Рали "Стари столици" 2007

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот Lubo_car » Сря Юни 06, 2007 19:34

Тцтцтц, от последните постове разбирам само едно - варненци ще излязат най-големите селяни и малоумници, а изобщо не ми се иска да е така - понеже едва ли не се слага Варна под общ знаменател - селяни, а това лично на мен не ми е приятно.
Разберете се последно, а и на мен ми е интересно, варненската група къде беше - на самите "с"-ки, в частност първата(десният завой), първият ден, или по-нагоре по правата (където разбрах, че са били доста варненски коли)....и въпросните застанали хора на малоумно място за гледане там, включително и децата - те варненци ли са били последно или не?!
Аватар
Lubo_car
 
Мнения: 92
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 13:55
Местоположение: Zeist NEDERLAND, Varna BULGARIA
Име: Любомир Любомиров

Мнениеот MARVI » Сря Юни 06, 2007 19:51

Ами групичката се беше установила от бай Дончовия завой до половината на правата,където има лек превал с бърз десен :wink: :arrow:
Прикачени файлове
00.JPG
00.JPG (83.68 KiB) Прегледано 12032 пъти
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот Lubo_car » Сря Юни 06, 2007 19:57

MARVI написа:Ами групичката се беше установила от бай Дончовия завой до половината на правата,където има лек превал с бърз десен :wink: :arrow:


....значи долу на самият завои, не са били варненци??!
Аватар
Lubo_car
 
Мнения: 92
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 13:55
Местоположение: Zeist NEDERLAND, Varna BULGARIA
Име: Любомир Любомиров

Мнениеот MARVI » Сря Юни 06, 2007 20:08

Lubo_car написа:
MARVI написа:Ами групичката се беше установила от бай Дончовия завой до половината на правата,където има лек превал с бърз десен :wink: :arrow:


....значи долу на самият завои, не са били варненци??!


Ами там също имаше много хора,но незнам дали са били варненци.Но където е долу обратния завой във вътрешността на завоя имаше хора с палатка също доста почерпани и вижте на снимката ако колата тръгне да занася направо отива върху човека,който е застанал във вътрешната страна на завоя.Преди години на точно това място се завъртя Вихър Топлодолски и контрира колата точно където е оградения човек. За щастие точно тогава там нямаше хора :roll: :arrow:

P.S. Снимката е от jolian
Прикачени файлове
BULCAR.JPG
BULCAR.JPG (74.02 KiB) Прегледано 12012 пъти
Последна промяна MARVI на Сря Юни 06, 2007 20:56, променена общо 2 пъти
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот TURBO » Сря Юни 06, 2007 20:26

golf_1 написа:Пак ти повтарям,ти не си човека които ште кажеш на коя поляна да ходим и ко да праим...Не ми харесва как нареждаш...На теб кои ти се меси в живота да ти казва прави това,прави онова...И незнам как застрашаваме живота на другата публика??? Явно нешто мразиш варналии...Такива пенсионески исказвания вече писват,хората си имат глави и си знаят,ама тука някои стана направо учители...Другия път ела ти да ни заведеш на рали,под строй.....


Не мразя никой!И аз съм от Варна!Излишно е да споря с теб ,май още не си изтрезнял!
Аватар
TURBO
 
Мнения: 151
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 12:02
Местоположение: Варна
Име: Иван Христов

Мнениеот sstan » Сря Юни 06, 2007 21:55

Струва ме се че в момента фокуса на дискусията се измества в посока на това кой колко е изпил. Между другото тази сутрин по Нова телевизия бяха поканили Митко Илиев в някакво предаване. Хванах го в самия край където той каза нещо много вярно. Не мога да го цитирам точно но беше нещо от сорта че през последните 6-7 години автомобилния спорт се разви изключително много, сега остава и публиката да се научи какво да прави по ралитата. Всички може би сте чули и как завършва репортажа на ГТВ.
Гъл Гъл Гъл пия вино за акъл
sstan
 
Мнения: 160
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:24
Местоположение: Велико Търново
Име: Станимир Стоянов

Мнениеот sedicivalvole » Сря Юни 06, 2007 21:57

http://torrents.rally-club.net/details.php?id=4d8a209f14511102a547afe81a869db47ed09dea

мисля че това видео е достатъчно красноречиво, относно простотията и идиотизма на част от така наречените "фенове" на този спорт...

NO COMMENT !!!

