Рали Сливен Нац. ш-т VI кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот Evolution_X » Чет Сеп 06, 2007 15:47

Kiverson написа:http://www.vbox7.com/play:d3e98d3e
А за това да се радвам ли да плача ли -незнам!


а за това пък нямам думи ...
на такъв бърз завой да се връща газ .... след което занася колата с такава скорост...
Крумчо голям късмет извадил според мен ;)


господ е бил с него на този завой... (лично мое си мнение)
плз никой да не се засяга..
по никакъв начин не се опитвам да се заяждам с който и да е ;)
Аватар
Evolution_X
 
Мнения: 116
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 12:59

Мнениеот isaev_fan » Чет Сеп 06, 2007 19:13

Evolution_X написа:...а колкото знам е завой който затяга
и според мен човека се движи в много добра треактория за завой който не затяга...


Значи имаме старт на СЕ Стара Река. Права около 150-200м, в която има съвсем лека чупка (ляв 6), след това следва леко спиране ляв 4 или 5 - по-скоро към 4, в който почти винаги има пясък/фракция изхвърлена от предните автомобили. Веднага след този ляв започва въпросният десен. В началото се описва като дълъг 6, постепенно затваря според мен към 5, а след това е точно това затваряне към 3, в което се влиза леко вътре. За това затваряне трябва да се убие малко скоростта, дори и да се върне една предавка. И точно на тази 3-ка се е случило според мен излизането от пътя, следователно и катастрофата. Лично мое мнение част от грешката е на навигатора - в самото "подаване" на завоя. Чудно ми е как не са го запомнили завоя, като са минали същия етап два пъти през предишния ден.
Изображение
Team: INTERLEASE Racing
Driver: Ignat Isaev
Co-Driver: Stefan Kordev
Аватар
isaev_fan
 
Мнения: 334
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 00:42
Местоположение: София
Име: Теодоси Димитров

Мнениеот Donchev-Sport » Чет Сеп 06, 2007 19:21

isaev_fan написа:Значи имаме старт на СЕ Стара Река. Права около 150-200м, в която има съвсем лека чупка (ляв 6), след това следва леко спиране ляв 4 или 5 - по-скоро към 4, в който почти винаги има пясък/фракция изхвърлена от предните автомобили. Веднага след този ляв започва въпросният десен. В началото се описва като дълъг 6, постепенно затваря според мен към 5, а след това е точно това затваряне към 3, в което се влиза леко вътре. За това затваряне трябва да се убие малко скоростта, дори и да се върне една предавка. И точно на тази 3-ка се е случило според мен излизането от пътя, следователно и катастрофата. Лично мое мнение част от грешката е на навигатора - в самото "подаване" на завоя. Чудно ми е как не са го запомнили завоя, като са минали същия етап два пъти през предишния ден.


Още като чух за инцидента понеже бях на същия етап веднага ми мина през главата, не би могло да е навигаторска грешка точно поради причината, че предния ден са карали етапа два пъти и са нямали проблеми на този завой.Лично мое мнение е, че може би не е преценил пътната обстановка макар, че не е изключено и грешката да е на навигатора.Това най-вероятно ще остане неизвестно за нас.
Аватар
Donchev-Sport
 
Мнения: 249
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 11:02
Местоположение: Сливен
Име: С.Стойков

Мнениеот BradurS » Чет Сеп 06, 2007 19:58

Няма информация с какви гуми е тръгнал. Може да е там причината.
Неможе да става дума и за навигаторска грешка!
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот qvkata » Чет Сеп 06, 2007 20:14

Evolution_X написа:
Kiverson написа:http://www.vbox7.com/play:d3e98d3e
А за това да се радвам ли да плача ли -незнам!


а за това пък нямам думи ...
на такъв бърз завой да се връща газ .... след което занася колата с такава скорост...
Крумчо голям късмет извадил според мен ;)


господ е бил с него на този завой... (лично мое си мнение)
плз никой да не се засяга..
по никакъв начин не се опитвам да се заяждам с който и да е ;)



Като станеш на нивото на Крум тогава говори.Като си много отворен що некараш ти е.Писна ми да ти чета глупостите.Престани с тия постове.Ко само обвиняваш че Крум е слаб пилот."Твоя" Митко като е много добър какъв е проблема?!?!! :evil:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
qvkata
 
Мнения: 439
Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 14:31
Име: Явор Георгиев

Мнениеот driver » Чет Сеп 06, 2007 20:49

qvkata написа:
Evolution_X написа:
Kiverson написа:http://www.vbox7.com/play:d3e98d3e
А за това да се радвам ли да плача ли -незнам!


