Рали Сливен Нац. ш-т VI кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот ptp777 » Нед Сеп 09, 2007 20:50

Абе хора, като толкова изгаряте от желание да се заяждате и плюете един други и да спорите чии любимец бил по-добрия, създайте си отделна тема, само за тази цел или си пишете на ЛС ! Взе да писва вече по време и след всяко съзтезание половината постове да представляват точно такива глупави пререкания !!!
Смятам, че трябва да уважаваме усилята на всички, които се състезават в различните автомобилни шампионати в България !

Съзнавам, че и моя пост в случая няма нищо общо с темата, за което се извинявам, но мисля, че това за което пиша взе да става прекалено честа практика и трябва да му се обърне внимамие !
Аватар
ptp777
 
Мнения: 60
Регистриран на: Съб Юли 07, 2007 20:07
Местоположение: Варна
Име: Преслав Петров

Мнениеот trouble » Пон Сеп 10, 2007 11:29

ОФФТОПИК:
Направихте темата за едно от най-хубавите български и източно-европейски ралита една голяма боза....Малко се замислете...! :evil:
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Мнениеот Алекс » Сря Сеп 12, 2007 17:58

ето и нашата скромна агитка ..

Изображение

Изображение
Аватар
Алекс
 
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 16:16
Местоположение: над Лас Вегас

Мнениеот Lubo » Сря Сеп 12, 2007 19:44

До колкото имам наблюдения БМВ клуба си имат доста "разточително" виждане за ралитата :lol: :lol: :lol: .Браво,браво :lol: :lol: :lol: .
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот RaPiD » Сря Сеп 12, 2007 20:40

БМВ ентусиастите може да са малко луди и да правят глупости, но поне са супер организирани. Това БМВ бяло и синьо ни изкочи на един завой с вратите... иначе после на широкото като го врътна си личеше че го държи в свои ръце, другите малко плахо хлъзнаха само.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Astra_26 » Сря Сеп 12, 2007 21:57

Организацията е страшна. Даже имат дърва за още няколко ралита напред.
Напомням една от точките -"Пазете природата"
Сухи клони и съчки да, ама цели трупи на живи дървета... престъпление е момчета. Да не се повтаря!
Нищо лично, иначе сте готини.
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Мнениеот Алекс » Чет Сеп 13, 2007 09:57

Lubo доколкото си спомням от 12 години само две сме го пропускали но си имахме причини и това е едно от ралитата което си го уважаваме страшно много :wink:
7-8 години си лагерувахме от четвъртък още на Българка вляво на варела до циганската къщичка но компанията ни е доста голяма и затова се преместихме на Меча поляна :wink:

RaPiD че сме малко луди така си е но винаги се съобразяваме и със останалине фенове и досега не е имало неприятности и дано и занапреде е така.А че БМВ-та си вървят с вратите еми това е фъна все пак :D
А ако говориш за неделя хлъзгането причината беше че от 6-то гуми който носехме всички бяха на парчета резервните не ги броя и едвам се прибрахме до Стара Загора на телове :wink:

Astra_26 незнам как разбра от снимката но това не са трупи на живи дървета бъди сигура.Това дърво си беше чисто изсъхнало все пак не сме за една година само там.Да не говорим че горските всяка година си ни посещават и си имаме уважението с тях,отделно и че ако са сурови нямат цепене а камо ли да ги запалиш :wink: И тези дървета все пак ни стигнаха точно до неделя все пак над 20 човека сме като останаха две трупчета който оставихме до масата да сядат хора на тях :lol:

Но както и да е въпреки дъждеца който рядко ни пропуска си изкарахме както винаги супер :D
Аватар
Алекс
 
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 16:16
Местоположение: над Лас Вегас

Мнениеот lancia_hf » Чет Сеп 13, 2007 14:25

Алекс написа:7-8 години си лагерувахме от четвъртък още на Българка вляво на варела до циганската къщичка но компанията ни е доста голяма и затова се преместихме на Меча поляна :wink: :D


Чакайте че съвсем се обърках! :D Меча поляна и Варела не са ли една и съща местност?
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Мнениеот Donchev-Sport » Чет Сеп 13, 2007 14:32

lancia_hf написа:
Алекс написа:7-8 години си лагерувахме от четвъртък още на Българка вляво на варела до циганската къщичка но компанията ни е доста голяма и затова се преместихме на Меча поляна :wink: :D


Чакайте че съвсем се обърках! :D Меча поляна и Варела не са ли една и съща местност?


