Рали "Стари Столици"

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот K_Power » Сря Юни 21, 2006 20:06

Е ти направо си уникален! Не знаех, че си и добър оператор. Добре де, айде дай твой клип да видим ти как си снимал. Заради каква реклама е там в световния шампионат. Момчетата си снимат много добре за разлика от еврокомци. Щели да влезнат в крачка ... а първо ти вземи да влезнеш в крачка после говори кой как трябва да снима. Та чакам да дадеш твой клип да видим всичките балъци как ти "умеряш" колата! Предаването беше добре и то даже доста добре. Единственото нещо, което не ми харесва и в предижните репортажи видях е, че примерно в суперите онборд малко насича камерата, но все пак е супер и не евалата за старанието, а евалата за професионализма! Съжалявам, че написах тоя офтопик!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот RaPiD » Сря Юни 21, 2006 20:13

Крисо тва към мен ли беше? Наистина едната камера не ги улавяше добре, малко закъсняваше или беше много приближено, даже знам че един от операторите на ГТВ сам е казал на рали Траянови или София, че не успява да ги хване добре. То не е и лесно при тая скорост, и аз още свиквам.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Lubo » Сря Юни 21, 2006 20:14

motolud написа:...........






Ми язе к'т мнооо незапознат с резбите,все си мисля,че к'т ръгнеш да завиваш некоя гайкъ требува да я и затегнеш,а не само да я прекараш.

За какво трябва да се губи време в проверки,когато си сигурен,че си направил нещата както трябва.
Явно не са имали време за провека,но такава грешка.......е леко казано........тъпа и няма оправдание за това.Това,с натягането, си е просто навик и кагато се появи напрежение естествено е да стане и грешка.
Много се задълбахме в тоя шарнир............ .
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот K_Power » Сря Юни 21, 2006 20:18

Не към теб, а към всеобщия приятел Евоспорт!
Любо е много прав!!!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Revell » Сря Юни 21, 2006 20:54

Ае стига сте се карали колкото и да се говори станалото - станало възможни са най различни причини за тоя шарнир за камерите от пумата камерата наистина беше много зумната че даже лъжеше за скоростта но пък трябва да се радвате че поне са си поиграли да го направят...я си помислете ако нямаше онборд и някой попита защо и му кажат "ми беше много зумната..." и естествената реакция щеше да е:"е нищо да видим все пак" пък сега ги плуете...кофти е...

предлагам стига спор и дайте интересните факти за ралито все пак такава е темата... :roll:
Anyting Is Possible
Аватар
Revell
 
Мнения: 93
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 22:08
Местоположение: Varna

Мнениеот RaPiD » Сря Юни 21, 2006 21:09

според мен не е от зуум, а самата камера е кофти, и на предните ралита беше така
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот BradurS » Сря Юни 21, 2006 21:25

Казаха ми че Исаев въобще не е намалил преди шикана и малко е останало да се повтори една жестока катастрофа на същото място преди години, когато един автомобил полита странично и се врязва в гората, в следствие на което екипажа загива...
Жалко за Исаев! Много ми хареса как кара!

Браво и на ГТВ! Много ми хареса репортажа им! Продължавайте в същият дух момчета!!!
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот RaPiD » Сря Юни 21, 2006 21:42

Jivo_atanasov голям зор видяхте с тва Пежо бе, 10 човека сте(ако не и повече) и не можете да го идкарате бахти, дигнете го, или отзад го бутнете всички. Голям смех. :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот jivo_atanasov » Сря Юни 21, 2006 21:46

Аз само снимах ама то и момчето което го караше само се прецака. Вместо да я дуржи на полусъединители и да помага то се мучи с мрусна газ да излезе и карето изтрака накрая.
Пука ли ти? На мене не. ДЪРВЕТА има за ВСИЧКИ!!!
Изображение
Аватар
jivo_atanasov
 
Мнения: 511
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 20:28
Местоположение: Shumen
Име: Zhivko Atanasov

