Рали "Албена" в... Клипове, галерия и интервюта...

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот GO60 » Сря Юли 18, 2007 12:38

Мерси много за този сайт, колко време съм се ровил и аз. Ама все нищо не намирах. Също така ме интересуват маршрутите на ралитата Албена през годините. Някой случайно да знае такъв сайт :roll:
Аватар
GO60
 
Мнения: 110
Регистриран на: Пет Юни 08, 2007 20:35
Местоположение: Шумен

Мнениеот lancia_hf » Сря Юли 18, 2007 12:40

Забележете разликата Тири-Лунгард - 5 секунди! Битката беше наистина ЕПИЧНА! Интересното стана после, на другите ралита Лунгард смля Тири! Как стана тоя номер...?
lancia_hf
 
Мнения: 572
Регистриран на: Съб Юни 23, 2007 16:27
Име: Валентин Георгиев

Мнениеот trouble » Сря Юли 18, 2007 12:46

Гошо...ти ми зададе нова задача :)..ама съм на работа..и все пак имам предложения към създателите на сайта на рали Албена да поместят и тази информация...освен това в холандския сайт има и инфо за всеки български пилот какво е печелил и къде е участвал. Изкефи ме Илян Топлдолски че е карал на рали 1000 езера с ВФТС-ка група Б...просто не го знаех :)....нека да има повече такива сайтове и то български най-вече
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Мнениеот motolud » Сря Юли 18, 2007 13:32

[quote="trouble"]Гошо...ти ми зададе нова задача :)..ама съм на работа..и все пак имам предложения към създателите на сайта на рали Албена да поместят и тази информация...освен това в холандския сайт има и инфо за всеки български пилот какво е печелил и къде е участвал. Изкефи ме Илян Топлдолски че е карал на рали 1000 езера с ВФТС-ка група Б...просто не го знаех :)....нека да има повече такива сайтове и то български най-вече[/quote
а само да знаеш как е е стигнал до там ще паднеш от смях!!!! повярвай ми !!!
Аватар
motolud
 
Мнения: 67
Регистриран на: Чет Юли 21, 2005 20:20
Местоположение: на софия
Име: Галин Гетов

Мнениеот trouble » Сря Юли 18, 2007 13:53

Разкажи на кратко мотолуд :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Мнениеот motolud » Сря Юли 18, 2007 17:01

илиян и навигатора му заминават във Финландия с тренировачната кола седмица по рано!!! през това време механиците му и по настоящем мои шефове до изкусоряват колата и тругват! колата я качват на колесара и я връзват мноого яко към колесара да не я загубят някъде! и както си пътоват из Румъния и изведнъж сервизния бус почнал да върви супер . 3 мата му механици не усетили нищо обаче решават да спрат да си починат. Спират и когато излизат какво да видят коласара с колата ги няма. ШАХ С пешка!!!Връщат се назад около 10км и какво да видят Ладата с Колесара в дерето!!! с 300 зора я изкарват от там и заминават за Русия!!! Едни руснаци които също участват им уредждат сервиз и 14 човека които да оправят колата!!! за 12ч колата е като нова! Руснаците не им взимат и 1 лв. ОТиват всички във Финландия. Състезанието почва но Илиян отпада 2рия ден. В знак на благодарност Илиян събира всичките руснаци и им прави банкет с държавни пари с които е трябвало да купи разпределителни валове и части за колата. Като се прибират в БГ натопяват Илиян че е купил частите но не ги е обявил на митницата и го заключват в тогавашното следствие. Докато обяснят на милиционерите какво е станало ебати патардиите са били :)
Аватар
motolud
 
Мнения: 67
Регистриран на: Чет Юли 21, 2005 20:20
Местоположение: на софия
Име: Галин Гетов

Мнениеот trouble » Сря Юли 18, 2007 17:39

:lol: :lol: :lol:

Браво на братушките...и после са пийнали яко водка. Яка история !
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Мнениеот chefo » Сря Юли 18, 2007 18:24

Хахах състезателна кола в дере-да,ама върху колесар това си е за снимка!!! :P :P :P
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 62 госта

cron