Рали България 2007

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Рали България 2007

Мнениеот racing service » Пон Юни 04, 2007 22:27

Остава един месец до най голямото ни рали. Мисля че е време да отворим темата и който има някаква информация нека да я сподели с всички.Нека това да бъде едно хубаво състезание с много участници на които пожелавам успех...и дай боже без инциденти. Поздрави на всички...и дано на най високото стъпало на стълбичката да се покачи български състезател.
Аватар
racing service
 
Мнения: 151
Регистриран на: Чет Сеп 01, 2005 22:31
Местоположение: Севлиево
Име: Иван Кушлев

Мнениеот P.Solberg » Вто Юни 05, 2007 09:45

Ами по отсечките е бил забелязан да тренира Джандоменико Басо, което може би означава, че ще кара и в таз годишното издание на ралито. Иначе сигурните участници засега са Жозеф, Себаля, Фонтана, Чопик, Соловов. Очаква се и всички останали заявени в ЕРЦ да участват, за да могат да попълнят броя от 6 участия.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот RaPiD » Вто Юни 05, 2007 14:09

Басо?? УАУ
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот YaH40o_Shterevi_RT » Вто Юни 05, 2007 15:18

Да се надяваме че бройката ще стигне поне 60 коли !!!
nai golemite SRT
Аватар
YaH40o_Shterevi_RT
 
Мнения: 391
Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 15:02
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Lanco Rally » Вто Юни 05, 2007 15:36

Басо не беше ли заявен само за Италианския рали шампионат :roll:... дано да дойде,че да видим майсторлък :D
Lancia №1 in Rally Sport Ever!!!
Аватар
Lanco Rally
 
Мнения: 74
Регистриран на: Вто Апр 24, 2007 16:56
Местоположение: Бг
Име: Венко Станчев

Мнениеот iziz » Вто Юни 05, 2007 17:02

Отосно най-високото мяасто на подиума и аз се надявам да е българско,
но ако доиде Басо маи ще си остана с надеждите.Смятам, че е време да победи българин и ще стискам палци на всички българи. И пожелавам на всички БЕЗ ИНЦИДЕНТИ.
iziz
 
Мнения: 98
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 20:29
Местоположение: СОФИЯ
Име: Николай Петров

Мнениеот rallista » Сря Юни 06, 2007 09:59

Защо триете мнението на хората различно от вашето. КАК НЕ ВИ Е СРАМ. С кое от написаното от мен не сте съгласни. Тогава викайте в един глас - дано не дойде чужденец и Вашият лювимец да спечели. СРАМУВАЙТЕ СЕ ОТ СЕБЕ СИ. С кого от Вас не ми съвпадна мнението. Ако в този ФОРУМ има някой ЧОВЕК с достойнство върнете това което бях написал и нека хората преценят
ИЛИ ГО МОЖЕШ ИЛИ СЕ ОПРАВДАВАШ !!!
Аватар
rallista
 
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 20:53
Местоположение: sofia

Мнениеот Loeb » Сря Юни 06, 2007 12:50

Rallista,

остави не се занимавай с глупости трият се мнения които не са удобни, а мнения на приятелчета, колкото и да са обидни и предвещаващи към интриги и конфронтации се оставят, но докато е така Аз, Ви, освобождавам от моето присъствие в този форум.

Беше ми приятно.
Аватар
Loeb
 
Мнения: 399
Регистриран на: Чет Май 25, 2006 16:30
Местоположение: Варна
Име: Тодор Генков

Мнениеот MARVI » Сря Юни 06, 2007 14:11

Loeb написа:Rallista,

остави не се занимавай с глупости трият се мнения които не са удобни, а мнения на приятелчета, колкото и да са обидни и предвещаващи към интриги и конфронтации се оставят, но докато е така Аз, Ви, освобождавам от моето присъствие в този форум.

Беше ми приятно.


Подкрепям и двама ви.Ето как се прогонват интелигентно мислещите хора от този форум в случая Loeb и Rallista,който явно е много навътре в спорта. Защо примерно някое мнение на плм,което не е удобно за другите не се трие? Въпроса стига до лични пристрастия и връзки.Всичко в България ли трябва да става с връзкарство?Замислете се малко от малко.Това говори за нивото на форума :wink:

Сори за офтопика но все някога трябва да се каже истината :!:
Последна промяна MARVI на Сря Юни 06, 2007 21:11, променена общо 1 път
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот yozo » Сря Юни 06, 2007 14:17

Исками се да видим и новото Пежо 207 как върви.
Дали ще се поеви и в нашето Рали?
Лудите сме на изчезване!!!

