Рали "Траянови врата" 2007

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот tsveti » Вто Юни 19, 2007 12:27

soikata написа:Току що гледах по Евроком репортажа от ралито. Жалка работа. Не може да искаме да се популяризира българското ни първенство и по медиите да ни се подиграват с такива включвания. Женски мрънкаш коментар с една камера за цялото състезание :roll: Да не говорим за канал1,БТВ,Нова и др.велики телевизии. НИЩО. Състезание за милиони левове, коли, поддръжка и какво ли не и в медиите откъси с дължина на един некролог. Как ще се съгласяват рекламодателите да спонсорират този спорт като няма кой да им покаже дори лепенките по колите. В една Сърбия когато ходехме на състезание имаше наблюдаващ въртолет и нямаше съдийски тъпотии от рода " точно в това дере радиостанцията няма обхват и затова не сме разбрали че ........е катастрофирал". По какво разбират хората какво става в нашия спорт ? Баща ми казваше- какво ми се хвалиш какъв отбор сте щом и по новините не ви съобщават. Но на наште журналисти им е по-лесно да дават тенис или шах. Там няма риск, комари, бръмчене и може да се правиш на разбирач. Абе щом нямат даже и МЪЖ за репортер какво да говорим.


Велика дума, а?! МЪЖ. С главни букви..., как звучи само.
Някаква нотка на дискриминация ли усетих или просто щото съм жена и нещо не съм разбрала???
От подобни коментари ми идва да си излея една кофа със студена вода, за да се осъзная.

ПП Извинявам се за поста, но просто не се сдържах. Много въздържание след прочетените постове ми бе нужно, но тук не успях просто.
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот gogichus » Вто Юни 19, 2007 14:43

Понеже ми е нвъзможно да пусна етапите в тракера ги пускам като отделни клипчета във дата-та и в-бокс :)

http://www.vbox7.com/byuser:gogichus


или

http://store2.data.bg/gogichus/trayanow ... avovitza1/

http://store2.data.bg/gogichusone/traya ... avovitza1/
Последна промяна gogichus на Сря Юни 20, 2007 17:22, променена общо 1 път
gogichus
 
Мнения: 15
Регистриран на: Пет Мар 23, 2007 11:37
Име: Георги Минков

Мнениеот onTe » Вто Юни 19, 2007 18:14

Много хубаво рали . Честито на победителите и браво на Тихо който `тихо` победи в клас N :) . Голям късмет за Гиошев на последното минаване на турския . Ясен Попов може би щеше да дава по добри времена ако Янакиев не го спъваше на всяка отсечка .

пс. Защо Гиошев е +5 мин. ?
onTe
 
Мнения: 202
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 20:26
Име: Михаил Божков

Мнениеот RS_TURBO » Вто Юни 19, 2007 18:39

[img]http://forum.rally-club.net/album_page.php?pic_id=16637[/img]
искам да попитам как завърши тази каскада в стил "Gigi Galli" :?: :?: :?:
No Boost, No Bottle, Just Pure THROTTLE!!!!!
Аватар
RS_TURBO
 
Мнения: 294
Регистриран на: Сря Юни 08, 2005 17:44
Местоположение: Провадия
Име: Тихомир Тенев

Мнениеот onTe » Вто Юни 19, 2007 18:45

Завърши благололучно и за пилота и за публиката .
Ето тук може да я видиш и на видео -> http://torrents.rally-club.net/details. ... 910604c922
onTe
 
Мнения: 202
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 20:26
Име: Михаил Божков

Мнениеот BOXER » Вто Юни 19, 2007 19:35

onTe написа:Завърши благололучно и за пилота и за публиката .
Ето тук може да я видиш и на видео -> http://torrents.rally-club.net/details. ... 910604c922


А ще може ли малко сийд?
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Мнениеот swrt » Вто Юни 19, 2007 19:52

Любо го няма,така,че нека тея дето са го свалили да дадат малко сийд.


Цвети,не се коси.Що не вземем да се вдигнем да те предложим за водещ на предаването :!: Чуваш ги работите, ... . И заплата няма да взимаш,само ще подкарваш от време на време техната Ц2-ка. :wink:
Евроком ще са напред по всички параграфи :!:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

Мнениеот RaPiD » Вто Юни 19, 2007 20:24

Ебати уникалното лъзгане се е получило, Джиджи Гали пасти да яде, жалко че не е заснето добре цялото, евала ПЕПКА!!
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот BradurS » Вто Юни 19, 2007 22:07

tsveti написа:
soikata написа:Току що гледах по Евроком репортажа от ралито. Жалка работа. Не може да искаме да се популяризира българското ни първенство и по медиите да ни се подиграват с такива включвания. Женски мрънкаш коментар с една камера за цялото състезание :roll: Да не говорим за канал1,БТВ,Нова и др.велики телевизии. НИЩО. Състезание за милиони левове, коли, поддръжка и какво ли не и в медиите откъси с дължина на един некролог. Как ще се съгласяват рекламодателите да спонсорират този спорт като няма кой да им покаже дори лепенките по колите. В една Сърбия когато ходехме на състезание имаше наблюдаващ въртолет и нямаше съдийски тъпотии от рода " точно в това дере радиостанцията няма обхват и затова не сме разбрали че ........е катастрофирал". По какво разбират хората какво става в нашия спорт ? Баща ми казваше- какво ми се хвалиш какъв отбор сте щом и по новините не ви съобщават. Но на наште журналисти им е по-лесно да дават тенис или шах. Там няма риск, комари, бръмчене и може да се правиш на разбирач. Абе щом нямат даже и МЪЖ за репортер какво да говорим.


