :) добре само че аз поне не съм се палила ;) просто коментирам :)
Всичко се връща колко по-късно, толкова по-мръсно!!!
Аватар
Liub`s
 
Мнения: 23
Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 20:49
Местоположение: Бургас, Варна

Мнениеот Ferjancz » Пет Окт 19, 2007 16:02

chefo написа:Преди време и орден ``Стара планина``(май 2-ра степен) му дадоха защото навърши 60 год.Ама имайки в предвид,че и на Доган му дадоха обаче 1-степен,значи го раздават без да мислят много много...
Цитирам от друг форум:``И още нещо ... и аз искам орден за рожденият ми ден `` :D

``Мани се бе!
То този орден стана като лигава жена - който го иска може да го има, а който го няма руптае!``



Това с орден Стара Планина е много лесно , отиваш плащаш си го и ти го връчват официално под някакъв предлог ! Ама а не отклоняваме темата!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот scorppione » Сря Окт 31, 2007 17:13

Абе те ордените ги раздават като семки !
Аватар
scorppione
 
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Окт 31, 2007 16:48
Местоположение: Balchik

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 54 госта