Рали "ВИДА" Нац. ш-т ІV кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот Niki Cvetkov » Чет Юли 26, 2007 22:47

БРАВО Бе ехееее :D Страхотни клипчета момчета :) Много ме радвате :D за в бъдеще работа в Rally TV :wink:
MC1 100 KL2 100 KR2 200 SQL 100 KR4 50Y!->R2+ (D/C!) 100 +SQR 400 F->CR->KL4 100 MC2

THЕ NORMAL DON'T SURVIVE
Аватар
Niki Cvetkov
 
Мнения: 475
Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 14:41
Местоположение: София/Плевен/
Име: Николай Цветков

Мнениеот automobiliste » Пет Юли 27, 2007 00:08

Ей клиповете са много много хубави,страхотни са!!!Айде и от следващите ралита да направите!
Аватар
automobiliste
 
Мнения: 106
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 22:08
Местоположение: Plovdiv
Име: Maria Ilcheva

Мнениеот chefo » Пет Юли 27, 2007 00:25

RaPiD написа:А по време на целия фил ли го има този проблем или само в началото?


През целия-просто пробвах с всичко...
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот ptp777 » Пет Юли 27, 2007 00:43

Клиповете са направо убииствени, страхотна работа, просто нямам думи :D . А и явно сте ценители на хубавата музика :wink:
Поклон пред великолепната работа
Аватар
ptp777
 
Мнения: 60
Регистриран на: Съб Юли 07, 2007 20:07
Местоположение: Варна
Име: Преслав Петров

Мнениеот ICE__MAN » Пет Юли 27, 2007 09:38

Голямо мерси за клиповете на Вас момчета, които сте се потрудили над тях, мерси и на П. Солберг за съвета как да гледаме без проблеми :D
ICE__MAN
 
Мнения: 144
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Десислав Христов

Мнениеот trouble » Пет Юли 27, 2007 10:10

Снощи гледах и аз 25 мин. клип, че другия не искаше да се сваля (не знам защо) и искам да поздравя създателите на тоиз репортаж. Най ме изкефи накрая когато минавахте покрай Митко, Ясен и други...получава се някак...вълнуващо...Едно голямо браво и от мен, и нека да има повече такива торенти. Поздрави!

П.С. Вземете кандидатствайте за репортери в някоя ТВ ;)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Мнениеот Lubo » Пет Юли 27, 2007 10:13

Те момчетата искат,ама няма кой да ги свържи с някоя телевизия,а не става да се изтропат на врата и ............дайте да правим репортажи.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот trouble » Пет Юли 27, 2007 10:22

[quote="Lubo"]Те момчетата искат,ама няма кой да ги свържи с някоя телевизия,а не става да се изтропат на врата и ............дайте да правим репортажи.[/quote]

Ами примерно....да се напише някакъв е-маил до някоя ТВ - ГТВ, ЕК, РИНГ...да се изпрати няква част от този материал и да се чака отговор. Поне може да се опита. Примерно може да се използват само някой кадри, които да бъдат включени в официалния репортаж на ТВ-то...нещо такова. А по-добре даже ще е до някоя ТВ, която няма репортажи за рали спорта, но пък може да се заинтересова... :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Мнениеот beta_racing » Пет Юли 27, 2007 11:36

Клиповете са просто прекрасни! Супер работа! :shock:

Имам само една забележка - относно музиката! Нека да е още малко по-тиха докато колите вървят, а с екипажите накрая почти да изчезва (въпреки, че може да се остави поне малко да се чува като "лек" фон), за да може да се чуват коментарите им след финала :wink:

Продължавайте все така!!!
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот Lubo » Пет Юли 27, 2007 12:18

Има един лош момент-пари.

Тоя дето снима-нищо не вижда от самото състезание.Бие сумати път,има разноски за бензини,хотели и др.,а накрая една касетка в камерата.Лично аз виждам ралито като се пребера в къщи :wink: .Същото което виждам аз,го виждат и останалите без да са ходили :wink: .Ето го момента за всички тея дето ходят с камерите и фотоапаратите-от какъв зор да го дам на всички.Без пари.Лично аз винаги съм подкрепял и Асен и Чавдар и всички тея с техниките,като кажат:не е лошо да изкараме някой лев.
Не знам,тук си свикнахме на фрий нещица,но не се учудвайте на мемента-дай пари,на ти кадри/снимки.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот beta_racing » Пет Юли 27, 2007 12:39

Lubo написа:Има един лош момент-пари.

