Официална информация за Рали "Твърдица 2006"

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Мнениеот plm » Сря Окт 18, 2006 22:35

Lubo_car написа:
RaPiD написа:Ксарата къде си загуби колелото и как?


Точно на Буковец-2 последната отсечка на третият завой след излизането от гората, ляв 4, колата изведнъж се завъртя, още неможем да си обясним какво точно стана. Онборда също не помогна. Имахме проблеми с предницата и спирането беше трудно, но точно там нямаше никаква предпоставка да се завъртим така, нито скороста ни беше много голяма, нито нещо друго, просто колата изведнъж се завъртя и от цяла малка поляна имаше един камък и ние взехме, че точно него уцелихме :P . След това около 14 километра надолу, без спирачки и на три колела :lol: , беше много интересно :roll: :P !

Случват се и такива неща. Но, натрупвате опит и е добре да си правите изводи, да се учите от грешките си.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот Lubo_car » Сря Окт 18, 2006 23:42

:wink: именно!
Аватар
Lubo_car
 
Мнения: 92
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 13:55
Местоположение: Zeist NEDERLAND, Varna BULGARIA
Име: Любомир Любомиров

Мнениеот Revell » Чет Окт 19, 2006 08:42

Съжалявам, че подхващам темата отново и ще се радвам ако няма отговор на този пост, но относно галерията трява да кажа че това е напълно в реда на нещата, който и да било, ако има снимка, която може да се озползва някъде (както в случая по списания и вестници) има право да си я маркира така, че да се вижда долу-горе какво има зад маркера. Ако някой хареса тази снимка се свързва със собственика и се оговарят какви са условията да я получи в оригиналния и вид. В цял свят е така и няма какво да се сърдите на Чавдар че чак сега се освятка за нещо което е световно признато и което трябваше да направи отдавна! Напълно го подкрепям в инициятивата му! Ако някой иска снимка да му се обади и да се оговорят какво ще я прави пък ако злоупотреби просто няма да види друга оригинална от него.

P.S. Май всички сте чували за демо програми и игри?!?!...Приемете това като демо на снимка :)

Sorry отново за offtopic-a
Anyting Is Possible
Аватар
Revell
 
Мнения: 93
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 22:08
Местоположение: Varna

Мнениеот England_Fen » Чет Окт 19, 2006 09:32

Къде е галерията? Искам и аз да гледам снимки от рали "Твърдица"
Аватар
England_Fen
 
Мнения: 20
Регистриран на: Пет Май 13, 2005 02:17
Местоположение: Твърдица, София, Манчестър

Мнениеот Gadjev » Чет Окт 19, 2006 10:30

Някой записа ли предаването на ССЕ "Детелината" по Евроком,че аз не можах :oops:
Gadjev
 
Мнения: 240
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 14:03
Местоположение: Пловдив
Име: Георги Гаджев

Мнениеот Rally Fan » Чет Окт 19, 2006 12:29

England_Fen написа:Къде е галерията? Искам и аз да гледам снимки от рали "Твърдица"


Ето тук е галерията. има 17 страници със снимки:
http://forum.rally-club.net/album_cat.php?cat_id=206
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот isaev_fan » Съб Окт 21, 2006 10:02

В първия ден на ралито екипажът Стефан Кордев/Милен Илиев, състезаващи се с ВАЗ 2107, пукат гума. По време на втория ден е имало голяма борба за третото място в А/6 между него и Христо Христов, успяват да му вземат етапни победи, излизат на по-малко от 5 сек зад Христо преди последния СЕ за ралито. Но точно в този СЕ10 Буковец 2, 4 км преди финала, удрят бордюр (Стефан и Милен) и в следствие на това късат носач и пада гумата. :arrow: http://forum.rally-club.net/album_pic.php?pic_id=12766
Изображение
Team: INTERLEASE Racing
Driver: Ignat Isaev
Co-Driver: Stefan Kordev
Аватар
isaev_fan
 
Мнения: 334
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 00:42
Местоположение: София
Име: Теодоси Димитров