Велика дума, а?! МЪЖ. С главни букви..., как звучи само.
Някаква нотка на дискриминация ли усетих или просто щото съм жена и нещо не съм разбрала???
От подобни коментари ми идва да си излея една кофа със студена вода, за да се осъзная.

ПП Извинявам се за поста, но просто не се сдържах. Много въздържание след прочетените постове ми бе нужно, но тук не успях просто.


Само да поясня че ако не сте забелязали, коментара на репортажите от ВРЦ са от ЖЕНСКИ глас и според мен са доста сполучлива комбинация!

Искам да попитам защо има излята вода на Турския паркинг на СЕ 6 ?
Последна промяна BradurS на Вто Юни 19, 2007 22:11, променена общо 1 път
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот Taz » Вто Юни 19, 2007 22:09

Niki Cvetkov написа:Ако някой подържа отношения с някой от пилотите с камери в колите ,ще съм много благодарен да вземе и качи онборд в торънта :D



Ще пробвам да ти уредя някое рали от онбордовата камера на Дунев. :wink:
но няма да се справя с качването! по ми е лесно да ти дам диск.
Последна промяна Taz на Вто Юни 19, 2007 23:01, променена общо 1 път
Аватар
Taz
 
Мнения: 64
Регистриран на: Сря Ное 22, 2006 19:59
Местоположение: София
Име: Петър Битолски

Мнениеот driver » Вто Юни 19, 2007 22:47

Водата си стоеше там целия ден не вярвам някой нарочно да я изливал.... :!:
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев

Мнениеот ICE__MAN » Сря Юни 20, 2007 00:14

Водата се стичаше от няква вада, дори някой я беше поизчистил и преградил да не се стича на трасето, поздравления за което. А относно ленти и места за гледане малко е странно някой да твърди, че организаторите определяли опасни места за гледане - ами ако малко от малко разбираш за кво става дума в тоя спорт няма да застанеш фронтално срещу спирането на колите, а и не видях никъде трибуни за зрители, така че всеки си носи отговорността за собствения си живот. Жалкото е, че отново имаше хора, които си мислеха, че гледат в тях в хола по ТВ-то, а не на живо с идващи срещу тях с доста висока скорост автомобили. Сами трябва да си се пазим, а не да разчитаме на пилотски умения и късмет.
ICE__MAN
 
Мнения: 144
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Десислав Христов

Мнениеот K_Power » Сря Юни 20, 2007 01:12

onTe написа:Много хубаво рали . Честито на победителите и браво на Тихо който `тихо` победи в клас N :) . Голям късмет за Гиошев на последното минаване на турския . Ясен Попов може би щеше да дава по добри времена ако Янакиев не го спъваше на всяка отсечка .

пс. Защо Гиошев е +5 мин. ?


Гръмната гума на СЕ6 Церово!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот beta_racing » Сря Юни 20, 2007 09:46

Мисля, че водата на завоя на турския паркинг избиваше от пукнатините на пътя, защото там си стоеше "прясна" и на обед в най-голямата жега.
Аз имам запис (от GSM за съжаление) на завъртането на Пепи Гьошев на СЕ5 Магистрала, но не на търския паркинг, а малко по-рано, на мястото, от което MARVI пусна снимки --> http://www.vbox7.com/play:8028e0a7 <-- Виждам, че качеството още повече се е скапало, та който иска мога да му го пратя в skype. Хм, а сега като го гледам във vbox даже излиза и на забавен кадър :lol: От друга страна пише, че все още не е удобрено, но ще видим какво ще стане като го удобрят :)
Аз имам забележка към полицията на СЕ4 и по-точно един полицай, който стоеше долу на моста под прословутия завой на турския паркинг - след последната кола #50 хората свободно започнаха да си вървят по пътя без никакъв контрол, а той само си гледаше без да каже нищо. Когато дойде Safety Car-а, който караше доста здраво за обикновена кола между другото, се получи нещо от сорта на видеото от френскоро рали Лион-Шарбоние, когато 307-цата почти удари онези малоумници. Няма да си кривя душата и ще кажа, че тук беше малко "по-безопасно", в смисъл, че хората се разбягаха малко по-бързо. Други пък прескочиха мантинелата на моста и къде има една дума едвам не паднаха в реката от бързане. Толкова ли не можеха да изчакат всички 5 минути и толкова ли полицая не можеше да ги спре? Защото в СЕ5 и СЕ6 след въпросния #50 караше и Парашкевов с Фиестата и не ми се мисли какво можеше да стане, ако караше по-отрано... :roll:
След малко качвам моите снимки от състезанието :)

Edit: http://forum.rally-club.net/album_cat.p ... C&start=32 :)
Последна промяна beta_racing на Чет Юни 21, 2007 09:10, променена общо 2 пъти
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот Niki Cvetkov » Сря Юни 20, 2007 10:01

Taz написа:
Niki Cvetkov написа:Ако някой подържа отношения с някой от пилотите с камери в колите ,ще съм много благодарен да вземе и качи онборд в торънта :D



Ще пробвам да ти уредя някое рали от онбордовата камера на Дунев. :wink:
но няма да се справя с качването! по ми е лесно да ти дам диск.

Ами ще съм ти много благодарен :) Като имаш онборд ми пиши на ЛС да се разберем как да ми го дадеш,а аз после ще се погрижа да го кача в торента :D
MC1 100 KL2 100 KR2 200 SQL 100 KR4 50Y!->R2+ (D/C!) 100 +SQR 400 F->CR->KL4 100 MC2

THЕ NORMAL DON'T SURVIVE
Аватар
Niki Cvetkov
 
Мнения: 475
Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 14:41
Местоположение: София/Плевен/
Име: Николай Цветков

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

cron