Рали "Стари Столици"

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот driver » Съб Юни 24, 2006 22:29

Само да Ви кажа че тука механиците нямат абсолютно никаква вина за отпадането на Крум!Просто е имал малшанс!Но да обвинявате момчетата и да казвате тука че можеби не са затегнали гайка в бързина са пълни глупости!Абе взех да се ядосвам вече.....и почвам да не милсля тъй че ще спря!
Владо кво става тука в тоя форум?Само карания спорове и куп др глупости е няма да се оправи :x
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев

Мнениеот НИКИ » Нед Юни 25, 2006 21:34

Прав си,че караниците не изглеждат никак привлекателно във форума,но когато се съберат на едно място доста народ се получават и доста различни мнения,което води и до доста спорове.
Крум Дончев си има много фенове и естествено е за едно шарнирче да се започнат и разните му умуваници.
Имах удоволствието да се потрудя на 6 ралита в сервиза и за това си мисля,че мога да спомена и какво си мисля по "случая" Дончев.
1-мисля,че е абсурдно да се твърди,че е имал "малшанс".Замазване на резба и чупене не стават от нищото.
2-Ако сравня много образно сервизите на Крум,Митко,Танев,Гераджиев и Дунев то механиците на Крум са най-неподготвени да работят на стресови ситуации.Мнението ми се гради на доста наблюдения над работата на сервизите на "голямите".
3-Все си мисля,че като дадеш към 150 000 евро за кола,е напълно нормално да изискваш/викаш или както се сетите го наречете,от сервиза перфектната работа.
4-Победата зависи адски много от механика.Недопостимо е пилот атакуващ постоянно първото място,при всеки по-сериозен проблем,къде за време,къде за работа,да приключва състезанието.Примери бол-кеф ви с Максито,миналата година или пък сега.

Да съгласен съм с едно мнение по-горе,че условията на труд са направо жестоки,но големите печелят когато всичките колелца във веригата се въртят постоянно и с нужната скорост.То затова са и ГОЛЕМИ.
Изображение
PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
НИКИ
 
Мнения: 270
Регистриран на: Съб Апр 29, 2006 12:05
Местоположение: София.

Мнениеот K_Power » Пон Юни 26, 2006 01:24

С Максито имаше друго, че се чупеше яко скоростна кутия, а пари за друга нямаше ...
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Re: Рали "Стари Столици"

Мнениеот varg » Сря Фев 09, 2011 18:47

Аватар
varg
 
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Окт 05, 2008 08:57
Местоположение: Шумен
Име: Севдалин Минков

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 49 госта

cron