Мнениеот damon » Съб Окт 28, 2006 18:00

Тази вечер от 20:30 по Евроком е предаването за Рали "Твърдица".
Safe is risky.
Аватар
damon
Администратор
 
Мнения: 2172
Регистриран на: Пон Фев 28, 2005 20:40
Местоположение: България
Име: Николай Китанов

Мнениеот isaev_fan » Пет Ное 24, 2006 21:56

Чудно ми е как Митсубишито на братя Попови издържа 10 етапа без проблеми!?
Изображение
Team: INTERLEASE Racing
Driver: Ignat Isaev
Co-Driver: Stefan Kordev
Аватар
isaev_fan
 
Мнения: 334
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 00:42
Местоположение: София
Име: Теодоси Димитров

Мнениеот tomasito » Сря Яну 03, 2007 21:47

pi4ove,tarsq zapisi ot ka4vaneto na tvardica CE2,pa i izob6to.4e vsi4ki snimali na edno mqsto.
tomasito
 
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 17:32
Местоположение: sliven

Мнениеот Dandi » Сря Яну 03, 2007 21:57

isaev_fan написа:Чудно ми е как Митсубишито на братя Попови издържа 10 етапа без проблеми!?

Нали,наистина учудващо :D По време на сезона Попови малко по-малко придаваха вид на колата и вече в края на сезона колата стана това,което трбваше да бъде в началото на сезона.
Изображение
Dandi
 
Мнения: 722
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 11:32
Местоположение: София
Име: Daniel Popov

Мнениеот plm » Сря Яну 03, 2007 22:19

Dandi написа:
isaev_fan написа:Чудно ми е как Митсубишито на братя Попови издържа 10 етапа без проблеми!?

Нали,наистина учудващо :D По време на сезона Попови малко по-малко придаваха вид на колата и вече в края на сезона колата стана това,което трбваше да бъде в началото на сезона.

Колата е донаправна в България.
Ами, да не ни мислят тогава за аборигени и да ни прибират парите.
Лично на мен тази година Манфред Щол така ми падна в очите...
Заради Ясен ...И не съм му фен вече/ на Щол/. Този австрийски селянин така да се подиграва с наши пилоти...Много му порасна работата!
Но, вярвам на Ясен и мисля, че през 2007 ще бъде претендент за титлата.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот isaev_fan » Сря Яну 03, 2007 23:16

Може би казвам голяма дума, но според мен Ясен (и брат му Дилян), за да продължи неговото си развитие в автомобилния спорт, дори и да става на години вече, а не му личи, трябва да се премести в друг отбор. Проблемите почнаха още от Рали "България" 2003 доколкото си спомням - доставянето на Шкодата непосредствено преди старта на състезанието (май беше един ден преди шейкдауна). А през 2004 с това Ситроенче... Евала му правя на Ясен, че се бори докрай! Не знам...това е мойто виждане по въпроса. :)
Изображение
Team: INTERLEASE Racing
Driver: Ignat Isaev
Co-Driver: Stefan Kordev
Аватар
isaev_fan
 
Мнения: 334
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 00:42
Местоположение: София
Име: Теодоси Димитров

Мнениеот Dandi » Сря Яну 03, 2007 23:19

Проблемите, които си изредил, не стават по вина на отбора,а по вина на препараторите.
Изображение
Dandi
 
Мнения: 722
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 11:32
Местоположение: София
Име: Daniel Popov

Мнениеот speedline » Чет Яну 04, 2007 00:33

За нещастие на Ясен, никога не му е вървяло поради липса на късмет и това му пречи най-много. Огромен талант, амбиций и накрая нещо малко, не по негова вина го спира.. Може би повечето от вас помнят и случая с Импрезата на Албена, когато не можа да стартира, колата беше пристигнала, уж със здрава скоростна кутия, но заради войната в Сърбия не успяха да доставят на време нужната им от Италия и не успя да тръгне. Броени дни преди рали Албена, годили след това пристигна и Хюндая му но пак показа брилянтни качества и показа класа.
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 13 госта