Рали "Стари столици" 2007

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот станислав » Чет Юни 07, 2007 12:15

Гледайте какво става тук.Това са май Курбан Рейсинг
Прикачени файлове
dsc8787.jpg
dsc8787.jpg (110.69 KiB) Прегледано 12743 пъти
Аватар
станислав
 
Мнения: 58
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 21:11
Местоположение: Сливен
Име: Станислав Събчев

Мнениеот станислав » Чет Юни 07, 2007 12:18

този е от четвъртък така!
Прикачени файлове
bscap0005.jpg
bscap0005.jpg (103.62 KiB) Прегледано 12741 пъти
Аватар
станислав
 
Мнения: 58
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 21:11
Местоположение: Сливен
Име: Станислав Събчев

Мнениеот станислав » Чет Юни 07, 2007 12:29

????? !!!!!! Иначе евалла на полицая.Незнам как издържа на тази лудница.
Прикачени файлове
bscap0006.jpg
bscap0006.jpg (49.75 KiB) Прегледано 12725 пъти
Аватар
станислав
 
Мнения: 58
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 21:11
Местоположение: Сливен
Име: Станислав Събчев

Мнениеот nikito7 » Чет Юни 07, 2007 12:40

До колкото си спомням тоя са беше напоркал бая.
SHUMEN AUTO SPORT
Аватар
nikito7
 
Мнения: 28
Регистриран на: Съб Юни 02, 2007 22:01
Местоположение: shumen
Име: Николай Ст.

Мнениеот MARVI » Чет Юни 07, 2007 12:52

golf_1 написа:МАРВИ ти хубаво показваш човека каде стои отвътре в завоя(не бяха варненци),ама ти откаде праиш тая снимка ааааааааааа.....Някои ако я изтърве маи ти идва отгоре,или ся ште кажеш,че там имаше мантинела :shock: на С-ката....Иначе учиш хората евала бате,пример си.......Зад това място имаше само храсти,даже не можеш да избягаш....Или викаж те пилотите там не грешат...


А ти виж какво съм написал най-отдолу.Не съм правил аз снимката.Аз бях точно на правата до човека дето продаваше кебапчета.Оттам съм снимал и форлойфера.Първо четете какво е написано и тогава давайте сигурни мнения :wink: :arrow:
MARVI написа:P.S. Снимката е от jolian
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот golf_1 » Чет Юни 07, 2007 18:55

Извинявай,не сам прочел....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Мнениеот jolian » Чет Юни 07, 2007 19:35

Отсно снимката която съм направил вярвай ми стоя на доста по безопасно място от колкото всички на този завой . ако не дай си боже колата започне да напуска трасето скороста там където стоя е по малко , стъпал бях на едно възвишение и имаше къде да скоча на зад ,но какво да кажат голямата част от публиката която стои точно срещу правата и при едно по късно спиране и напускане на колата, тя ще е върху тях, не си мисли че съм близо до пътя все пак фотоапарата има обектив и преближава някой неща които искаш да снимаш. Намирам забележката ти за много неуместна имайки предвид че я изказваш на догатки къде съм застанал не си ме видял а ме обвиняваш че стоя на не подходящо място.
И накрая знаеш ли какво щеше да стане в 3 етап Лозево когато Я. Попов изпривари Янакиев и при преминаването си хората изкочеха да гледат колата ,а на Янакиев се наложе да спре да не ги удари така че има много по - недисциплинирани от мен и от всички тук .
Не мисля че е необходимо да се водят такива спорове в този момент и да се гледа кой къде стои на ралитата всяко едно място по отсечките е опасно дори и на прав участък колата може да поднесе или да се пукне гума и , просто да не си там. Така че не ми казвай къде е опосно или не да стоя и да правя снимки от малък ходя по ралита и винаги когато си избирам място си правя първо сметка какво би станало ако колата напусне пътя и от къде би изхвърчала и заставам на може би безопасното място.
Аватар
jolian
 
Мнения: 81
Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 10:59
Местоположение: G.Oriahovica

Мнениеот trouble » Чет Юни 07, 2007 21:32

[quote="valio"]вижте къде е публиката и колко е малка границата от кефа и мъката.
http://www.vbox7.com/play:15a16ddd[/quote]


Какво става с това видео , все още го няма!
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Мнениеот chefo » Чет Юни 07, 2007 21:54

Някой знае ли къде е това видео с курбан рейсинг.Що го няма?Или аз нещо не виждам...
Последна промяна chefo на Чет Юни 07, 2007 22:07, променена общо 2 пъти
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот txl » Чет Юни 07, 2007 21:57

Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот Marin » Чет Юни 07, 2007 22:04

И баце то не е курбан а дамажан рейсинг ама момчетата бяха ного ама ного пияни и небяха само от Ахтопол а и от Сливен наистина единия бягаше след колите и като по чудо не го блъсна някой но алкохола не жали никого :wink:
lancer EVO VII
Изображение
Аватар
Marin
 
Мнения: 181
Регистриран на: Чет Мар 09, 2006 17:06
Местоположение: Шумен
Име: M.Ivanov

Мнениеот chefo » Чет Юни 07, 2007 22:06



Оффф съвсем се обърках-това е да!
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот MARVI » Чет Юни 07, 2007 22:16

Да подкрепям jolian за това,което е написал.Там автомобилите намалят наистина много и аз видях,че всички започват да спират от половината на правата.Само Игнат Исаев си позволи да спре малко по-късничко.
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот tito » Пет Юни 08, 2007 00:24

