Рали ХЕБРОС Нац. ш-т V кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот popodopolo » Вто Авг 07, 2007 10:06

Не ми е любимец Царя,но в това рали се представи повече от достойно...
Вярно че губи много от това хлъзгане,но беше най-атрактивния и най-аплодирания пилот/е,и Ясен обра доста овации :wink: /
А както някой писаха,че и новият му навигатор му помагал...Ами много се радвам.Ако върви с тези темпове/откакто е с Ево-то/още 2-3 ралита и ще е сериозен конкурент на Ясен,Крум,Ради и Митко.
А от това печелим и ние зрителите,нали? :lol:
ИзображениеМонтоя беше ненормален в годините си в отбора на Уилямс
Аватар
popodopolo
 
Мнения: 753
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 15:24
Име: Николай Атанасов

Мнениеот lucifer13 » Вто Авг 07, 2007 11:49

На първия обратен завой на Пещера само трима го взеха с вратите напред - Ясен, Пепи и Царя.
Изображение
Аватар
lucifer13
 
Мнения: 31
Регистриран на: Съб Юли 28, 2007 15:11
Местоположение: София
Име: Vesselin

Мнениеот StarCatcher » Вто Авг 07, 2007 14:31

Пичове Яската кара много добре ве. много бързо плъзга колата. За разлика от митко които кара с много чисти траектории яската умее да лъзга колата много много бързо и това го нарежда много напред. Много ме е яд че си чупи толкова лошо колата и че толкова време не можахме да го изкараме. Ей Ясене да знаеш че ме направи Черен Петър в тая кал.
Аватар
StarCatcher
 
Мнения: 37
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 12:50

Мнениеот lucifer13 » Сря Авг 08, 2007 00:40

StarCatcher написа:Пичове Яската кара много добре ве. много бързо плъзга колата. За разлика от митко които кара с много чисти траектории яската умее да лъзга колата много много бързо и това го нарежда много напред. Много ме е яд че си чупи толкова лошо колата и че толкова време не можахме да го изкараме. Ей Ясене да знаеш че ме направи Черен Петър в тая кал.


Много си прав. И според мен Ясен кара много яко и ако не беше този малшанс и през двата дни първите трима нямаше да са тези.
Изображение
Аватар
lucifer13
 
Мнения: 31
Регистриран на: Съб Юли 28, 2007 15:11
Местоположение: София
Име: Vesselin

Мнениеот K_Power » Сря Авг 08, 2007 01:23

StarCatcher написа:Пичове Яската кара много добре ве. много бързо плъзга колата. За разлика от митко които кара с много чисти траектории яската умее да лъзга колата много много бързо и това го нарежда много напред. Много ме е яд че си чупи толкова лошо колата и че толкова време не можахме да го изкараме. Ей Ясене да знаеш че ме направи Черен Петър в тая кал.


Може би не си гледал достатъчно минавания на Митко, Митко тази година е с доста по-различен стил на каране от този, който беше преди около 1-2 години! Сега бих казал, че си плъзга, има такива излизания от завой, които просто ако не излезне с вратите напред няма да излезне! Митко прави доста контролирани и много бързи плъзгания! Но фактите говорят, в момента няма български пилот, който да победи Митко!!!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот jolian » Сря Авг 08, 2007 10:23

http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... 3&Itemid=1
Какво е мнението ви за това ,не ви ли прилича на нещо познато.
Аватар
jolian
 
Мнения: 81
Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 10:59
Местоположение: G.Oriahovica

Мнениеот StarCatcher » Сря Авг 08, 2007 11:21

Криситияне далеч сам от мисълта че в момента има по добър пилот от Митко в бг. Просто кара изключително чисто и плъзга толкова малко колата че не е истина. Наистина е точно там където трябва и ако не я плъзне ще загуби. Но на фона на Ясен Митко се едно кара на писта. И дватама ми допадат страшно много защото карат коренно различни стилове /поне според мен/ но и двамата са изключително бързи. Няма според че Митко е доста по бърз за момента. дано да става още по :)
Аватар
StarCatcher
 
Мнения: 37
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 12:50

Мнениеот Lubo » Сря Авг 08, 2007 12:20

jolian написа:http://www.bgnrc.info/index.php?option=content&task=view&id=2863&Itemid=1
Какво е мнението ви за това ,не ви ли прилича на нещо познато.



