Рали "Траянови врата" 2007

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот DoNcHeV`SpOrT » Пон Юни 18, 2007 12:33

http://www.vbox7.com/play:5b2cd3f0
на този завой се завъртя Гьошев,точно до паметника,където често стават катастрофите,и където също имаше застанал "фен"
koli i football
Аватар
DoNcHeV`SpOrT
 
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Юни 17, 2007 18:32
Местоположение: http://levski.bg

Мнениеот Niki Cvetkov » Пон Юни 18, 2007 12:40

Аве хора вие чувате ли се?! :o Кви са тия глупости,че Дунев не можел да кара и т.н.А как ще обясните времето му в СЕ 6 Церово?! :idea: Мда това за мен си е точно неможене.Дунев е справя отлично и само закъснението му от 1,20 мин. в СЕ 1 Мухово го извади от борба за по-предно класиране!!!Да наистина Румен не кара С-а като Жан Жозеф,но в Бг никой не може да го кара по-добре от него и това е факт!!!!
Тошко на мен също много ми харесва и очаквам в близко бъдеще по-добри класирания и от него :)Карането на Исаев винаги ми е доставяло удоволствие и си мисля,че и той заслужава по-добра кола :)А за Янакиев ще кажа само "Евала баща!!!"

П.П.Поста ми е на тема коли с предно предаване и затова не намесвам Гьошев!
MC1 100 KL2 100 KR2 200 SQL 100 KR4 50Y!->R2+ (D/C!) 100 +SQR 400 F->CR->KL4 100 MC2

THЕ NORMAL DON'T SURVIVE
Аватар
Niki Cvetkov
 
Мнения: 475
Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 14:41
Местоположение: София/Плевен/
Име: Николай Цветков

Мнениеот kiko » Пон Юни 18, 2007 12:44

Времето му на СЕ-6 ще го обясна с две думи:тренировки с бегачката :wink: :lol: :lol: :lol: .Това не съм го чувал от някой :wink: .
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Мнениеот Niki Cvetkov » Пон Юни 18, 2007 12:47

НЕ е единственият който тренира там :roll: Въпросът е кой не е тренирал там :D с бегачката :roll:
MC1 100 KL2 100 KR2 200 SQL 100 KR4 50Y!->R2+ (D/C!) 100 +SQR 400 F->CR->KL4 100 MC2

THЕ NORMAL DON'T SURVIVE
Аватар
Niki Cvetkov
 
Мнения: 475
Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 14:41
Местоположение: София/Плевен/
Име: Николай Цветков

Мнениеот kiko » Пон Юни 18, 2007 12:49

Мужду другото не е сериозно да спорим за пилотите,колите и тн.Всичко опира до пари.Има пари-има класиране.Това е най-важното.Едва след това идва може да кара-има класиране :wink: .
Нещо напълно нормално за целия свят е това :evil: .

п.п.Думите на Ц.Ж.Ж. са от първото му гостуване в България и става дума единствено и само за Клио С1600.
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Мнениеот kiko » Пон Юни 18, 2007 12:53

Niki Cvetkov написа:НЕ е единственият който тренира там :roll: Въпросът е кой не е тренирал там :D с бегачката :roll:


Еми следващите двама в крайното генерално класиране.Примерно :wink: . :lol: :lol: :lol:
Сложи и Ради в това число-не му седи колата тук :lol: :wink: .

Радостно е,че има пилоти в България където продължават оная хубава традиция да слушат навигатора,а не да наизустяват трасето.
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Мнениеот Lubo » Пон Юни 18, 2007 19:10

