Рали "Троянови врата" се мести във Видин?!

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Рали "Троянови врата" се мести във Видин?!

Мнениеот BradurS » Сря Ное 01, 2006 17:52

Днеска най-изненадващо прочетох статия в местния вестник че Рали "Троянови врата" ще бъде преместено във Видин!
Организаторите (Интерспийд Нова Генерация) и по точно Крум Дончев коментира че отсечките край Костенец много "омръзват" на пилотите, понеже се карат на 3 ралита(България, Виктори и Троянови врата), затова състезанието ще бъде преместено на едни от най-добрите отсечки в България - край Видин, където се е провеждало рали "Бдин" в миналото.
Какво ще кажете ?! :shock:
Последна промяна BradurS на Чет Ное 02, 2006 14:09, променена общо 1 път
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот Dandi » Сря Ное 01, 2006 17:59

Мисля,че добре са го решили.Вече знам къде може да се спи във Видин за ралито - Хотел Анна-Кристина :)
Изображение
Dandi
 
Мнения: 722
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 11:32
Местоположение: София
Име: Daniel Popov

Мнениеот HondaRally » Сря Ное 01, 2006 18:50

мда и аз дочух нещо такова че догодина ще има ралли във Видин но май няма да се маха никакво състезание
Изображение
HondaRally
 
Мнения: 69
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 15:23
Местоположение: Варна
Име: Веселин Атанасов

Мнениеот PlamenVFTS » Сря Ное 01, 2006 19:30

Това е чудесна новина, надявам се само да се осъществи наистина!
:)
PlamenVFTS
 
Мнения: 90
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:40
Местоположение: София
Име: Пламен Пунов

Мнениеот BradurS » Сря Ное 01, 2006 19:31

Утре ще отида до редакцията на вестника и ще се интересувам от къде са почерпили информацията.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Рали "Троянови врата" се мести във Видин?!

Мнениеот plm » Сря Ное 01, 2006 19:58

bai_bradur_ivo написа:Днеска най-изненадващо прочетох статия в местния вестник че Рали "Троянови врата" ще бъде преместено във Видин!
Организаторите (Интерспийд Нова Генерация) и по точно Крум Дончев коментира че отсечките край Кюстендил много "омръзват" на пилотите, понеже се карат на 3 ралита(България, Виктори и Троянови врата), затова състезанието ще бъде преместено на едни от най-добрите отсечки в България - край Видин, където се е провеждало рали "Бдин" в миналото.
Какво ще кажете ?! :shock:

А!
Къде го прочете това?
Преди имаше рали Видин./жалко, че не знаеш за него/.
Миналата година имаше идея да се възроди автоспорта в региона. И Емо Маринов искаше да организира като за начало планинско на Орешец.
Във Видин имат традиций, имат опит.
Има и нещо друго, което ме смущава в тази информация- къде е Траянови врата/Костенец, Мухово/, какъв Кюстендил, как така Твърдица ще се премести във Видин...
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот fokus » Сря Ное 01, 2006 20:39

Ако това наистина се случи, ще е истинско събитие, аз съм от този край и съм гледал като дете две ралита там, в последствие като шофьор мога да затвърдя, че има пътища които са невероятни, не като качество а като изпитание за кола умения и т.н., особено пътя от Белоградчик до гара Орешец, преди това е бил един от най-тежките етапи завоите са един след друг и то почти обратни и са невероятно зрелищни, освен това трасе има и доста други и не по малко интересни, така че ще съм особено щастлив а предполагам и не само аз да видим наживо съвсем различни автомобили и пилоти по тези пътища. Дано се възроди отново като състезание от шампионата !!!
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