Не това са две различни места, "Варела" това е разклона за Даулите, а Меча поляна това е разклона за хижите към местноста Карандила ;).Тази година бяха изместили финала на СЕ Карандила точно преди Меча поляна , като излизаш точно от гората е това и затова го бяха и преименували етапа на Меча поляна ;).
Аватар
Donchev-Sport
 
Мнения: 249
Регистриран на: Пон Апр 25, 2005 11:02
Местоположение: Сливен
Име: С.Стойков

Мнениеот lancia_hf » Чет Сеп 13, 2007 16:00

Мерси! Вече ще знам.
То не че е от значение на коя поляна сме били, важното е че си изкарахме СУПЕР! Само полицаите се опитаха да ни помрачат празника, ама аз съм им отделил СПЕЦИАЛНО ВНИМАНИЕ в репортажа който ще кача :lol: Айсиктир ве! Нас ГРАДУШКАТА не ни уплаши та полицаите ще ни спрат! Ама те не са виновни . На финала на Карандила ни казаха че Чанев/не му казаха пъвото име/ им е наредил 2часа преди първата кола да спират колите!?!? :shock: Еми догодина Чанев да ходи да ги гледа :twisted:
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Мнениеот Алекс » Чет Сеп 13, 2007 17:03

lancia_hf написа: Само полицаите се опитаха да ни помрачат празника


като стана дума за полицаи миналата или по-предната година си бяхме разпънали палатките от петък вечерта като идваш от Сливен малко преди да излезеш на плаца на Меча поляна вдясно.Във 6.00 сутринта 4 полицая се опитаха да ни събудят все едно че сме в бойно положение.Ние естествено си бехме легнали сутринта и тея полицаи взеха да блъскат и да събарят палатките ни като някой още спаха вътре.Дори взеха да посягат на някой от нас.Работата отиваше на меле че и по новините щяха да ни дават сигурно.Но в момента в който ме видяха че снимам с телефона как ни бутат лагера и станаха много мили.А бе вдигна се голяма патърдия ама не е това начина.Да ни бяха казали спокойно така и така момчета не е редно тука,а те все едно че сме някакви просяци....

Незнам жените ли не им пускат или им е криво че някой си правят купона а те бичат стойки незнам кво да кажа но не е редно по този начин :wink:
Аватар
Алекс
 
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 16:16
Местоположение: над Лас Вегас

Мнениеот Totogada » Чет Сеп 13, 2007 17:12

lancia_hf написа:Мерси! Вече ще знам.
То не че е от значение на коя поляна сме били, важното е че си изкарахме СУПЕР! Само полицаите се опитаха да ни помрачат празника, ама аз съм им отделил СПЕЦИАЛНО ВНИМАНИЕ в репортажа който ще кача :lol: Айсиктир ве! Нас ГРАДУШКАТА не ни уплаши та полицаите ще ни спрат! Ама те не са виновни . На финала на Карандила ни казаха че Чанев/не му казаха пъвото име/ им е наредил 2часа преди първата кола да спират колите!?!? :shock: Еми догодина Чанев да ходи да ги гледа :twisted:

Ако може и снимки на градушката...ще съм ти много благодарен.За филмчето дано по бързо излезе по "кината".
Тоя Чанев и на мен ми го споменаваха.
Colin MacRae - World Rally Champion 1995.Почивай в МИР ШАМПИОНЕ.Никога няма да те ЗАБРАВИМ!!! Изображение Изображение Изображение
Аватар
Totogada
 
Мнения: 240
Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 16:42
Местоположение: Сливен
Име: Тодор Кирчев

Мнениеот lancia_hf » Чет Сеп 13, 2007 17:19

И на Варела така се държаха :evil: Аз затова ще им обърна ОСОБЕНО ВНИМАНИЕ! Тия полицаи трябва да разберат че са сложени там да ни ПОМАГАТ а не ДА НИ ПРЕЧАТ. Точно същото чувство изпитвам /както и Алекс/ последно време по ралитата в България. Имам чувството че съм рецидивист отивайки да гледам рали :twisted: . Ама така е - аз го питам/полицая/ къде наблизо има интересно място за гледане оня ми вика Не знам аз не се интересувам от тоя спорт! Е какво да очаквам от такъв човек? В никакъв случай съдействие! Дълго още ще бленуваме за Европа...
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Мнениеот driver » Чет Сеп 13, 2007 18:57

За тоя въпросния Чанев не е кого да е :wink: Казва Toдор Чанев и е организатор на ралито. Незнам така е прецинил така е направел неможем да му търсим вина за това.Прави го а сигурност. За полицайте не че неим пускат жените просто човека не се интерисува от тоя спорт той е там по задължение. Ако някой от Вас извикат на работа събота и неделя а сте си направили някакви планове какво правим ... а и то трябва да избие на някаде в случая върху нас. Не чи защитавам и аз патих от тях но това е докато се наема полицията за охрана на такива неща ще си трошим нервите с тях. Ама то да е само на СЛивен ми то навсякаде не ти ли е при сърце да го гледаш да немаш интерес какво правим нищо... той изтъпанчен там за какво и той незнае дали са им инструктажи и те действат... както и да е минало заминало вече и на мен ми мина яда към тях. И очаквам с нетърпение репортажа :wink:
Последна промяна driver на Пет Сеп 14, 2007 14:41, променена общо 1 път
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев

Мнениеот MARVI » Чет Сеп 13, 2007 20:07

driver написа: Казва Росен Чанев и е организатор на ралито.


Абе защо пишете без да знаете и само се излагате :lol: Росен Чанев изкупува вторичните суровини на града, а организатора се казва Тодор Чанев :lol: :lol: :lol:
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 48 госта

cron