Изненада-това е имало хомологация :lol: .Нещо от рода на ладите едно време.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот bobi_racing » Сря Авг 08, 2007 20:08

jolian написа:http://www.bgnrc.info/index.php?option=content&task=view&id=2863&Itemid=1
Какво е мнението ви за това ,не ви ли прилича на нещо познато.

Браво,нашите пак се оцапаха,Калибрата е имала хомологация,а и да нямаше поне можеха да го пуснат да кара извън класирането.Все пак 4овека е бил 2000 км. път,а те не го пуснаха.Така коефициент не се връща господа :shock: :idea: :!: :wink:
Аватар
bobi_racing
 
Мнения: 223
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 21:55
Местоположение: ЯМБОЛ skype: bobi_wrc
Име: Боян Христов

Мнениеот RaPiD » Сря Авг 08, 2007 21:11

Ами той човека дошъл за кефа, тука се е запознал с жена си, можеше както миналата година караха накои хора извън класирането да го пуснат и него да кара... ама не. Дал е 8000 евро за наем, и за какво...
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот lucifer13 » Сря Авг 08, 2007 21:30

Какво да кажеш за такова нещо. То ние си коментираме, но тези от които зависят тези неща са пълни аматьори в тоя спорт. Е как да дигнем коефициент. Освен всичко друго догодина и чужденци няма да дойдат. Те за разлика от организаторите има чест.
Изображение
Аватар
lucifer13
 
Мнения: 31
Регистриран на: Съб Юли 28, 2007 15:11
Местоположение: София
Име: Vesselin

Мнениеот BradurS » Сря Авг 08, 2007 21:40

Миналата година Мичкина и едно сръбско митсубисши караха извън класирането, поради нередовности в автомобилите.
Какъв беше проблема сега? Отчаян съм....
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот lucifer13 » Сря Авг 08, 2007 21:48

bai_bradur_ivo написа:Миналата година Мичкина и едно сръбско митсубисши караха извън класирането, поради нередовности в автомобилите.
Какъв беше проблема сега? Отчаян съм....



Нормално е да сме отчаяни. Сега на Хеброс го нямаше Митко, ами догодина? Ако още двама-трима излязат да карат навън по времето на наше рали, а и като гледам големия наплив от чужди екипажи катринката става плачевна!
Изображение
Аватар
lucifer13
 
Мнения: 31
Регистриран на: Съб Юли 28, 2007 15:11
Местоположение: София
Име: Vesselin

Мнениеот chefo » Сря Авг 15, 2007 22:30

Evolution_X написа:Жалко че Митака го няма та да видят всички как се тренира и как се кара :)
пък и колкото сам чувал му е едно от лиубимите Рали та ХЕБРОС :)))

особенокогато беше подобрил на Царски всичките рекорди по отсечките :)))

о6те когато Царски беше с WRC то а Митака с Maxi то :)

тогава май на Царски му водеше с над 10 минути :)
аве мн яки спомени от тва Рали :))))

дано и тая година стане хубаво и интересно :)))

Успех на всички пилоти които юе стартират и дано всеки завърши без никакви проблеми и аварии :)))

само прокалнатия си знае че той няма шанс той нека не заварши :lol:
П.С. той се знае не питайте кой е ;)))


Става въпрос за Хеброс 2001 и лично мое мнение е, че на Димитър колата беше по-добра от тази на Царски(италиански механици и пр.-оправиха блокирала 3-та предавка за около 20 мин.като всички останаха шашнати), докато Царски се бореше със...Иван Маринов,който караше ево 6 и форда като цяло беше дърто ВРЦ.
Даже много пъти сме виждали не само по наши ралита максита пред ВРЦ!!!
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот Lubo » Вто Авг 21, 2007 14:56

Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 42 госта

cron