39. YU RALLY

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот automobiliste » Вто Сеп 26, 2006 19:28

Абсолютно сигурно е,преди 30 минути говорих с Пламен по телефона,разпитвах го половин час,това е на 100%
Аватар
automobiliste
 
Мнения: 106
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 22:08
Местоположение: Plovdiv
Име: Maria Ilcheva

Мнениеот plm » Вто Сеп 26, 2006 19:38

Ние си говорим и дискутираме тук. Нормално е, защото обичаме този спорт и се вълнуваме. Всеки пише каквото мисли. Лошо няма.
С годините съм поразбрал "политиката" на фед. И съм убеден, че за тях всичко е ясно и приключено. Имаше една приказка- било какво било, но е...си е е....
По-грамотните щатни служители на фед. може да четат тук, но не и сега, защото работното им време отдааавна е приключило.
Много пъти съм казвал и писал-само активните състезатели могат да променят нещата. Ако, се активизират, например, група фенове логичен въпрос е -състезателите са доволни, вие какво искате?
Така, че - кой както се уреди. За съжаление!
Едно пояснение- преди време/години обещах да не споменавам БФед.
Затова сега не изписвам цялостно.
В тази тема питах и друго нещо:
защо Крумчо след Татри има точки в шампионата на Словакия, Танев след Барум има точки в шампионата на Чехия и т.н.
А сега в Сърбия - не е така?
Не че очаквам отговор, но може да помислите.
Ох, като се сетя защо Одложилик го чака 12 години затвор...
В Чехия са ги подхванали здраво-следващия май ще е Валоушек.
Измамите им в сравнение с нашите мащаби са кокошкарски. Но, там има държава и общество, и...
Е, вече сме в Европа и ние.
Да му мисли Европата :D
Докато писах това - виждам, че има промяна в инфото.
Щом е така- честита титла на Пламен! Заслужи я, след мъжка борба!
Сега се сетих- нали сме на Балканите, та Bulbet може да променят нещата и утре да е друго!
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот P.Solberg » Вто Сеп 26, 2006 20:00

Да му е чистита титлата на Пламен. След 3 неуспешни опита най-сетне успя. За нас остава удоволствието от мъжката борба и победите в трите най-силни български ралита. Въпреки загубата,ние спечелихме много повече - опит, много приятели на отбора и увереността, че работим правилно и увереността, че Тодор е един от най-талантливите пилоти в България и му предстои чудесно бъдеще.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот plm » Вто Сеп 26, 2006 20:04

P.Solberg написа:Да му е чистита титлата на Пламен. След 3 неуспешни опита най-сетне успя. За нас остава удоволствието от мъжката борба и победите в трите най-силни български ралита. Въпреки загубата,ние спечелихме много повече - опит, много приятели на отбора и увереността, че работим правилно и увереността, че Тодор е един от най-талантливите пилоти в България и му предстои чудесно бъдеще.

Къде и как е обявено официално?
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот P.Solberg » Вто Сеп 26, 2006 20:07

Никъде не е обявено официално, но преди малко говорих с Тошко и той не изрази оптимизъм относно ситуацията.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот HondaRally » Вто Сеп 26, 2006 20:10

P.Solberg написа:Да му е чистита титлата на Пламен. След 3 неуспешни опита най-сетне успя. За нас остава удоволствието от мъжката борба и победите в трите най-силни български ралита. Въпреки загубата,ние спечелихме много повече - опит, много приятели на отбора и увереността, че работим правилно и увереността, че Тодор е един от най-талантливите пилоти в България и му предстои чудесно бъдеще.


според мен всички Български ралита са силни всяко рали е тежко
Последна промяна HondaRally на Вто Сеп 26, 2006 20:14, променена общо 1 път
Изображение
HondaRally
 
Мнения: 69
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 15:23
Местоположение: Варна
Име: Веселин Атанасов

Мнениеот plm » Вто Сеп 26, 2006 20:12

HondaRally написа:
P.Solberg написа:Да му е чистита титлата на Пламен. След 3 неуспешни опита най-сетне успя. За нас остава удоволствието от мъжката борба и победите в трите най-силни български ралита. Въпреки загубата,ние спечелихме много повече - опит, много приятели на отбора и увереността, че работим правилно и увереността, че Тодор е един от най-талантливите пилоти в България и му предстои чудесно бъдеще.


според мен всички Български ралита наи-силни всяко рали е тежко

Нещо не разбрах. Би ли повторил?
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот plm » Вто Сеп 26, 2006 20:51

Смешно за мен е , че сега гледам и чета форума и е пълен пас.
Но , по БТВ циганин е гост на Слави сега.
Всеки ден за работа минавам през кв. Хр.Ботев и 2 километра ги минавам за 20 минути.
Е, да са живи и здрави нашите тъпи управници!
Я, след циганина е Митко!
Е, нормално е/за България/, на първо място са циганите, и после ние.
На заден план са даже такива като Митко-те са след циганите.
Митко свърши.
Беше по-кратък от циганина. Може би циганина е по....от Митко
Така са преценили.
Поредната подигравка...и поредното мълчание на феновете.
Това писане е объркано, защото е променяно няколко пъти.
Вярвам, че сте разбрали мисълта ми.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот HondaRally » Вто Сеп 26, 2006 21:06

e то какво да кажем като е така имали нужда от коментари българска му работа
Изображение
HondaRally
 