Мнениеот plm » Сря Ное 01, 2006 21:16

Рали Вида не беше само от нашия шампионат, то беше кръг от европейския шампионат.
Знам, че беше специфично рали, на доста пилоти се харесваше, на други -не.
Знам какво е Орешец/цялата/. Това е класическа отсечка, именно затова Емо още миналата година прецени ,че ще може да финансира планинско на тази отсечка. За малко не стана.
Същевременно знам, че той ще направи всичко възможно за възраждане на рали ВИДА. Само да споделя- той там е карал няколко години, знае какви са емоциите...
Все си мисля, че преди всичко беше истинско, а сега много неща са фалшиви.
Убеден съм, че Емо, ще възроди рали ВИДА, но , жалко е, че много, много малко хора ще оценят това.
Потвърждение е факта, че ФЕНОВЕ споменават за НЯКАКВО рали бдин.
Жалко е.
Дано Емо успее, и дано тези фенове разберат, че рали Вида беше след Златните. Качил съм снимки от Вида, но, кой да ги гледа...
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот fokus » Сря Ное 01, 2006 21:27

Вярно е, за планинско повече подхожда като че ли участъка Орешец, но има и други, които са доста бързи и технични, като например пътя от Белоградчик за Видин, или още по бърз пътя за Рабиша от западната страна на Белоградчик и има още и още, направо ми идва да си купя хеликоптер за да гледам отблизо хехе шегувам се, няма да забравя детския спомен, напрегнатите лица на пилотите и мокрите гащеризони, след Орешец направо си бяха супер изморени тогава се състезаваха лади предимно, не помня за по сериозни автомобили, но все пак това си е спомен от средата на 80-те, даже имам братовчед участвал в едно от последните състезания организирани само за тамошния район, всъщност който е пътувал натам знае, че трябва да се съобразява с обстановката от време на време прелита по някоя "луда глава" с невъобразима скорост взимайки вътрешно почти всеки завой :)))
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

Мнениеот DeadStorm » Сря Ное 01, 2006 21:30

WoW във "във Видин" там има ли добри отсечки :shock: :shock:
Аватар
DeadStorm
 
Мнения: 26
Регистриран на: Съб Окт 28, 2006 11:37
Име: Georgi Dechev

Мнениеот plm » Сря Ное 01, 2006 21:43

Едва ли може да се каже нещо лошо за Вида.
И аз имам много спомени.
Пак казвам, отсечките бяха добри и ралито беше на ниво в ЕШ.
А това, че има опити за възраждане на ралито може само да е похвално.
Ангажирани са всички видински ..."хора"
Веско Димчев, Любо Пешев, ...
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот fokus » Сря Ное 01, 2006 22:16

Много се радвам и с нетърпение ще чакам да видя резултата!! От моя страна може да се очаква информация за каквото и да е било, кое къде се намира разстояния и т.н. :idea: :D
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

Мнениеот plm » Сря Ное 01, 2006 22:26

Хубаво е, че с тебе вече си предтставяме ралито...
Но, не бързай.
Какво е това инфо?
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот fokus » Сря Ное 01, 2006 22:46

Какво говориш, като прочетох темата и пред очите ми направо преминаха поне десет завоя ей така все едно съм там и карам, за инфото понеже знам района като десетте си пръста мога да съм полезен с ориентирането кое къде е и т.н. това имах предвид с хотелите обаче е мисия невъзможна в Белоградчик, но ако лагера се установи във Видин тогава ще е друго там е хем интересно като град и има къде да се спи а братчеда ако е направил крайпътното ханче не знам дали знаеш къде е "Рациария" ще е идеално :))
active driving active safety
Аватар
fokus
 
Мнения: 218
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2005 17:07
Местоположение: sofia
Име: Христо Иванов

Мнениеот SixKillerVR6 » Чет Ное 02, 2006 09:15

Надявам се наистина там да са по-добри отсечките.Само искам да спомена че Траянови врата не е в Кюстендил а в Костенец. И другото което е относно отсечките...в Костенец (аз съм от там) има далеч по-добри отсечки от тези които се караха до сега и ако се пуснат те ралито нямаше да има равно...но няма кой да се разходи малко и да огледа...както и да е...стига да е по-добро организирано нямам против да го преместят вапреки че ще ми е малко далечко надявам се да стигаме и до него.Успех на всички които са се ангажирали с твая начинание и да направят нещо хубаво!
Аватар
SixKillerVR6
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 08:45
Име: Аспарух Георгиев

Следваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 63 госта

cron