а за това пък нямам думи ...
на такъв бърз завой да се връща газ .... след което занася колата с такава скорост...
Крумчо голям късмет извадил според мен ;)


господ е бил с него на този завой... (лично мое си мнение)
плз никой да не се засяга..
по никакъв начин не се опитвам да се заяждам с който и да е ;)



Като станеш на нивото на Крум тогава говори.Като си много отворен що некараш ти е.Писна ми да ти чета глупостите.Престани с тия постове.Ко само обвиняваш че Крум е слаб пилот."Твоя" Митко като е много добър какъв е проблема?!?!! :evil:


Лично за мен много добре изкара колата Крум ... какви работи пишете незнам... всеки си има гледна точка, за видяната ситуация ама Крумчо доста красиво и контролирано мина от там. Иначе за грешка не бих казал, че е допуснал.Ако имаше някаква по друг начин щяха да се развият нещата за него :wink:
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев

Мнениеот yugosportbg » Чет Сеп 06, 2007 22:48

Момчета и момичета, бях се заканил че няма да пиша, но честно да ви кажа ме дразните с вашите постове..
За ралито /не бях там малко сам далеч/ така че го следях главно от саитовете на рали Сливен, за който искам да кажа че беше поддаржан ужасно, но като знам на кой се пада тази отговорност не се учудвам. другият сайт беше на Страшимир Димов, малко закасняваше информацията, но какво да се прави. Втрория ден ме събуди майка ми по телефона да ми съобщи че брат ми е катастрофирал, но са добре да уточня / Ивайло Ненов, Щилиян Тенчев/брат ми/ Ситроен С2 - А6 / на Българка втрория ден при спирането на десен завой загубват управлението на автомобила и хоп в гората. Точно като говорех с брат ми до тях беше полицай /капитан на кат Сливен/ който е познат та по радиото му се съобщи за инцидента на Андрей Александров /пилота е загинал на място, в момента колеги разрязват колата за да го изкарат, а съпругата му ще бъде откарана в болницата- тя е добре само е в ШОК/... Даже се е казало на вси4ки полицаи да не допускат публиката да напуска отсечките да не стане суматоха.... Така че лоша работа веднага влязох в сайтовете на Украйна да им съобщя за нещастието, о веднага ми отговориха дали информацията ми е потвърдена....
,Относно последните постове аз лично се надявам да не е било шка навигаторска грешка, защото незнам как ще се чувства Оксана ... Изкрено се надяявам да чуем че се е завърнала към този спорт да доварши делото на съпруга си. Колкото разбрах от Украинците, този човек е нещо като Крум за Българските рали фенове....

В памет на всички загинали по време на автомобилни състезания !!!
yugosportbg
 
Мнения: 31
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 15:22

Мнениеот qvkata » Чет Сеп 06, 2007 23:10

Аз съм бил братовчед на Щилян тоест и на теб.Незнам точно как да ти кажа кой съм.Може би никога не сме се виждали.Аз с баща ми се видяхме на тренировките на Молова гора с Щилян даже баща ми говори с него.Начи на баща ми майкаму и баща му живеят до на Пламен и Данаил сервиза ако знаеш къде е.Малко след разклона за лифта кадето е шопов път предната пресечка :)
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
qvkata
 
Мнения: 439
Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 14:31
Име: Явор Георгиев

Мнениеот sastezatelia » Чет Сеп 06, 2007 23:27

qvkata написа:Аз съм бил братовчед на Щилян тоест и на теб.Незнам точно как да ти кажа кой съм.Може би никога не сме се виждали.Аз с баща ми се видяхме на тренировките на Молова гора с Щилян даже баща ми говори с него.Начи на баща ми майкаму и баща му живеят до на Пламен и Данаил сервиза ако знаеш къде е.Малко след разклона за лифта кадето е шопов път предната пресечка :)