Мнения: 69
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 15:23
Местоположение: Варна
Име: Веселин Атанасов

Мнениеот HondaRally » Вто Сеп 26, 2006 21:09

Ясен ударили сърна
Изображение
HondaRally
 
Мнения: 69
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 15:23
Местоположение: Варна
Име: Веселин Атанасов

Мнениеот MARVI » Вто Сеп 26, 2006 22:23

P.Solberg написа:Второ, относно нашето представяне. Ние си избрахме тактика, която в последствие се оказа много добра, но нашия екипаж вече бе напуснал надпреварата.

P.Solberg написа:от което загубихме доста време.

P.Solberg написа:За нас остава удоволствието от мъжката борба и победите в трите най-силни български ралита. Въпреки загубата,ние спечелихме много повече - опит


П.Солберг,не го приемай като заяждане или каквото и да било от сорта,питам те сериозно....,каква е твоята роля в отбора на Бул Бет?По думите ти ,примерно някой по-нов от този форум,може да помисли,че си някакъв мениджър на този отбор или някакво главно действащо лице..... На рали Сливен попитах едни от феновете на Бул Бет (тези с тениските),каква е точно твота роля в този отбор,но техният отговор беше "Не знаем".Та така,пак ти казвам не го приемай като заяждане,съвсем сериозен въпрос е това :wink:

Искам да поздравя Ясен за доброто класиране ,както и Пламен Стайков и Крум Дончев.Наистина показаха едно много добро каране :)
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот K_Power » Вто Сеп 26, 2006 22:33

P. Solberg написа:За нас остава удоволствието от мъжката борба и победите в трите най-силни български ралита. Въпреки загубата,ние спечелихме много повече - опит


Относно тоя цитат, Пламен имал късмет на Ю Рали, че сте отпаднали, то значи за рали България за вас важи същото ... та за ония факти мойто омче, казах ти, че не искам да ги пиша, щото ще излезне пак като лично нападане, оправдания и т.н. за фактите ... мисля и сам ги знаеш, питай Любо за времената от Хеброс ... някои и други засечки преди състезания ... пожелавам ви успех ... Тодор определено кара, с хъс, няма какво да си кривим душата, но нещо начина, по който постига някои неща не е особено .... незнам как да го кажа, разбра ме какво имам предвид! А и като прочетох това за мъжката борба ме развесели, браво! Айде със здраве и успех на Твърдица!!!
Последна промяна K_Power на Вто Сеп 26, 2006 22:34, променена общо 1 път
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот damon » Вто Сеп 26, 2006 22:42

automobiliste написа:...,мисля,че вече всички разбрахте че комисията на Ю рали е решила че тези които са карали по супер рали не взимат никви точки....


Аз нещо не разбрах. Каква е тая комисия, която 5 дена след ралито взема решения!? Я разкажи....
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот tsveti » Вто Сеп 26, 2006 22:58

Много пъти съм казвал и писал-само активните състезатели могат да променят нещата.

Мдаа...
Лошото е, че въпросните заинтересовани хора в 99% си пасуват. Защо? Ми всеки си гледа собствената черга, на никой не му се занимава, мислейки си, че на него или няма да му се случи или ще се оправя сам, тук връзчица, там някой близък, другаде някой задължен, малко парички, малко заобикаляне на правила и замазване на ситуации....На никой не му се ще да се забърква в каквото и да е.
Докато народът не схване, че по-голямата част от властта е в него, да не кажа и цялата, нещата ще са си все по този начин.
И шепата хора, които представляват и управляват Бфедерация, ще си решават нещата когато и както намерят за добре, следвайки собствените си правила. Не заради друго, а просто защото ''ние'', ''вие'' и ''те'' си пасуват.
Остава само да си дискутираме и възмущаваме тук и толкоз. Е, поне е нещо :twisted:

[/list][/quote]В тази тема питах и друго нещо:
защо Крумчо след Татри има точки в шампионата на Словакия, Танев след Барум има точки в шампионата на Чехия и т.н.А сега в Сърбия - не е така?

И аз си мислех за това...
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот automobiliste » Вто Сеп 26, 2006 23:02

Ами аз днес разбрах от Стайков за това нещо,незнам той от кога знае,но ми каза точно това,че няква комисия е решила,че няма да се дават точки за тези,който са карали по супер рали и това е така,защото по регламент изобщо не е трябвало да се пускат състезатели да карат по супер рали.Да ти кажа не ме и интересува повече от това,важното е,че момчето си стана шампион абсолютно заслужено с много силно каране.А и да бяха дали точки на Тошко мисля,че определено нямаше голям шанс да спечели рали Твърдица,на Ю рали определено си пролича кой си заслужава шампионската титла,това го казвам без нищо лично към никой,основавам се само на факти и резултати
Аватар
automobiliste
 
Мнения: 106
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 22:08
Местоположение: Plovdiv
Име: Maria Ilcheva

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 47 госта

cron