Промени на Рали Сливен?!

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот K_Power » Нед Мар 18, 2007 21:36

Докторе, не те ли е срам!? Ей така само малко!!! Много навътре си приел тея думи от нас помиярите та си навъртел телефонна сметка дем само и само да заплашиш некой! Недей да заплашваш, не се мисли за велик! Хубаво, евалата, спасявал си човешки животи, но това не е наша работа, това не ти дава право да се държиш по този начин! То се вижда, явно ти се влезна под кожата, оу ... сега трябва да се пазя, да не ме набие Доктора! :D
Както ти казах по-горе прав ти път! Щом успях толкова да те издразня, аз тъпанара на 17 с теб, великият ДОКТОР, за който се носят митове и легенди из цяла Европа! Много ти здраве!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот golqmcho_rs » Нед Мар 18, 2007 21:58

ама и ти си го тарсиш чесно
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Мнениеот nikif1 » Нед Мар 18, 2007 23:04

АБЕ ХОРА,ВИЕ УБИХТЕ ВСИЧКО В МЕН.....................Е АЗ НЯМАМ ПАРИ,НЯМАМ СПОНСОРИ,НЕ СЪМ АРИСТОКРАТ,НО ЩЕ ВИ КАЖА САМО ЕДНО...... :!: :!: :!: ВЪПРЕКИ ТОВА, АЗ ЩЕ КАРАМ ЗА МОЕ УДОВОЛСТВИЕ И ЗА УДОВОЛСТВИЕТО НА "НЕГОВО ВЕЛИЧЕСТВО ПУБЛИКАТА"................................................... :!:
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Мнениеот nikif1 » Нед Мар 18, 2007 23:28

НЯМА ЛИ ПУБЛИКА,НЯМА И СПОНСОРИ.НЯМА ЛИ СПОНСОРИ,НЯМА И ПАРИЧКИ.НЯМА ЛИ ПАРИЧКИ,НЯМА И СПОРТ.НЯМА ЛИ СПОРТ ,НЯМА И ПИЛОТИ...."КОЛЕГА", МИСЛЯ ЧЕ ТОВА Е РЕАЛНОСТТА В ДНЕШНИ ВРЕМЕНА.......ПО ТВОЕ ВРЕМЕ МОЖЕ ДА Е БИЛО ДРУГО,НО УВИ....ВРЕМЕНАТА СЕ МЕНЯТ :!: :!: :!:
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Мнениеот K_Power » Пон Мар 19, 2007 14:02

Евалата Ники!
golqmcho_rs ... какво си търся? Питам те, какво си търся? Какво ще ме биете ли? Ето публична заплаха!!! :)
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот golqmcho_rs » Пон Мар 19, 2007 14:13

на отворен ли се правиш? аз ако изкам да те бия няма да приказвам много много ами ще деиствам ;) защо говориш в множественно число кои сме ние че да те бием аз сам си за мене си не сам като "ВАС" определена групичка която се толерирате един друг
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Мнениеот qvkata » Пон Мар 19, 2007 14:34

golqmcho_rs написа:на отворен ли се правиш? аз ако изкам да те бия няма да приказвам много много ами ще деиствам ;) защо говориш в множественно число кои сме ние че да те бием аз сам си за мене си не сам като "ВАС" определена групичка която се толерирате един друг


Точно така :wink:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
qvkata
 
Мнения: 439
Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 14:31
Име: Явор Георгиев

Мнениеот K_Power » Пон Мар 19, 2007 14:55

golqmcho_rs написа:на отворен ли се правиш? аз ако изкам да те бия няма да приказвам много много ами ще деиствам ;) защо говориш в множественно число кои сме ние че да те бием аз сам си за мене си не сам като "ВАС" определена групичка която се толерирате един друг


Малии, ма си страшен! :lol:
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот golqmcho_rs » Пон Мар 19, 2007 15:14