:!: :!: :!:
/////
pedal to the metal...
Аватар
sedicivalvole
 
Мнения: 69
Регистриран на: Пон Сеп 25, 2006 14:29
Местоположение: Бургас
Име: Д.Марков

Мнениеот BradurS » Сря Юни 06, 2007 22:46

valio написа:вижте къде е публиката и колко е малка границата от кефа и мъката.
http://www.vbox7.com/play:15a16ddd


Аз не го виждам....
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот fokus » Сря Юни 06, 2007 23:07

Някои кадри са направо потресаващи, май хората не разбират, че това не е кино а съвсем на живо ... хрумва ми, че май техниката е със степени по висока от възприемането на хората, седят там сякаш им прожектират филм ... и тези деца непрекъснато изскачат на трасето по примера на някакъв човек с къси гащи, който сякаш виждаше извънземно като мине автомобил ... май трябва да се пишат стряскащи брошури за опасността барем се стреснат тези хора малко .. определено смятам, че е необходимо по широко разпространение на информация за развитието на автомобилите скоростите опасностите ....
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

Мнениеот Ogi_sh » Чет Юни 07, 2007 00:48

Няма Софиянци,Шуменци или Варненци.......Всички сме хора!
Нека бъдем по културни и Бдителни!
Нека всички бъдем за пример!
Аватар
Ogi_sh
 
Мнения: 530
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 21:40
Местоположение: Шумен
Име: Огнян Христов

Мнениеот BOXER » Чет Юни 07, 2007 01:23

Дайте малко сийд на тракерите за Стари столици.
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Мнениеот BradurS » Чет Юни 07, 2007 09:33

Видео от Стари Столици :arrow:
http://vbox7.com/play:21a64c08
Въпреки лошото качество ясно се вижда как Клио-то на Стайков е доста далеч от другите Н/3...
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот golf_1 » Чет Юни 07, 2007 09:34

МАРВИ ти хубаво показваш човека каде стои отвътре в завоя(не бяха варненци),ама ти откаде праиш тая снимка ааааааааааа.....Някои ако я изтърве маи ти идва отгоре,или ся ште кажеш,че там имаше мантинела :shock: на С-ката....Иначе учиш хората евала бате,пример си.......Зад това място имаше само храсти,даже не можеш да избягаш....Или викаж те пилотите там не грешат...
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Мнениеот BradurS » Чет Юни 07, 2007 09:38

Е сега в случая си много прав. Даже там е най-опасното място в завоя! Аз също съм гледал там и наистина няма на къде да избягаш. Зад тебе има храсти и пропаст!
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот Aseq » Чет Юни 07, 2007 10:38

Здравйте на всички от форума!Искам на първо място да изкажа моите най- искренни съболезнования на родителите и на всички които познаваха Емо!
За първи път решавам да пусна мое мнение в този форум, тъй като не съм фен на рали спортът,но редица обстоятелства ме принуждават да стана такъв!Миналата година бях за пръв път на рали в Сливен и в Твърдица.Най- отговорно мога да кажа че това беше първият и последен път когато ще присъствам на това безумие ( по отсечките). Хората около мен правеха всичко друго но не и да гледат ралито.Имаше деца (4-5 годишни) които си играеха в непосредствена близост до пътя , докато родителите им си " хапваха и пийваха" спокойно.Сега някой от вас ще каже че не му пука от това дали аз ще ходя на рали или не, че не му пука за пияните" фенове" които пречат на състезанието,но ако наистина има хора които обичат този спорт ще се съгласят с мен, че всеки един човек на тези състезания е съучастник при инциденти.В случая вината е на всички... на хората които са видяли къде е застанал Емо , и не са му казали нищо, на баща му който не го е следил, на пилотите които не са повдигнали въпроса пред организаторите че публиката е недисциплинирана и ще се случи нещо ужасно, на организаторите, които не вземат по - крайни мерки.Сега ще си поговорим още ден- два за този случай и после ще забравите.На следващото рали ще има по - строги мерки за сигурност , а на по - следващото , а другия сезон?!?!?!Всяко нещо в Бг е за 3 дни.
Като заключение искам да призова всеки един от вас - ако видите на отсечките хора които са в опасност просто ги предупредете къде да застанат, те просто може да не са наясно( както и аз не бях).
Пожелавам Ви приятни емоции до края на сезона!!
Aseq
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Юни 07, 2007 09:56
Местоположение: Варна

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot], Google [Bot] и 56 госта

cron