Какво е мнението ви за рали Хеброс?

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Какво мислите за организацията на рали Хеброс 2007?

Перфектна
4
9%
Добра
6
13%
Слаба
15
33%
Много слаба
9
20%
Ужасна
11
24%
 
Общо гласове : 45

Мнениеот P.Solberg » Пет Авг 10, 2007 18:45

През 2004 година за първи път бях на "Хеброс". И ралито веднага ме грабна - страхотни отсечки, страхотна атмосфера. Отсечките, които са над Пловдив - Яврово, Асенова крепост и Здравец са уникални. Трябва да направят всичко възможно, за да ги възстановят и да ги пуснат отново. Пещера, Добра вода са също страхотни отсечки. Общо взето Пловдив е едно от най-добрите ралита откъм трасе. Организацията - определено трябва да черпят опит от Сливен. Не с толкова пари, но с много любов и старание си спечелиха коефициент 10, когато рали спорта в България набираше скорост след летаргията, в която беше изпаднал. Но хората направиха страхотна организация - като се започне от нулите. Двама бивши шампиони караха Шкодите и даваха времена в някои случаи и в 10-така. Все пак това са Тихомир Златков и Славчо Христов. В Пловдив за съжаление всяка година става все по-зле. Не знам дали директорът е виновен, но определено трябва някой да се намеси. Всяка година се парадира за коеф. 10, но нищо не се прави. Просто не знам - грехота е такива отсечки да се провалят с такава организация.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот popodopolo » Пет Авг 10, 2007 22:18

P.Solberg написа:.... Отсечките, които са над Пловдив - Яврово, Асенова крепост и Здравец са уникални. Трябва да направят всичко възможно, за да ги възстановят и да ги пуснат отново... Просто не знам - грехота е такива отсечки да се провалят с такава организация.

Колко истина има в думите ти...Чак боли!Но дано този шеф на рали"Хеброс" прочете това,за да види за какво иде реч.
Не знам кой определя маршрутите,но в този си вариант някакси не става.А и не само аз съм на това мнение.
Пътищата били лоши...Явно никой не си е правил труда да мине по споменатите отсечки и да види в какво състояние са.
Ама умници толеми...Цял живот това рали си върви през Марково,Здравец,Яврово,Лясково!И този"умник" директора на ралито/дори и името му не запомних/реши да ги няма! :evil:
Еееее,приятелю,сега ще те плюят.Как една хубава дума не се каза за тебе някъде,поне мъничко...От 100 човека един да беше казал хубаво за теб.....Но не...Явно имаш други интереси покрай това рали!
Затова ще те плюят...И докато не направиш нещо за сполуката на това рали ще е така...Всеки ще е недоволен от теб!
Извинявам се за резкия тон,но вече нямам нерви!
Колеги,надявам се да ме извините!
Поздрави!
ИзображениеМонтоя беше ненормален в годините си в отбора на Уилямс
Аватар
popodopolo
 
Мнения: 753
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 15:24
Име: Николай Атанасов

Мнениеот RaPiD » Пет Авг 10, 2007 23:05

Нека се съберат още мнения и ще му пратя писмо с принтирана темата на господин организатора. Пък белким си вземе поука за догодина.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот FX7 » Съб Авг 11, 2007 00:11

RaPiD написа:Нека се съберат още мнения и ще му пратя писмо с принтирана темата на господин организатора. Пък белким си вземе поука за догодина.


To все едно да пратиш писмо на бат ти Бойко че прехасвалтира най гладката улица в България ... :shock:
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот SGCasper » Съб Авг 11, 2007 00:57

Аз съм точно от пловдив или съседното до марково село белащица, през което също е минавало хеброс по някога, наистина отсечката от гълобово до здравец е лоша, особенно бързия очастак преди здравец е трагедия, това трасе си го минавах веднъж дневно за кеф с опела които беше много нисък и слабичак мотор там карах 120, сега с алфата която ми е сток окачване не мога да си позволя повече от 50-60 иначе съм загаснал в някой дупка, има и сечеще което допълнително е направило пътя лом, води текат по него, пясъци, нещо като отсечка от гръцкото рали!!!
ПОсле след здравец прехода кум яврово-лясково- асенова крепост е макадам, пътя се използва от камиони които извозват дърва, влизах с алфата по работа и мога да кажа че карах с 2 километра и задрах на 5 места за 500 метра, много от състезателите, не искат да минават от там, щото си трошат колите, а ако не се лъжа тоя очастак в добрите години на ралито е бил и етап, не съм сигорен обаче. дори пример давам с Колйо Паунов който мисля 2001-2002 там някъде а да не е било и преди 2000 на прехода здравец яврово, като е карал с около 2 колата му е влезнала в коловз и радиатора се е спукал, и отпада от ралито(тогава караше косуърт с реклами на каменица).
На част от отсечката от самата хижа здравец до финала има свачище на едно място, правят го, не е фатално може и да се мине, но ми се струва че прекалено са и изнежени пилотите ни, искат рали да карат на настилка като писта за ДТМ, малко са хората които копнеят за трудно трасе, мякадам и прочие!!!
Пропуснах ралито щото съм извън бг но съм разочарован от него от няколко години, само катерене, няма един етап спускане вече, тая година незнам, и кво
то е като малко по голямо високопланинско с няколко етапа :(
Аватар
SGCasper
 
Мнения: 506
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 12:38
Местоположение: plovdiv
Име: Stoyan Genov

Мнениеот yozo » Съб Авг 11, 2007 00:58

Според мен:"Организация,полицай и рали"-ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА/
Някой полицай така се бяха ядосали че са там на някой завои по-цял ден,а не да си почиват.Че направо не можеше да се говори с тях.Путйовци.Мисят се за РАМБОВЦИ. :lol: :wink:
Лудите сме на изчезване!!!

МОМЧЕТА БЕЗ РАБОТА
Аватар
yozo
 
Мнения: 526
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 20:23
Име: Ивайло Василев

Мнениеот iziz » Сря Авг 22, 2007 17:29

На мен лично ми допадна. Нямах проблеми с полицията а и не можем да искаме на всеки зрител да има пазач.
Някой знае ли какво стана с анкетите, които разхвърляха по трасето имали някакви резултати или просто за оправдаване на средства.
iziz
 
Мнения: 98
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 20:29
Местоположение: СОФИЯ
Име: Николай Петров

Мнениеот rally_girl » Чет Авг 23, 2007 14:36

Аз пък мисля, че не полицаите бяха най-лошата част от ралито, а ниският брой екипажи, които участваха. С парите на OMV можеше да се стимулират отборите с нисък бюджет например.
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 59 госта