Тука малко се изместихме от темата за безопастност.Марви.......проблема идва в "конструкцията" на самото обезопасяване :wink: .Съгласен съм с теб,че ние можем да помогнем на федерацията,но по какъв начин при положение,че самите те разрешават да се седи на опасни места.В неделя ми направи впечатление,че нито един пилот,както и нито един "вътрешен" не застана на така коментирания по-горе завой на турския паркинг.Савата,Ники Златков,Турал,Стайков и още сумати известни личности не застанаха на самия път-почти всеки от тях изкоментира,че е много опасно да се седи на "спирачния път" :wink: .
Чавдар......еми седи на опасни места..........на толкова опасни,че няма някой луд да застане до него,но ТРЯБВА да има и такива.....иначе какво ще видят хората пред монитора :wink:.Плюс това съм сигурен,че Чавдарчето определено има винаги план за бягство :wink: .Както и да е........ .
За Митко направо не мога да повярвам,че го пишеш.Добър навигатор-що е то?Тоя дето не прави грешки при диктуването :wink: .Това е най-важното.Останалото е плънка :wink: -всеки може да наизусти правилника и да знае коя алинея за кво е :wink: .Та в тоя ред мисли:Гьошев се е доверил изцяло на Митко........това ми е достатъчно да разбера,че навигатора не прави грешки :wink: .А знаете,че доста често се случват грешки в световния(примерно).
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот Rexich » Пон Юни 18, 2007 20:47

чух че някои е заснел минаването на пепи гьошев на турския паркинг и го качил някой ще ми даде ли инфо каде мога да го намеря
мерси предварително
Аватар
Rexich
 
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 22:23

Мнениеот Lubo » Пон Юни 18, 2007 21:01

По всяка вероятност утре сутрин ще са качени моите кадри в торентите на клуба.Там го има "минаването".Ще са качени от К_Палър.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот ifcho » Пон Юни 18, 2007 22:06

Защо вместо непрекъснато да си мерите пишките в някакъв форум, не постъпите като мъже и не се чуете по телефон или не си уредите среща на живо. А не да се излагате пред всички.

Заглавието на темата и последвалото превръщане в детска градина само на мен ли ми прави впечатление?

Надявах се да отворя темата и да прочета нещо за съзтезанието. А не разни детински препирни.
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Мнениеот soikata » Пон Юни 18, 2007 22:33

Току що гледах по Евроком репортажа от ралито. Жалка работа. Не може да искаме да се популяризира българското ни първенство и по медиите да ни се подиграват с такива включвания. Женски мрънкаш коментар с една камера за цялото състезание :roll: Да не говорим за канал1,БТВ,Нова и др.велики телевизии. НИЩО. Състезание за милиони левове, коли, поддръжка и какво ли не и в медиите откъси с дължина на един некролог. Как ще се съгласяват рекламодателите да спонсорират този спорт като няма кой да им покаже дори лепенките по колите. В една Сърбия когато ходехме на състезание имаше наблюдаващ въртолет и нямаше съдийски тъпотии от рода " точно в това дере радиостанцията няма обхват и затова не сме разбрали че ........е катастрофирал". По какво разбират хората какво става в нашия спорт ? Баща ми казваше- какво ми се хвалиш какъв отбор сте щом и по новините не ви съобщават. Но на наште журналисти им е по-лесно да дават тенис или шах. Там няма риск, комари, бръмчене и може да се правиш на разбирач. Абе щом нямат даже и МЪЖ за репортер какво да говорим.
soikata
 
Мнения: 29
Регистриран на: Пон Юни 18, 2007 21:42
Име: Иван Велев

Мнениеот BradurS » Пон Юни 18, 2007 22:50

И двамата си намерете друга тема за спорене... :?
От интерес кой крив кой прав ще ме накарате да се докопам някак до Гьошев рано или късно и ако не забравя да го питам за случая... :x

Мое мнение е че Чавдар застава на опасни места... но той е достатъчно голям за да може сам да си прицени и никой нищичко не може да му каже!
Ето видеото със Гьошев. Не се вижда много добре...
http://www.vbox7.com/play:06f85c85
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот touza » Пон Юни 18, 2007 23:50

Качих още клипчета и няколко снимки, някои са размазани заради високата скорост и качаствата на апарата. :D :)
http://www.vbox7.com/byuser:touza?&page=1
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?User ... umId=97376
Аватар
touza
 
Мнения: 44
Регистриран на: Вто Авг 08, 2006 16:35
Местоположение: София
Име: Йордан Славчев

Мнениеот damon » Вто Юни 19, 2007 00:40

Много неприятен спор имаше тук. Ако някой има какво да се изяснява - има телефони, има лични срещи, не е мястото в този форум да се изясняват отношения! Всички, мнения, които не отговарят на заглавието на темата оттук нататък ще бъдат изтривани!

