С каране ли извоюва победата си Митко?!

Дискусия за Българския Рали Шампионат

С каране ли извоюваха победата си на рали "България" Митко и Янаки?

Анкетата свършва на Чет Авг 16, 2007 19:36

ДА
107
75%
НЕ
23
16%
Колебая се!
13
9%
 
Общо гласове : 143

Мнениеот damon » Вто Юли 17, 2007 10:05

rallista написа:damon, като се опитваш да защитаваш илиев(който се опита да измами колегите си), говориш неща които в нормален разговор не би изрекал.


Друже, никой не защитавам това си е твоя интерпретация. Просто си казвам мнението. Работата е там, че все още няма доказателства, че Митко е карал с нередовна кола, но вече е оплют от много места все едно това е факт. Това се е случвало и преди, ако се сетите, и с други състезатели...

Иначе за колата на Стец и аз разбрах - хваната е с нередовен рестриктор и пилота е дисквалифициран, засега нямам повече информация, но това няма отношение по тази тема.
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот OgyWRC » Вто Юли 17, 2007 12:46

RaPiD написа:PS. Абе исках да кажа на Оги, много ти бега Самарата бе, едвам те догоних на магистралата. Не може да е сток мотор тва!?
Сега видях, та да отговоря!
Това още веднъж потвърждава, колко измамно изглежда всичко отвън (и то на магистралата) … да не говорим, че когато по отсечките изпреваря някой 2-3 пъти по-мощен автомобил със самарката, после идват да ми “отварят” колата, … знам ли, може да имам и аз някой скрит датчик.
В този ред на мисли, ако аз седна в Evo-то на Митко, а той в моята Самара, коментарите ще се: леле каква яка Самара и какво куцо Митсубиши :D
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Мнениеот trouble » Вто Юли 17, 2007 14:56

Оги, Самарата ти е само с купе на Самара, иначе е Ево10 отдолу :lol: ;)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Мнениеот OgyWRC » Вто Юли 17, 2007 16:16

... айде, и мен ме почнахте ... сега всички изпреварени BMW-та ще подадат контестации :D
Нека не разводняваме темата, въпреки, че сама по себе си тя е малко абсурдна.

Виждам, че повечето от вас отново се вълнуват от предимствата (позволени или не) в колата на Митко ... а все си мисля, че много по-важно е, че той кара страхотно през последните два сезона, намира се в отлична форма и има тактика на шампион, за това му се възхищавам. (през 2005 в същата позиция беше Ясен). Явно точно за това има и врагове (всички големи пилоти имат). Бих се радвал по подобен начин на успехите на всеки един пилот (за мен даже няма значение дали става въпрос за българин или не).
В същото време, ако се докаже, че в колата има непозволени елементи, пряко виновен или не, Митко ще си понесе последствията. В нашия спорт не бива да има място за компромиси, свързани с изрядността на автомобила!
До тогава е добре да не изказваме "силни" мнения в едната или другата посока!
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

.

Мнениеот oncho » Сря Юли 18, 2007 18:24

Защо Жозеф не подаде контестация? Защо контестациите бяха подадени точно на рали България, след като втора поредна година Димитър Илиев няма нито една загуба в българския шампионат? Защо Игнат Исаев биеше повечето н3 и някои н4 със Самарата? Защо Тодор Славов и Пламен Стайков с н3-ки притесняваха третия на Ю-рали 2006г ?

Никой не написа нищо за Радослав Козлеков и за начинът, по който превключва предавките /без отнемане на газта/.

Несъм пристрастен към никой !!! Силата на колата е от голямо значение, само при положение, че има кой да я кара !!!
oncho
 
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Май 09, 2007 02:46

Мнениеот bul441 » Сря Юли 18, 2007 18:44

Не става въпрос само за почикване на съединителя , а за почукване на педала на газта възможно най-бързо за да се нареди предавката,
На практика голяма част от професионалните пилоти в гр Н и група А преди пявата на ВРЦ с въвеждане на правозъбите кутии практикуват смяна на предавките с малко или почти никакво пускане на газта ,но се изисква много опит и прфектен рефлекс.

Прегледах 3 пъти интервюто на Златков и то звучи технически грамотно, но от спортна гледна точка бяха спестени някои детайли от състезателното каране на най високо ниво.
В никакъв случай интервюто не е заядливо , но е леко пристрастно по много тънък начин облечено с терминология.
Може би не тябва да забряваме ,че илиев го наказа лошо със стария форд на стоян колев след като златков караше toyota gt 4 wrc с която яската би кузай , байта и тн. на албена 2000.

Ето ви последното DVD направено от мен на RALLY BG 2007 http://torrents.rally-club.net/details. ... 9d14dd19c4
Цитат:

разгледайте това и открийте разликите
става въпрос не за датчик , а за разлика в класите -нещо което няма хомологация но е ясно видимио и прави тази тема наистина безмислена.

На мястото на крум и ради сериозно ама наистина щях да се замисля
bul441
 
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 18:08

Мнениеот oncho » Сря Юли 18, 2007 19:00

Може би не тябва да забряваме ,че илиев го наказа лошо със стария форд на стоян колев след като златков караше toyota gt 4 wrc с която яската би кузай , байта и тн. на албена 2000.