Пичове, това ми е първото мнение и вероятно последното, но държа да ви разясня някои неща. Понеже много простотии се изписаха и не се сдържам вече.
Няма никаква бургаска, ахтополска или каквато и да е там група.
Единствено аз който бях там съм от Бургас, оастаналите 5 човека бяха от Сливен, като никой от нас не е стоял близо до настилката (това не ни е първо рали). Тоя надпис "Дамаджан рейсинг", беше закачка със пичовете от Варна, понеже те дойдоха с фланелки с такъв надпис. Може и да ви се струва "просташко" и "селско", ама всеки имаправо да си се забавлява както си иска, стига да не пречи на другите (ако сме пречили, можеше да ни го кажете, а не да си чешете пръстите по клавиатурата тук). Държа да заявя, че при нас пияни не е имало. Пича със жилетката е подпийнал и развеселен(за това и му дадох да облече жилетката, та да няма сакатлъци), но не и пиян ( ако беше пиян, надали щеше да може да си стои на краката). Така или иначе не съм му настойник и немога да му наредя какво да прави. А вие защо чак сега сте толкова потресени, а не му направихте забележка тогава. Някой спомена че е бил така от четвъртък. Вярно е че бяхме там още от четвъртък, ама до събота сутринта бяхме и единствените. Как разбрахте, че в това състояние от четвъртък (може би има врачки и гадатели в тоя форум). Отделно никой от вас не ни е правил тест за алкохол, та да има правото да твърди че сме пияни. Явно факта. че сме се забавлявали ви дразни и ви навежда на мисълта, че сме пияни. Дотук с легендите и митовете за бургаско-ахтополско-сливенската група.
Прегледах всички налични записи (включително и моите) и честно казано точно "пияните" фенове създаваха най-малко проблеми на този завой. Отделен е факата, че 80% от хорта които дойдоха в събота преди обед на завоя, идваха с дву-литрови бурилки бира. Нима само ние и варненци сме "пияни" и "селяни".
Имаше напълно трезви (не съм сигурен дали и здравомислещи) хора които коментираха, че било хубаво да се хвърлят малко шишарки или пръст на пътя та да бъде по-атрактивно, в следствие на което няколко деца (очевидно дошли сами, понеже с нас деца нямаше) започнаха да подхвърлят шишарки на пътя (лично им направих забележка да престанат, имам го и документирано). Друг факт - от горната страна на завоя имаше баща с невръстното си дете, който люлееше детето във въздуха на сантиметри от асфалта точно преди да премине Байчо Ненов ( имам го на запис). Мисля, че това е доста по-ненормално.
Много държа хората които коментират варненско-бургаската група пак да прегледат записите и да погледнат къде стоят те и къде се вряза с2-ката (доколкото аз виждам стоят зад така нареченото хълмче на относително "безопасна" позиция. С2-ката се вряза при "трезвената" и "здарвомислеща" публика, но не и при варненци.
Отделен е въпроса, доколко е безопасно да стоиш от външната страна на завоя ( доколкото видях, "в промеждутъка от няколко алкохолни опиянения", както явно се оказва от вашите думи) по-голямата част от публиката беше там. Доказва го и факта, че има доста снимки и видео кадри направени от към външната страна на завоя.
По отношение на чистотата - там бяхме още от четвъртък вечерта, защото искахме да гледаме и тренировките. Повярвайте, но до събота сутринта райнона си беше абсолютно чист. Ситуацията обаче се промени коренно след края на първи състезателен ден. Хълма от външната страна на завоя беше заприличал на сметище ( там не сме стояли нито ние нито варненци). Даже доколкото си спомням, варненци бяха платили на няколко циганета да съберат стъклените бутилки ( това обаче вие няма как да го знаете, понеже след края на състезателния ден си зарязахте боклуците и изчезнахте, а сега сочите с пръст и порицавате). За ваше сведение, в района на изкуствения шикан се чуваха и моторни резачки (очевидно на някой му беше студено, на нас не. Ние бяхме "пияни")
И още една подробност. Понеже бяхме "много пияни", та за това Ради Козлеков не катастрофира в съдииския автомобил още по време на тренировките в петък (на второто преминаване, излезе от първия завой с вратите, а съдиите бяха спряли по средата на втория, та започнахме да му махаме да намали).
Понеже явно всички освен нас бахя трезви, защо в неделя още преди края на първия скоростен етап, хората тръгнаха по трясето в посока пивовара. И за това ли сме виновни ние.
Пичове нямам намерение да пиша друг пост в този форум, но първо вие сами за себе си се замислете дали всичко което сте направили е било правилно и тогава ставайте съдници на другите.
Най-лошото е, че тая тема тръгна от нелепата смърт на едно дете и прерастна в нападки, обвинения и оплюване на група от хора които са се забавлявали по свой си начин, който другите явно не харесват или не разбират. Най-учтиво ви моля да спрете да си трупате активи на наш гръб, претендирайки за морал.


ЛЕКА ТИ ПРЪСТ, ЕМИЛЕ!
ПОЧИВАЙ В МИР!
Последна промяна tito на Пет Юни 08, 2007 01:41, променена общо 2 пъти
Аватар
tito
 
Мнения: 15
Регистриран на: Сря Май 30, 2007 20:58
Местоположение: Бургас
Име: С. Корунчев

Мнениеот станислав » Пет Юни 08, 2007 00:32

Marin написа:И баце то не е курбан а дамажан рейсинг ама момчетата бяха ного ама ного пияни и небяха само от Ахтопол а и от Сливен наистина единия бягаше след колите и като по чудо не го блъсна някой но алкохола не жали никого :wink:

не не курбан рейсинг и дамаджан рейсинг са два различни отбора
Прикачени файлове
bscap0003.jpg
bscap0003.jpg (68.8 KiB) Прегледано 12322 пъти
Аватар
станислав
 
Мнения: 58
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 21:11
Местоположение: Сливен
Име: Станислав Събчев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 49 госта