Мнение уникално свързано с темата за Рали Сливен. На мойта вуйна чанка й живеела с на баща ми леля му, която му се пада стринка по калекова линия.
Тука заприлича на сапунен сериал епизод 2006
Иначе ралито беше хубаво, но с много кофти край, момчетата инак си направиха карането, кой колкото може.
Относни линка с Крумчо, абе колеги нека гледаме реално на нещата какво ти контролирано плъзгане, Крумчо ачик ачик дето се вика си го изпусна Евото, късмет че го оправи.
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот driver » Пет Сеп 07, 2007 10:36

qvkata написа:Аз съм бил братовчед на Щилян тоест и на теб.Незнам точно как да ти кажа кой съм.Може би никога не сме се виждали.Аз с баща ми се видяхме на тренировките на Молова гора с Щилян даже баща ми говори с него.Начи на баща ми майкаму и баща му живеят до на Пламен и Данаил сервиза ако знаеш къде е.Малко след разклона за лифта кадето е шопов път предната пресечка :)


За това си има лични съобщения. Не е нужно да Ви четем личните съобщения !
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев

Мнениеот BradurS » Пет Сеп 07, 2007 13:49

Фен съм на Крумчо но относно клипчето и дума неможе да става за контролирано плъзгане. Мога да кажа само едно БРАВО за бързата реакция :wink:
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот Astra_26 » Пет Сеп 07, 2007 21:22

Абе измъкна се от ситуацията, бързо реагира и я овладя. Браво! :D
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Мнениеот rally86 » Пет Сеп 07, 2007 21:47

Аз сама да опровергая слуховете са счупването ан двг,скоростна кутия и какви ли не глупости относно повредата на Дунев,просто е счупил носач които приевентуално продължило рали щеше да бъде сменен и Румен щеше да продължи да кара
http://kostenetsrt.net/ -Всичко за Мазда,фойерверките и деиността на групата ни
Аватар
rally86
 
Мнения: 385
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 13:17
Местоположение: Костенец
Име: Владимир Бахчаванов

Мнениеот Evolution_X » Съб Сеп 08, 2007 03:31

qvkata написа:
Evolution_X написа:
Kiverson написа:http://www.vbox7.com/play:d3e98d3e
А за това да се радвам ли да плача ли -незнам!


а за това пък нямам думи ...
на такъв бърз завой да се връща газ .... след което занася колата с такава скорост...
Крумчо голям късмет извадил според мен ;)


господ е бил с него на този завой... (лично мое си мнение)
плз никой да не се засяга..
по никакъв начин не се опитвам да се заяждам с който и да е ;)





Като станеш на нивото на Крум тогава говори.Като си много отворен що некараш ти е.Писна ми да ти чета глупостите.Престани с тия постове.Ко само обвиняваш че Крум е слаб пилот."Твоя" Митко като е много добър какъв е проблема?!?!! :evil:



пич аз пробелми си нямам с никой...

но явно ти не можеш да проумееш че всеки пилот може да допусне грешка независимо дали е най добрия или по слаб от него !
за тебе твоя си Крумчо е най добрия защото кара най атрактивано (взимане на завои с вратите напред...) което според мен е по сигурния (малко грубо но "страхливия") начин за взимане на един завой...
ако не вярваш и имаш познат добър пилот го питай и той ако е честен къ мтеб ще ти отговори истината...

а за карането не искам да се появи някой си новак и случайно да бие твоя толкова любим Крумчо... и няма да мога да си оздаржа нервите след 100 те контестации след всяка отсечка!!! ей за това не карам !!!
Аватар
Evolution_X
 
Мнения: 116
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 12:59

Мнениеот bobbi » Съб Сеп 08, 2007 17:34

qvkata написа:
Evolution_X написа:
Kiverson написа:http://www.vbox7.com/play:d3e98d3e
А за това да се радвам ли да плача ли -незнам!


а за това пък нямам думи ...
на такъв бърз завой да се връща газ .... след което занася колата с такава скорост...
Крумчо голям късмет извадил според мен ;)


господ е бил с него на този завой... (лично мое си мнение)
плз никой да не се засяга..
по никакъв начин не се опитвам да се заяждам с който и да е ;)



Като станеш на нивото на Крум тогава говори.Като си много отворен що некараш ти е.Писна ми да ти чета глупостите.Престани с тия постове.Ко само обвиняваш че Крум е слаб пилот."Твоя" Митко като е много добър какъв е проблема?!?!! :evil:


За мене и Крум и Митко са отлични пилоти.
Голям късмет за Крум в този завой. Малко му остана да излети от пътя, че и с доста голяма скорост.

Едно голямо БРАВО за Славов. Според мен най-доброто представяне, още повече след Хеброс
Аватар
bobbi
 
Мнения: 250
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 19:42

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 55 госта

cron