Наказването не беше лошо. Водиха мъжка борба, но сигурен съм доста от хората, които пишат дори неса чували и знаели кой от днешните им фаворити е карал тогава![/quote]
oncho
 
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Май 09, 2007 02:46

Мнениеот FX7 » Сря Юли 18, 2007 23:50

oncho написа:
Може би не тябва да забряваме ,че илиев го наказа лошо със стария форд на стоян колев след като златков караше toyota gt 4 wrc с която яската би кузай , байта и тн. на албена 2000.


Наказването не беше лошо. Водиха мъжка борба, но сигурен съм доста от хората, които пишат дори неса чували и знаели кой от днешните им фаворити е карал тогава!


Aha ...най вероятно никой не знае !?!?, Това на кое реле се е случило ?
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот oncho » Чет Юли 19, 2007 00:43

Рали Хеброс 2000г. Тогава когато някои пилоти едва прохождаха!
oncho
 
Мнения: 7
Регистриран на: Сря Май 09, 2007 02:46

Мнениеот Мартин Сурилов » Чет Юли 19, 2007 08:36

Имаше един виц, който е напълно достатъчен да изчерпа цялата тема:
В ада над казаните със всичките грешници стоял по един дявол, който да ги пази да не изплуват нагоре и да избягат. Дявол нямало само над казана с българите. Попитали ги, защо е така и те отговорили:
-Нямо страшно, ако някой от българите тръгне да изиза, останалите сами го дърпат надолу!
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Re: .

Мнениеот dorikin » Чет Юли 19, 2007 10:43

oncho написа:Защо Жозеф не подаде контестация? Защо контестациите бяха подадени точно на рали България, след като втора поредна година Димитър Илиев няма нито една загуба в българския шампионат? Защо Игнат Исаев биеше повечето н3 и някои н4 със Самарата? Защо Тодор Славов и Пламен Стайков с н3-ки притесняваха третия на Ю-рали 2006г ?

Никой не написа нищо за Радослав Козлеков и за начинът, по който превключва предавките /без отнемане на газта/.

Несъм пристрастен към никой !!! Силата на колата е от голямо значение, само при положение, че има кой да я кара !!!

защото joseph е коректен и знае точно къде е въвд сътезанието ,защото това е най голямото състезание и има широка публичност и присъствие на комисари от fia .Игнат е изключителен талант със страхотен усет за автомобилалТренировки ,мотивация много добра теоритическа и техническа подготовка говоря в частност за Тодор ,Пламен го познавам по малко. :lol:
Усмихвай се докато имаш зъби ?
Аватар
dorikin
 
Мнения: 26
Регистриран на: Сря Юли 18, 2007 17:23
Местоположение: SOFIA
Име: Мартин Марков

Мнениеот shper » Чет Юли 19, 2007 19:06

Аз предлагам да се затвори тази тема - писна ми! Митко си спечели и това е!
Аватар
shper
 
Мнения: 42
Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 14:25
Име: Николай Сардовски

Мнениеот ShumenAutoSport » Чет Юли 19, 2007 21:50

Аз Предлагам!!! слушах В.Илиев да казва някаде ,че датчика е нормална резервна част от Балкан Стар и струва 50 лв. Ми даите да саберем пари и да купим 2 датчика да ги дадем на Rallysta да ги даде на Крум който аз много уважавам и Козлеков пък догодина току виж имаме 4 българи в челото ,защото както се вижда Ясен може човека и без датчик да бие Крум - ама забравих той е с фалшиви иглички на винтилите на гумите (да обесня как работят изпускат по малко въздух и гумите не променят налягането в дългите отсечки) така той печели по 1 сек на останалите!!!
Щом е за родината ,газ до ламарината!
Аватар
ShumenAutoSport
 
Мнения: 61
Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 19:17
Местоположение: Велики Преслав

Мнениеот Ferjancz » Чет Юли 19, 2007 22:06

Хайде вече да успокоим топката и да престанем с тънките иронични нападки - и от двете страни !!! По този начин , както се развиват двете теми , та дори и съсипване на други теми с подмятане на реплики за скандала , до кога мислите , че ще продължи! Отговора е - почти до безкрай! Не мога да разбера как на някои хора , не им омръзна да говорят едно и също нещо , вече в продължение на десетки страници с постове! Мисля , че достатъчно добре разбрахме всички , че има противници и привърженици на Илиев! Трябва ли да се заключват теми за да се спре с писането на глупости! Казвам глупости , защото ако прочетете последните страници на темите , 80% от постингите са само баластра и нищо смислено не се казва!

Моля всички участници във форума да се замислят по този въпрос!

Благодаря за вниманието!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот StarCatcher » Пон Юли 23, 2007 09:01

МИТКО ИЛИЕВ Е НОМЕР 1. Изгарям от желание да чуя сега ФИА ли е манипулирана или кво ?! Муахахахахахахаха
Аватар
StarCatcher
 
Мнения: 37
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 12:50

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта

cron