Мнениеот PAS_RALLY » Сря Юни 21, 2006 21:55

За момичето мога да ви кажа че е сестра на един мой голям приятел и той каза изобщо не сме търсили вина в пилота даже го поздравих за доброто каране вчера и бе направена операция на крака и вече е добре
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот K_Power » Сря Юни 21, 2006 21:58

Аз не опреквам нея, опреквам медията, която представи по този нчин нещата!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот MARVI » Сря Юни 21, 2006 23:15

K_Power написа:Доста неприятно ... Игнат Исаев е бутнал 12 годишно момиче. И така е написано все едно той е виновен за това нещо и го изкарват най-лошия. Това се случва по време на състезание, и ако бяха застанали на безопасно място този инцидент щеше да бъде избегнат. Съжалявам искрено за момичето, знам, че е гадно, но ....


Крисо,Исаев въобще не е докоснал момичето.Когато са го видели,че търгва към тях,те хукват да бягат,но въпросното момиче се спъва и си чупи крака или ръката незнам точно какво :?
Винаги вярвам в мечтите си!
Always believe in my dreams!
Аватар
MARVI
 
Мнения: 1007
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 07:26
Местоположение: Worcester
Име: Марио Попов

Мнениеот plm » Сря Юни 21, 2006 23:28

EVOsport написа:Операторите на ГТВ. имат още какво да учат, малко не могат да умерят колата, само джамовете и калниците гледам.
Явно се мъчат да копират от WRC предаванията, само че там го правят това заради рекламата.
Незнам, може след някой и друг ще влезнат в крачка момчетата, иначе ЕВАЛА за старанието!

Еее,офф.
Не се ли усещаш какво пишеш и как го пишеш?
Помисли преди да напишеш и ще е по-добре.
Това май ти го препоръчвам за пореден път.
Започвам да си мисля, че ти е трудно мисленето.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот makadam » Сря Юни 21, 2006 23:44

Хайде операторита тук: http://forum.rally-club.net/viewtopic.php?t=1500
Сещате се нали :evil:
e mi tova e mai.
Аватар
makadam
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 21:30
Местоположение: Плевен
Име: Иван Бенов

Мнениеот motolud » Чет Юни 22, 2006 02:16

Lubo написа:
motolud написа:...........






Ми язе к'т мнооо незапознат с резбите,все си мисля,че к'т ръгнеш да завиваш некоя гайкъ требува да я и затегнеш,а не само да я прекараш.

За какво трябва да се губи време в проверки,когато си сигурен,че си направил нещата както трябва.
Явно не са имали време за провека,но такава грешка.......е леко казано........тъпа и няма оправдание за това.Това,с натягането, си е просто навик и кагато се появи напрежение естествено е да стане и грешка.
Много се задълбахме в тоя шарнир............ .

сори че подхващам темата за шарнира отново но като застанете в бокса и като се почне ае няма време няма време ае бе пенсия фана кво се моташ оня на чк-то чака ае хората финишираха ае ае ае ае по бързо 3 мин 2 мин 1 мин тръгвам или давай давай по бъзро ае ае ае бе момче кво си почиваш като мине сервизния парк ще почиваш ае че и в зоната за бензина ни чакат
пожелавам ти да си на мястото на някои от механиците в напечен момент !!! от сърце ти го пожелавам пак и за сведение само мога да ти кажа че в един момент си стегнал гайката ма в следващия от вибрациите конуса се е донаместил и се разхлабва леко аз лично сам имал такъв случай при полужение че стягам шарнира с динамометричен ключ. не те знам с кво се занимаваш ма недей да говориш тъпотиии то без да си си създал навици за работа неможе обаче като си в сервизната зона и някой път ти изчезват навиците за проверка!!!
„Единственият начин да се отървеш от изкушението е да му се отдадеш.“ - Оскар Уайлд
Аватар
motolud
 
Мнения: 67
Регистриран на: Чет Юли 21, 2005 20:20
Местоположение: на софия
Име: Галин Гетов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 53 госта

cron