Рали Сливен Нац. ш-т VI кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот rally_girl » Пет Сеп 14, 2007 09:14

Според мен полицаите не трябва да са рали фенове. Даже много лошо, ако са :twisted: . Няма да могат да си вършат работата както трябва :wink:
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Мнениеот Алекс » Пет Сеп 14, 2007 10:36

rally_girl написа:Според мен полицаите не трябва да са рали фенове. Даже много лошо, ако са :twisted: . Няма да могат да си вършат работата както трябва :wink:


донякъде съм съгласен с тебе но за да си вършат работата поне малко требе да са във час с този спорт не казвам че трябва да са рали фенове

трябва да има разбирателство и човещина от двете страни а те малко стоят надменнно и не проявяват и минимално уважение и разбиране

попадали сме и на много готини полицай с който си гледаме ралито и си го дискутираме и същевременно и си вършат работата но се броят на пръсти:wink: и не мога да отрека че донякъде са фенове на този спорт


смятам че всичко опира до уважение и взаимно разбирателство :!:
Аватар
Алекс
 
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 16:16
Местоположение: над Лас Вегас

Мнениеот RaPiD » Пет Сеп 14, 2007 12:49

Аз предлагам на Твърдица да се облечем като затоворници, на райета. Като ще ни третират като престъпници, поне да приличаме на такива... :twisted:
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Алекс » Пет Сеп 14, 2007 13:07

RaPiD написа:Аз предлагам на Твърдица да се облечем като затоворници, на райета. Като ще ни третират като престъпници, поне да приличаме на такива... :twisted:


на Твърдица става щото ако беше на Сливен да не ни тикнат в женския затвор :D :D
Аватар
Алекс
 
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 16:16
Местоположение: над Лас Вегас

Мнениеот driver » Пет Сеп 14, 2007 14:43

MARVI написа:
driver написа: Казва Росен Чанев и е организатор на ралито.


Абе защо пишете без да знаете и само се излагате :lol: Росен Чанев изкупува вторичните суровини на града, а организатора се казва Тодор Чанев :lol: :lol: :lol:


Много добре знам кой е Росен и кой е Тодор Чанев просто съм допуснал грешка после се усетих че съм ги объркал ама немаше как да поправя грешката сега всичко е наред.Все пак мерси за забелжката.
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев

Мнениеот lancia_hf » Пет Сеп 14, 2007 15:39

Алекс написа:
RaPiD написа:Аз предлагам на Твърдица да се облечем като затоворници, на райета. Като ще ни третират като престъпници, поне да приличаме на такива... :twisted:


на Твърдица става щото ако беше на Сливен да не ни тикнат в женския затвор :D :D


АЗ СЪМ "ЗА"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Мнениеот rally86 » Пет Сеп 14, 2007 23:16

И аз също съм ЗА
http://kostenetsrt.net/ -Всичко за Мазда,фойерверките и деиността на групата ни
Аватар
rally86
 
Мнения: 385
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 13:17
Местоположение: Костенец
Име: Владимир Бахчаванов

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта

cron