Рали "Троянови врата" се мести във Видин?!

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот siky » Чет Ное 02, 2006 10:59

Това направо е "Имаме новина"-БТВ .Отсечката от Орешец свършва малко преди с.Гранитово по пътя за Видин.Утре ще се опитам да кача книжката за ралито от '89г.
Аватар
siky
 
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 15:08
Местоположение: София
Име: Светлин Славчев

Мнениеот BradurS » Чет Ное 02, 2006 14:14

Информацията я почерпих от местният Севлиевски вестник "Росица" и се съмнявам да са я написали насляпо и в поста си с който пуснах темата цитирам написаното в статията във вестника! Не си измислям!
В понеделник ще излезе статията в интернет страницата на вестника, а аз още тази вечер ще отида до редакцията и ще питам от къде са почерпили инфото!
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот txl » Чет Ное 02, 2006 21:17

siky написа:Утре ще се опитам да кача книжката за ралито от '89г.


Ето една книжка (вероятно същата) от 89г., сканирана от PlamenVFTS:
http://golden-sands.rally-club.net/storage/Vida/1989/
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот fokus » Чет Ное 02, 2006 22:36

Чудесно :D колко интересно е изглеждало, някои неща са написани на ръка а картата за безопасност направо ме развесели хем леко забавно хем лесно разбираемо, въобще старата школа, всичко премислено по хиляда пъти ... не че не са се случвали издънки но поне е обяснено подробно, впечатлен съм !
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

Мнениеот Revell » Пет Ное 03, 2006 09:13

Видяхте ли entry list-a явно не са участвали само лади :D имало е доста силни, класически автомобили, а като гледам е било доста популярно мисля че засякох и екипаж даже от Швейцария!!! В днешно време това май нещо не може да се види.... :roll:
Anyting Is Possible
Аватар
Revell
 
Мнения: 93
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 22:08
Местоположение: Varna

Мнениеот PlamenVFTS » Пет Ное 03, 2006 09:36

Жерар Капре от Швейцария беше голям почитател на Българските рали състезания. Той мисля е участвал многократно у нас и на Албена и на Вида мисля и на рали Сливен. До колкото си спомням все караше кола гр. Н и просто си караше за удоволствие човека без никакви впечатляващи резултати.
PlamenVFTS
 
Мнения: 90
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:40
Местоположение: София
Име: Пламен Пунов

Мнениеот beta_racing » Пет Ное 03, 2006 10:20

За мен е интересен Ал-Хаджри, който кара и в световния шампионат под цветовете на Ротманс - имам го на няколко филма. И ето го, изведнъж се появява на наше рали с коефициент 2. Това е равносилно например Дювал тази година да се беше появил на Рали Траянови Врата... :roll:
Ал-Хаджри участвал ли е на други български ралита?

Също е интересно като цяло, че европейските регионални купи и особено самият Европейски шампионат е бил горе-долу на нивото на световния и заводски пилоти са карали както в световния така и в европейския шампионат със заводските коли...

Енрико Бертоне тогава е бил сравнително нов пилот - дебют 1984 :D
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Мнениеот K_Power » Пет Ное 03, 2006 11:22

Така е! Преди време Еврошампионата е бил на много-много по-високо ниво от колкото е сега! В момента еврошампионата си е статут краварска работа и вече ама никой не кара в него! ФИА почти го унищожи, а в близко бъдеще май ще бъде тотално унищожен!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Sedan » Пет Ное 03, 2006 12:10

Много хубаво ще е ако се измести ралито във Видин.Според мен е добре за шампионата като цяло самите ралита да са в различни точки на макар малката ни страна.По тоя начин се популяризира още повече спорта.Верно ние обикаляме страната да гледаме някое състезание ама във Видин примерно по-младите хора (голяма част) сигурно никога не са гледали на живо рали.Е как тогава да са фенове и или да ги вълнува тоя спорт.По-голяма част от хората пишещи тук са се от райони където поне веднъж годишно се провежда някво авт. състезание.Та тъпо беше досега ралитата България,Хеброс,Тр.Врата и Виктори-София да са в радиус 100-120км има-няма :) Преди пък беше така със Ст.Столици,Сливен и Златни.Нещата вървят добре примерно в Благоевград-планинско,Твърдица(бях там мн. ми хареса),в Бургас -писта и Раликрос хората организират,що не и във Варна да се направи нещо там вече има доста клубове и хора близки до спорта и така :D
Да спрем войната по пътищата!!!
И да ни оправят пътищата!!!
Аватар
Sedan
 
Мнения: 400
Регистриран на: Чет Мар 16, 2006 23:09
Местоположение: София/Шумен
Име: Александър Христов

Мнениеот Rally_Eon » Съб Ное 04, 2006 12:31

sori za latinicata ama pi6a ot zala. az sam ot vidin i mnogo se radvam 4e 6te bade ralito tam. poneje ne iz4etax vsi4ko vazmojno e da sam propusnal no koq e datata po princip na ralito tam.
Изображение
Аватар
Rally_Eon
 
Мнения: 234
Регистриран на: Нед Окт 29, 2006 20:43
Местоположение: Видин/Варна
Име: Радослав Велков

Мнениеот BradurS » Съб Ное 04, 2006 13:41

Rally_Eon написа:sori za latinicata ama pi6a ot zala. az sam ot vidin i mnogo se radvam 4e 6te bade ralito tam. poneje ne iz4etax vsi4ko vazmojno e da sam propusnal no koq e datata po princip na ralito tam.

Като излезне календара за сезон 2007 ще се разбере.

В Понеделника ще ви дам линк да прочетете статията!
Вчера ходих в редакцията, ама г-жата която е побликувала статията си беше тръгнала вече...
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот rally_girl » Пон Ное 06, 2006 11:52

Валя Пантелеева, която е от организаторите на ралито може да ни даде точна информаця. Ако някой я познава може да и се обади и да ни каже дали е така. " ИНТЕРСПИЙД НОВА ГЕНЕРАЦИЯ" също би трябвало да знаят, ако има такова нещо.
Аватар
rally_girl
 
Мнения: 182
Регистриран на: Пет Юли 07, 2006 12:35
Местоположение: Велико Търново
Име: Petya Alexandrova

Мнениеот bat_jori » Пон Ное 06, 2006 18:51

за мен по-голяма глупост от това няма ,да премахнат рали траянова врата .ама луди си има за всеки влак .
жалко че се затрива нещо хубаво .......................
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Мнениеот P.Solberg » Сря Ное 08, 2006 16:02

Няма да има нищо по-хубаво от възраждането на тази легенда в автомобилния спорт. През тази година "Траянови врата" може да се определи като най-слабо организираното състезание и е напълно закономерно да се потърси някаква промяна. Видин е град с традиции в този спорт, отсечките са феноменални и ще стискам палци да се осъществи идеята на Емо Маринов. На пилотите им писна да карат половин сезон на едни и същи отсечки, и си мисля, че ще оценят идеята подобаващо.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот Rally Fan » Сря Ное 08, 2006 19:11

bat_jori написа:за мен по-голяма глупост от това няма ,да премахнат рали траянова врата .ама луди си има за всеки влак .
жалко че се затрива нещо хубаво .......................


Какво му е хубавото на ралито.....нито трасе, нито организация....Трасето на което беше досега рали Траянови Врата се кара почти цялото в три ралита ... (Рали София, Траянови Врата и България)... е те пилотите като Планинско си ги знаят отсечките, и като сметнеш и факта, че повечето пилоти ходят там да тренират (и през зимата) и да тестват автомобили.. какво става .... !?
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 46 госта

cron