K_Power написа:
golqmcho_rs написа:на отворен ли се правиш? аз ако изкам да те бия няма да приказвам много много ами ще деиствам ;) защо говориш в множественно число кои сме ние че да те бием аз сам си за мене си не сам като "ВАС" определена групичка която се толерирате един друг


Малии, ма си страшен! :lol:


пак ти не
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Мнениеот RaPiD » Пон Мар 19, 2007 15:27

Защо не се намеси СЕГА модератор? Така са ще се джафкат до безкрай, темата се оака.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот damon » Пон Мар 19, 2007 15:53

RaPiD написа:Защо не се намеси СЕГА модератор? Така са ще се джафкат до безкрай, темата се оака.


Като се намеси модератор питате защо се е намесил, като не се намеси питате защо не се е намесил! А сега де! Тя и без това темата отдавна се обърка. Скоро ще отворим нова, а тази ще затворим...
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот nikif1 » Пон Мар 19, 2007 20:27

Ами добре ще е да се отвори нова тема,че тук не стана много ясно какви са промените..........стана ясно че "експертите" са повече от колкото трезво мислещите любители на автомобилният спорт в BG...
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

.

Мнениеот viper_88 » Пон Мар 19, 2007 21:38

Ники не се ядосвай :) и темата (поста )не хубо да го трият ама само като има глупости който пиши глупости да го блокирват (но това си е решение на модератори и др.)
........
Аватар
viper_88
 
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Авг 20, 2006 19:34

Мнениеот Rexich » Сря Мар 21, 2007 00:43

Значи първо ще започна по темата,моето мнение с което не искам да обвързвам никой с него е,че както всички тук сте съгласни че ще е голяма атракция отсечка в рамките на града.спор няма изказаха се 2 мнения за примерни трасета които на мен лично ми допадат и двете като варианти защото си имат свойте предимства едното(това в парка и градцката)въпреки както мислят някои за тясно,ми тясничко си е ама там му е чара.да се види кой колко може,и на кой му стиска повече и както да се види кой е по-добър шофиор а не коя машина е по-бърза.2-рото трасе бързо с обратни завой дето може да пързаля и да е здрелищно за публиката с много бързи,но широки завой,както и с много прави марак и на тях да има шикани,както е предложението,но при 2рия вариант се затварят най-уживените улици на град Сливен което ме съмнява да стане както и се спира почти на цяло достъпът до пазара и трета поликлиника.
Другото което искам да кажа е че тук само се казва мнение лично както и с малко слухове от горните етажи на рали спорта,хората(господа организаторите) биха ни/ви взели на сериозно,ама ми се струва че сме объркали държаватаза съжаление :( !
Третото нещо което исках да кажа(тук ще говоря с факти) е относно коментара на Доктора за комунистическия форум!Г-н Попов на Рали България за Рали Хеброс не съм много сигурен,но както и да е;С лепенките на кой форум облепихте колата си(Пежо 306 Н3)мисля че беше на точно този "комунистически форум"а на огледалата беше изписан ника на вашия син Марио-Марви!С каква цел ако мога да попитам?
това последното беше в отколнение с темата,но видях че всеки се отклонил в тази насока

Пс:ако Модернаторите на този форум изтият последното няма да им се сърдя това е тяхно право с което всички сме длъжни да се съобразяваме,няма значение че за някои може да се прави изкучения това си е тяхно право и тяхна преценка!
Аватар
Rexich
 
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 22:23

Мнениеот bobbi » Сря Мар 21, 2007 23:21

Моето мнение по темата:
Ясно е че има водеща група във форума, ама другите като изказват тяхното мнение макар и да не ви устройва-
не ги карайте да се чувстват втора употреба.
Всеки тук има право на собствено мнение :evil:
Последна промяна bobbi на Сря Мар 21, 2007 23:53, променена общо 1 път
Аватар
bobbi
 
Мнения: 250
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 19:42

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта

cron