И аз бях на ралито и останах долу горе доволен. Долу горе тъй като не видях нищо кой знае колко неочаквано, но все пак ми беше интересно, имаше интересни борби, пък и ми беше първо наше рали тази година.

Митко Илиев очаквано беше много силен, определено в момента той е човека и трудно ще бъде победен от който и да е. Ясен и Дилян отново имаха някакви проблеми, но не мисля, че имаха голям шанс отново особено на сухото.
Успях да гледам три минавания - на моста на финала на Мухово, на един бърз завой на Славовица и накрая на турския паркинг. Както каза Оги второто място беше най-ценното и показателното, разбира се там бяхме само ние, тъй като няма циркаджийски изпълнения :wink:

Направи ми впечатление, това че Митко кара доста прецизно, Крумчо обаче караше нервно, пързаля, според мен ще му е трудно с това каране да бие Митко. За другите в Н4 ми е трудно да давам оценки тъй като не видях нещо специфично... Дунев караше добре според мен, но и колата му е класи над тази на Вилхелм да речем. Не мисля, че той има голям шанс срещу него. Румен явно ще се цели в това да е веднага след "звездите" в класирането. Янакиев-мл не показва нищо засега... Не знам на какво се дължи това.
Тошко Славов - показа класа пак, на Славовица много ми хареса как мина. Колата също е много добра. Сигурен съм, че е по-конкурентна от 206-цата на Вилхелм.

В Н3 беше интересно - Исаев продължава да кара в познатия самарски стил, разбира се с по-малко хлъзгане от преди. Въпреки това прави доста добри времена - явно печели много от късното спиране и бързите завои. Някои хора тълкуват неговото каране като доста стихийно и случайно, но не мисля, че е така. Има доста логика и при него. Много ми хареса и Иван Ганчев, много добро, точно и прецизно каране и съответно добри резултати, явно той ще е една от "звездите" в Н3 този сезон.

В Н2 беше напечено за второто място и развитието май беше най-драматично от всички други класове особено накрая. Тук ми направи впечатление, че на бърз завой Стратиев идваше, даваше газ, описваше траекторията и изчезваше без никакво усилие, привидно не особено бързо. Емо Денев пристигаше много бързо "като изстърван", пързаляше колата, бореше се с нея и пак правеше същото време. Просто неговия Ситроен не стоеше по същия залепен начин... Катето Стратиева караше също много добре, браво на нея! Ще ми се да гледам цял сезон такава борба в Н2 - "най-нашенката" група.

Накрая отидохме да погледаме шоу на турския паркинг, аз не бях гледал там. Веднага ми направи и на мен впечатление, че доста хора бяха застанали на най-опасното място - точно срещу спирането. Аз застанах малко по-надолу и въпреки, че бях по-близо до пътя беше доста по-безопасно. Наистина както казва Любо - имаше доста полиция, но лентите и хората отново стояха не където трябва, особено на завоите с много спирачки. Същото беше и на разклона за Лесичево на муховската отсечка.
И наистина на турския паркинг можеше да стане доста опасно ако Пепи Гьошев не беше вкарал колата в пътя. Там има един превал след права и после спирачки за десния с фракцията, мисля че той счупи колата малко по-рано - на самия превал и от "олекването" на колата тя просто тръгна настрани. Доста атрактивно, въпреки, че в първия момент си помислих, че отиде в хората. Браво на Гьошев, че вкара колата в пътя, но това със сигурност не трябва да му се случва често и със сигурност не е спечелил от него. По-скоро за това му изпълнение мога да му пиша черна точка. :wink:
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот Lubo » Вто Юни 19, 2007 11:57

http://torrents.rally-club.net/torrents.php

Три етапа от мен.Сори за лошото качество,но лентата се прецака и квито и врътки да правих не стана по-добре.По принцип най-добре се четат моите клипове с оригиналния медиа плеар :wink: .
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта

cron