Ралли на сняг?

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот Ivaylo ignatov » Сря Дек 13, 2006 23:00

Абе има си движение да ти кажа ..но всеки път като се кара един или двама не карат а спират колите.. ако евентуално се появи някой :idea: Миналата година измислихме доста сполу4лив метод с радиостанции които работят на една 4естота всеки си купи такава и като се кара всеки я носи и ако има не6то се предупреждаваме двама карат двама са в краи6тата на пътя или първия кара по трасето 1-2 мин преди да тръгне групата и предупреждава другите ако има кола или някакво мпс ние попринцип най-4есто караме 5 4овека и се полу4ава доста добре ..
Аватар
Ivaylo ignatov
 
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Юни 25, 2006 20:06
Местоположение: Sofiq
Име: Ivaylo Ignatov

Мнениеот ftabaton » Чет Дек 14, 2006 13:48

Наистина в България има доста места където може да се кара на сняг, но аз ви говоря за нещо организирано. Дори може да се импровизира и времеизмерване!!!!
Аватар
ftabaton
 
Мнения: 354
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 09:30
Местоположение: Твърдица, Стара Загора
Име: Христо Христанов

Мнениеот Sasho » Чет Дек 14, 2006 13:54

ако се организира такова състезение с времеизмерване и т.н. и е възможно участието на любителски автомобили (както на Севлиево) със сигурност интереса ще е огромен и таксата за участие няма да е проблем, а тя със сигурност ще е небходима. Друг начин за финансиране на подобно мероприятие според мен е трудно осъществим, а ако имаше накой от федерецията с малко мозък би съдействал, но...
Аватар
Sasho
 
Мнения: 36
Регистриран на: Съб Ное 25, 2006 20:37
Местоположение: София
Име: Александър Димитров

Мнениеот PAS_RALLY » Чет Дек 14, 2006 15:34

Повярваи ми има много хора от федерацията които имат мозък но друг е проблемът че нещо не се напъват да го използват
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот Sasho » Чет Дек 14, 2006 16:29

PAS_RALLY написа:....

освен ако не помиришат задаващия се келипир и все пак без да се налага да се правят резки движения, но не ме разбирай погрешно, идеята ми не е да развалям темата, плюейки отново по фед. По скоро искам да кажа че би било добре да насърчават подобни прояви с оглед “развитието на спорта, младите таланти” ... и т.н. (неща дъвкани много пъти тук). А и PAS, съгласи се, че прилична организация най-добре би се постигнала със съдействието на хора с опит от спорта. Може да не от фед., въпреки че монополното право за подобни прояви е тяхно, както знае. И все пак за любителски състезания :?:
Аватар
Sasho
 
Мнения: 36
Регистриран на: Съб Ное 25, 2006 20:37
Местоположение: София
Име: Александър Димитров

Мнениеот clio16 » Нед Дек 17, 2006 01:58

BOXER написа:Хъх кум Плана ако за 1 час минат 2-3 коли е постижение!За витоша си прав но има и лифтове за нагоре пък 2 сутрини в годината за по 2-3 часа няма да е много сложно!За рали София пак затварят пътя нагоре!!!

Само дето на Витоша кибиците са в пъти повече от тези които искат да покарат, а това пречи повярвайте, а и съвсем различно е да покараш през деня а не в 2-3 часа през ноща :roll: :roll:
Аватар
clio16
 
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 23:35
Име: Ангел Григорчев

Мнениеот OgyWRC » Сря Дек 20, 2006 10:13

... И ЗАВАЛЯ СНЯГ ... :D

Не съм точно аз човека, който трябва да го каже, но момичета и момчета УМНАТА по пързалките! :lol: :D

Изображение
Аватар
OgyWRC
 
Мнения: 874
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 10:40
Местоположение: София, Търново
Име: Огнян Герджиков

Мнениеот driver » Сря Дек 20, 2006 16:48

Хахаха :D :wink:
Дам по полека с хлъзганията :wink:
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта