Fiesta Sporting Trophy в България от 2007-ма

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот swrt » Пон Авг 06, 2007 21:05

Зависта и злобата е масово явление при нас българите.
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

Мнениеот damon » Пон Авг 06, 2007 23:54

PHSport написа:Наблюдаваме изключително оспорван шампионат във Фиеста Спортинг Трофи. Засега безапелационен фаворит в надпреварата е Деймън, който дължи успеха си благодарение на голямата си наивност и заслепеност. Ей така се провеждат маркови шампионати в България, хахахахахахахахахахахаха :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


А ти какво предлагаш? Виж, приятел, от сутринта си се захапал нещо с мен, нямам нищо против тебе, но не обичам хора, които само критикуват безидейно. Каква ти е идеята не знам...
Моля те ако имаш да казваш нещо по темите, които се изказваш - казвай го, ако искаш да си говориш с мен ми прати ЛС, мейл: [email protected] или ми звънни по телефона 088/7938682.


Колкото по темата за FST шампионата. Мнението ми за пореден път е, че такъв шампионат у нас трябва да има! Както може да има и С2 къп и т.н. В такива шампионати се изграждат много добри състезатели по целия свят. За това, че тази година не можа да стартира у нас има много причини - финансови и чисто човешки. Имаше хора, които можеха да карат, но не го направиха. Всеки си решава... Жалко е че у нас хората винаги мислят отрицателно и още преди нещо да е станало се обявява за невъзможно. Ако това, че такъв шампионат трябва да има у нас е наивност - нека така да бъде! Всеки си преценява за себе си...

Понеже е невъзможно - нека оставим целия спорт на това равнище, а после ще искаме победа на Мадейра! А когато един наш малък БГ тим направи някакъв международен пробив то бива определян за фалшив (М.Илиев), ако някой пък почне да кара атрактивно (Пламен, Игнат) то пак бива оплюван, че не е баш това начина. Ако някой надигне глава малко по-високо - нека бъде премазан (Гераджиев). Ако някой иска и вярва в нещо хубаво то бива определен за наивник (аз). И какво правим!? Къде е истината тука... Така ли ще я караме и занапред. И докъде ще я докараме, а? С малко повече наивност може и да направим нещо. Иначе ще си тъпчем тука - от Хеброс на Хеброс и от скандал на скандал... Аз ще си продължа да съм си наивен!
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот Lubo » Вто Авг 07, 2007 08:32

В такива шампионати се изграждат много добри състезатели по целия свят.
Има го момента,че в България малко от ралиджиите биха се навили на равностойна борба в такъв къп.Повечето предпочитат да вкарат пари в кола,която могат да попроменят нещо и това да им донесе известно техническо предимство.
Иначе,много ясно те разбирам и подкрепям във виждането за развитие на спорта.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот damon » Вто Авг 07, 2007 11:28

Lubo написа:Има го момента,че в България малко от ралиджиите биха се навили на равностойна борба в такъв къп.Повечето предпочитат да вкарат пари в кола,която могат да попроменят нещо и това да им донесе известно техническо предимство.


Да, явно и това е една от причините някои състезатели да се дърпат от такава купа. Още повече, че ако се използва правилника на М-Спорт за FST, както и ще бъде, става още по-рестриктивно към всякакви технически несъответсвия между автомобилите.
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 51 госта