Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - открито

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот antovi53second » Нед Фев 23, 2014 14:26

Ай честито на Игнат :)
Иван Живков Rh A+
Audi Coupe quattro 2.0 16v Turbo
Аватар
antovi53second
 
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Дек 21, 2013 15:52
Име: Теодор Иванов

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот BradurS » Нед Фев 23, 2014 16:35

Най-накрая нещо различно за зрители и особено за пилоти. Макари късото трасе ми се стори доста трудно за прогноза кой с какви гуми да кара.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот Ferjancz » Нед Фев 23, 2014 16:36

Добър ще се окаже този формат състезания. Разбира се ако имаше и повечко коли щеше да е още по-голям празник, но и на това сме доволни.

Игнат беше ясен от самото начало, че ще диктува темпото, много дорби минавания, Антон също много много силно, което си и пролича от времената.
Ники Златков на пускането зарадва много публиката или поне, където бяхме застанали.
Чуваха се коментари в публиката, че доста пилоти не са дошли заради липсата на сняг до последно, предполагам, ако имаше сняг както трябва, а не кишата, на която караха, може би стартовия списък би бил по-голям, както и атракцията, която щяха да предложат. Но да се надяваме за догодина...:) Явно наистина е липсвало такова състезание у нас.
За мен лично беше приятно и забавно. Компактно състезание, сбито, нямаше някакви сътресения, публиката възпитана знаеща къде да застане. С две думи - хареса ми! :D
Сега ако се направи и едно макадамово и работата е готова..:D
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот BradurS » Нед Фев 23, 2014 16:41

Ники Златков заложи на тесни гуми и колата се клатушкаше като на лед, но пък показа перфектно владение!
Мишо Симеонов много ме зарадва със каране, особено на спускане!
И понеже не може всичко да е шест плюс: Има подадена контестация срещу Исаев. По-късно ще се разбере изхода...
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот sparco2000 » Нед Фев 23, 2014 16:44

BradurS написа:Ники Златков заложи на тесни гуми и колата се клатушкаше като на лед, но пък показа перфектно владение!
Мишо Симеонов много ме зарадва със каране, особено на спускане!
И понеже не може всичко да е шест плюс: Има подадена контестация срещу Исаев. По-късно ще се разбере изхода...


То ако не се подаде контестация няма да е състезание. ;)
Аватар
sparco2000
 
Мнения: 327
Регистриран на: Сря Юни 19, 2013 19:46
Местоположение: Варна
Име: Димитър Росенов

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот Ferjancz » Нед Фев 23, 2014 16:57

Аз викам направо да отменят състезанието и да се анулират резултатите, кво ще се занимават с глупости.... :mrgreen:
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот sparco2000 » Нед Фев 23, 2014 16:59

Ferjancz написа:Аз викам направо да отменят състезанието и да се анулират резултатите, кво ще се занимават с глупости.... :mrgreen:


Каквото искат да правят без това състезанието не носи точки към шампионата на рали спринт :)
Аватар
sparco2000
 
Мнения: 327
Регистриран на: Сря Юни 19, 2013 19:46
Местоположение: Варна
Име: Димитър Росенов

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот Л. Мечков » Нед Фев 23, 2014 17:15

От отдавна не бях ходил на такова интересно мероприятие, всички пилоти дадоха от себе си това, което беше нужно на публиката, огромен прогрес при Мишо, Титов, Калин Бенчев... Гераджиев много силен, Дунев много бърз с не до там подготвена кола. Игнат на качванията беше супер за окото, то и по времената си пролича, на спускане като че ли свали малко темпото. Дочко с Пежото също много ми хареса. За съжаление отпадна Гетов и Хаус имаше проблеми... Имаше и хора, на които стратегията им куцаше доста, но няма да го коментирам, че после се сърдят :D

Живи и здрави!
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот Иван Шопов » Нед Фев 23, 2014 17:57

Ето видео за всички, които са се чудили какви бяха условията днес:

SS1; SS6.


P.S. В момента клиповете се обработват, ще бъдат достъпни след няколко минути.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот emoangeliyn » Нед Фев 23, 2014 18:57

[quote="Иван Шопов"][/quote]
Ето и за теб едно, след малко още..... :wink:

https://www.youtube.com/watch?v=qSJrvUaMMh8


ПП: Още-то...

http://www.youtube.com/watch?v=htIwFcji ... e=youtu.be
Аватар
emoangeliyn
 
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Дек 20, 2008 12:00
Местоположение: Белоградчик
Име: Емо Ангелийн

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот Гетов » Нед Фев 23, 2014 19:34

Иван Шопов написа:И двата са с проблеми на финала. Косьо за съжаление е скъсал полуоска, а Боби имаше проблем с електрониката.

Проблеема на Боян Гетов се оказа, че не проблем с електрониката, а загуба на компресия на трети цилиндър..незнайно за сега по каква причина...колата пали и работи ...но не може да развие оборити...демек проблема може и да е дребен, но се изискваше отваряне на главата, което нямаше как да стане за времето до вторите минавания...Очаквайте ни на Варна
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот brt_rally » Нед Фев 23, 2014 20:06

Бих могъл да се изразя с една единствена дума по повод рали-спринт “Самоков“ 2014 - ТРАГЕДИЯ, както по отношение на интерес от публиката, така и по отношение на представянето но “РОДНИТЕ ВЕЛИЧИЯ“ - с изключение на Игнат Исаев. Дано на другите състезания от календара за 2014 да не е така.
Racing for Bulgaria
brt_rally
 
Мнения: 33
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2005 20:52
Име: Георги Пепелджиев

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот nikkeibg » Нед Фев 23, 2014 20:36

Недей те така песимистично де. Това е все пак първия рали спринт. Много неща се объркаха, най-вече с времето. Уж на сняг, после няма да има сняг, а накрая се оказа, че има сняг. Ако си беше зимно от до, щяхме да имаме повече пилоти.
Аз мисля и съвпадението с Олимпиадата също си каза думата. Но за първо състезание организирано толкова рано за сезона е успешно. До сега никога поне аз не си спомням в близките години, да е имало състезание, което да се проведе Февруари. Все се опитват да е за Април и то с мъка, а да не си спомняме 2013-та, когато отиде чак Юни за рали дисциплината.
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот bat_jori » Нед Фев 23, 2014 21:33

brt_rally написа:Бих могъл да се изразя с една единствена дума по повод рали-спринт “Самоков“ 2014 - ТРАГЕДИЯ, както по отношение на интерес от публиката, така и по отношение на представянето но “РОДНИТЕ ВЕЛИЧИЯ“ - с изключение на Игнат Исаев. Дано на другите състезания от календара за 2014 да не е така.

какво и е на публиката?
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот trouble » Нед Фев 23, 2014 22:13

Интерес значи на публиката. На трасето имаше сливенски шуменски и варненски фенове. Некви луди ги наричам аз тях. Включвам себе си в това число. За нас километрите са 600+, а за шуменските 1000+. Да изминеш толкова за да видиш 15-те коли си е жив интерес. Имаше и хора от София и от Самоков. Всички фотографи бяха там. На трасето бяха Крум Дончев, Петър Йорданов, Даниел Живков и още други действащи състезатели. Обратните завои бяха пълни с хора. Въпреки студа, въпреки мокрия сняг, хората бяха на трасето. Кой каза че нямаше интерес. Рали Спринт Самоков беше едно много добро състезание. Няма значение колко броя екипажи караха, всички се раздаваха, а Игнат.....беше просто Игнат. Благодаря за проведеното състезание, едно от най-интересните през последните години. Очакваме Варна.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 50 госта

cron