Тоя дето снима-нищо не вижда от самото състезание.Бие сумати път,има разноски за бензини,хотели и др.,а накрая една касетка в камерата.Лично аз виждам ралито като се пребера в къщи :wink: .Същото което виждам аз,го виждат и останалите без да са ходили :wink: .Ето го момента за всички тея дето ходят с камерите и фотоапаратите-от какъв зор да го дам на всички.Без пари.Лично аз винаги съм подкрепял и Асен и Чавдар и всички тея с техниките,като кажат:не е лошо да изкараме някой лев.
Не знам,тук си свикнахме на фрий нещица,но не се учудвайте на мемента-дай пари,на ти кадри/снимки.


Така си е - всички фотографи и снимачи страдаме от това :roll:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот Lubo » Пет Юли 27, 2007 13:00

Ахъм :wink: .

Де да знам,аз лично от Курти бих си взел 5-6 снимки..............нищо,че имаме доста тук,че жена ми снима и тн.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот OgyWRC » Пет Юли 27, 2007 14:49

Први сте, или гледаш или снимаш ... или караш! Обаче най-добре е да караш и да имаш онборд ;-)
Но като цяло, изборът си е индивидуален. Аз снимам за удоволствие и винаги съм се радвал да раздавам фотографиите ... Предполагам, че с филмчетата също е така, когато човек се забавлява, се получават най-добрите кадри ;-) А авторите сигурно най-много се радват на възторжените отзиви!
Но с този ентусиазъм, може да помогне много на спорта, подобни клипчета биха били интересни и за широката аудитория и биха намерили място в порграмите на разни телевизии, само трябва да се уговорят нещата ... над това трябва да се помисли! Дори вече ми хрумна нещо ... но да видим!
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Мнениеот lancia_hf » Пет Юли 27, 2007 16:09

Ооох, от къде да започна! :D
Много е шибана системата за телевизионното отразяване на каквото и да е събитие, не само на рали. Как да отида на работа в телевизия, след като ще ми предложат 350-450 лв заплата максимум, а за сведение само квартирата ми е 200лв. Единственото, което може да се направи по този въпрос е да се надяваме да сме единствените "уловили" някой инцидент и самите телевизии да ни потърсят. Но с това "сътрудничеството ни" ще приключи.
Въпроса с музиката ,може би, е най-болния. В България по телевизията не можеш да пуснеш дори и 10 секунди от дадено парче, без да имаш права за ползването му. Разбирайте - да си платиш! Сами се сещате, че за хитовите или сумата е убийствено висока, или въобще не можеш да намериш разпространител /или не знам точно как се казва/, на който да платиш. Да не мислите , че на пичовете в GTV или Евроком или Канал1 и т.н. да не ги изреждам, не им се иска да подложат "нещо по-яко" в репортажите си. Иска им се но с това разполагат, това слагат.
Всички милеем за нашия любим спорт и искаме той да стане все по-популярен и по-популярен. Но нашата помощ може, за сега, да се изрази единствено със създаването и разпространението на такива клипове в интернет, за да могат повече хора да им се порадват и да си кажат: "Е, следващия път и аз ще отида да го гледам на живо". Вижте какво става по света, покрай скоростните етапи! Еми как да дойдат големите пилоти с големите спонсори в България, при условие че на завой има по 10, максимум 20 човека.Спонсора иска рекламата да му бъде забелязана, а не да кара сам из гората :D
Много още мога да говоря на тази тема, но да спирам за сега, че може пак да ми спрат интернета :D
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Мнениеот lucifer13 » Пон Юли 30, 2007 02:06

Може да се говори с някоя от телевизиите преди кръга - да кажем ХЕБРОС. Да им се покаже един такъв филм като този от Вида и те да решат дали могат и искат да си платят за такова нещо. Проблема е там, че сигурно правата ще са техни за излъчване.
Изображение
Аватар
lucifer13
 
Мнения: 31
Регистриран на: Съб Юли 28, 2007 15:11
Местоположение: София
Име: Vesselin

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 45 госта

cron