ЗАВОДСКО РЕНО КЛИО СУПЕР 1600 И НОВ ОТБОР ЗА РУМЕН ДУНЕВ

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот plm » Чет Фев 15, 2007 19:20

Обяснението за това е главната цел тази година ,а именно генералното класиране в БГ шампионати. И ресурса на колата, разбира се.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот RaPiD » Чет Фев 15, 2007 19:41

Кой е тоя КЪЧЕВ номер 1
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот nikif1 » Чет Фев 15, 2007 21:34

Ако е само за БГ шампионат,си мисля че не си струва да се хвърлят толкова много пари за кола.....явно ще има и други цели.....Пожелавам му успех :wink:
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Мнениеот Rally Fan » Чет Фев 15, 2007 23:29

P.Solberg написа:Лично за мен е странно, да се сформира такъв отбор, с подкрепа от Рено Спорт, със сериозен споноср и да си останеш да караш само в България.

Може би човека си знае възможностите, и затова така е решил. Но да видим...
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот golf_1 » Пет Фев 16, 2007 09:50

Да му мислят Н4-КИТЕ :)
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Мнениеот FX7 » Пет Фев 16, 2007 11:54

golf_1 написа:Да му мислят Н4-КИТЕ :)

Вярваш ли си ? :) :) :)
Успех му пожелавам с новата бегачка !
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот P.Solberg » Пет Фев 16, 2007 11:57

Още повече ако им разрешат 18-ки гуми и секвенциалните скоростни кутии.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот damon » Пет Фев 16, 2007 14:12

Много добра новина и не само за Румен, а по-скоро за българския автомобилен спорт! Похвално е, че в спорта все пак се намират хора, които да инвестират сериозни средства и още по-доброто е че вече виждаме в автомобилния спорт да рекламират автомобилните фирми - точно там където им е мястото, а не да наблягат само на билбордове и вестници. Ето тази година в българския автомобилен спорт ще са не само Шкода, а и Форд, Рено и Нисан, частично го подкрепят и Митсубиши, Пежо... Колкото повече толкова по-добре.

Наистина и аз си мисля, че е добре Румен да кара и в чуждестранни ралита, дори е важно. В борбата за титлата в генералното никак няма да му е лесно и по-скоро шанса му не е особено голям... Пожалавам им успех с новата кола!
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Пет Фев 16, 2007 19:08

Нека му е честита новата кола на Румен.Искренно му желая успешен сезон и отлични класирания.И тук пак ще кажа че недоумявам как може да има отбори с добри финанси и неясна концепция за развитие.Румен е показал какво може на пистите и няма какво повече да научи там освен да събира купи.С тази кола на писта ще прави точно това.Докато в ралитата винаги има какво да се усъвършенства.Дори 5 отсечки да кара на едно рали навън ще научи повече отколкото на всички наши писти.Няма пилоти в Европа които да се борят за предно класиране в ралитата и същевременно да карат писти. Не могат да искат от Румен шампионско представяне като му вдигат толкова ниско летвата.Дават му пари а му дърпат ръчната за развитие.А и не си струва да се хаби ресурса на такъв автомобил в други шампионати.Има много примери за подобни организации в други клубове където провала с много пари е налице.Събирането на купи в шампионати без конкуренция не води до развитие.Отборите на Митко,Крум и Жоро Танев го осъзнаха и резултата е налице.Тошко Дунев който също е много добър пилот също отива на писта просто да си вземе купата.Неговото развитие също е в застой.Надявам се Румен да преодолее всички препятствия и успешно да се бори за титлата на рали.Ще му стискам палци.Не искам да ме разберат криво някои колеги ,но планинското и пистата у нас са състезания за такива бедни пилоти като мен или за млади мамчета ,които сега започват.Не може да се прави сравнение между първо място на някое от водещите ни ралита с първо място на някоя писта.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Мнениеот golf_1 » Пет Фев 16, 2007 22:31

Добре FX7,не искам да се правя на пристрастен ама Басо доколкото си спомням 2005 с S1600 натупа наште Н4-ки..Нали клиото е заводско все пак.....При едно силно каране,што да не ги отупа...Помисли реално ,а не пристрасно.....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Мнениеот Rally Fan » Съб Фев 17, 2007 03:31

Автомобила без съмнение има потенцял, но трябва доста здрава езда ..... дано Дунев да я покаже, но сякаш не съм оптимист. :roll:
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот nikif1 » Съб Фев 17, 2007 11:03

При всички полужения,ще му трябва малко време да свикне с колата.Иначе и колата и Румен имат доста потенциал......
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Мнениеот driver » Съб Фев 17, 2007 11:58

Ами аз си мисля, че до рали България требва да е влезнал в ритъм и да покажа какви са възможностите на това Клио!Дано да свикне максимално бързо и да се включва в борбата за първите места :wink:
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев

Мнениеот golf_1 » Нед Фев 18, 2007 19:56

Ми то е ясно ,че отнало колата ште бъде пестена,както в повечето случаи правят наште пилоти...Заштото това не е една лада за 5 бона и кат я размажеш да излезеш и да кажеш,"маината и" ште си купя нова...Но дано до рали българия почне да я кара до 80%,апак тя колата ште се отплати предполагам с мноо добри времена...Не виждам в момента кои SUPER може да го бие от нашти екипажи....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Мнениеот BradurS » Пон Фев 19, 2007 21:04

То супер може да има който да може да го бие, но пилот няма :) Но да видим...
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта

cron