МОМЧЕТА БЕЗ РАБОТА
Аватар
yozo
 
Мнения: 526
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 20:23
Име: Ивайло Василев

Мнениеот racing service » Сря Юни 06, 2007 23:22

Аз мисля че таз годишното издание на ралито ще бъде по силно от тези през последните няколко години и дано това се сбъдне защото българската публика го заслужава...а нали вече сме в европа и точно за това мисля че ще имаме по вече и по класни участници.
Аватар
racing service
 
Мнения: 151
Регистриран на: Чет Сеп 01, 2005 22:31
Местоположение: Севлиево
Име: Иван Кушлев

Мнениеот FX7 » Сря Юни 06, 2007 23:59

rallista написа:Защо триете мнението на хората различно от вашето. КАК НЕ ВИ Е СРАМ. С кое от написаното от мен не сте съгласни. Тогава викайте в един глас - дано не дойде чужденец и Вашият лювимец да спечели. СРАМУВАЙТЕ СЕ ОТ СЕБЕ СИ. С кого от Вас не ми съвпадна мнението. Ако в този ФОРУМ има някой ЧОВЕК с достойнство върнете това което бях написал и нека хората преценят
Още го помня изтритото ти мнение в което нямаше и една лоша или убидна дума ....!!!
Са друг е въпроса че никои няма право тук да не харесва "Митко" , а най смешното е че няма кои да си признае примерно : " аз го изтрих... защото ала бала....."
Ташаци ...
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот MARVI » Чет Юни 07, 2007 00:08

FX7 написа:
rallista написа:Защо триете мнението на хората различно от вашето. КАК НЕ ВИ Е СРАМ. С кое от написаното от мен не сте съгласни. Тогава викайте в един глас - дано не дойде чужденец и Вашият лювимец да спечели. СРАМУВАЙТЕ СЕ ОТ СЕБЕ СИ. С кого от Вас не ми съвпадна мнението. Ако в този ФОРУМ има някой ЧОВЕК с достойнство върнете това което бях написал и нека хората преценят
Още го помня изтритото ти мнение в което нямаше и една лоша или убидна дума ....!!!
Са друг е въпроса че никои няма право тук да не харесва "Митко" , а най смешното е че няма кои да си признае примерно : " аз го изтрих... защото ала бала....."
Ташаци ...



Не ни интересува кой е.Той така или иначе няма да си признае.Те са си един дол дренки,хвани единия удари другия,така че.... Просто да върне мнението така както го е изтрил! Ако има поне малко съвест разбира се :evil:
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот FX7 » Чет Юни 07, 2007 00:13

MARVI написа:
FX7 написа:
rallista написа:Защо триете мнението на хората различно от вашето. КАК НЕ ВИ Е СРАМ. С кое от написаното от мен не сте съгласни. Тогава викайте в един глас - дано не дойде чужденец и Вашият лювимец да спечели. СРАМУВАЙТЕ СЕ ОТ СЕБЕ СИ. С кого от Вас не ми съвпадна мнението. Ако в този ФОРУМ има някой ЧОВЕК с достойнство върнете това което бях написал и нека хората преценят
Още го помня изтритото ти мнение в което нямаше и една лоша или убидна дума ....!!!
Са друг е въпроса че никои няма право тук да не харесва "Митко" , а най смешното е че няма кои да си признае примерно : " аз го изтрих... защото ала бала....."
Ташаци ...



Не ни интересува кой е.Той така или иначе няма да си признае.Те са си един дол дренки,хвани единия удари другия,така че.... Просто да върне мнението така както го е изтрил! Ако има поне малко съвест разбира се :evil:



Ами чесно да си кажа в случая си прав ! Много смешна картинка се получи :)
Аз вече на по така мненията ще си правя "принтскрин"-ове !
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот damon » Чет Юни 07, 2007 00:16

rallista написа:Защо триете мнението на хората различно от вашето. КАК НЕ ВИ Е СРАМ. С кое от написаното от мен не сте съгласни. Тогава викайте в един глас - дано не дойде чужденец и Вашият лювимец да спечели. СРАМУВАЙТЕ СЕ ОТ СЕБЕ СИ. С кого от Вас не ми съвпадна мнението. Ако в този ФОРУМ има някой ЧОВЕК с достойнство върнете това което бях написал и нека хората преценят


rallista, напиши си пак мнението да го видим. Някой от модераторите е преценил, че е за триене...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Следваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 50 госта

cron