Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - открито

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот trouble » Съб Мар 01, 2014 00:33

Абе какви онборди ще ви пускат. Половината тука са под 12 другата половина са мега компетенция и веднага ще измисли какво да коментира под клиповете. Те хората не си ги пускат заради вас. И аз имам, но няма да пусна. Освен да хейтвате друго не можете. Понеже най-големи сте, най-добри сте и волана го въртите с една ръка. Кво да гледате онборд, на големите....човека 10 пъти намали на жълт флаг, но не ...той не може да кара на дъжд. Много го биха. Крума пък бил карал рязко, спирал тръгвал. Какви онборди бе момчета и момичета. Млад състезател е още Титов, че не сте почнали и него да хейтвате и той ще си дръпне онборда. Защо нямало онборди. Омразата към отделни български състезатели е същата като омразата на феновете на Левски към победата на Лудогорец да речем. Нормални ли сте бе хора. Поста не се отнася за горните 3-ма човека а за всички допринесли да НЯМАМЕ онборди. И ще започна да го пиша за трети път в рамките на 5 месеца - не ви е виновна нито БФАС, нито състезател, нито отбор, нито кризата в България. Ние (включвам се и аз) сме виновни за това. Спорта почва с феновете и завършва с тях. Къде са хората, вие питате за онборди.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот rudolf » Съб Мар 01, 2014 10:16

trouble написа:Абе какви онборди ще ви пускат. Половината тука са под 12 другата половина са мега компетенция и веднага ще измисли какво да коментира под клиповете. Те хората не си ги пускат заради вас. И аз имам, но няма да пусна. Освен да хейтвате друго не можете. Понеже най-големи сте, най-добри сте и волана го въртите с една ръка. Кво да гледате онборд, на големите....човека 10 пъти намали на жълт флаг, но не ...той не може да кара на дъжд. Много го биха. Крума пък бил карал рязко, спирал тръгвал. Какви онборди бе момчета и момичета. Млад състезател е още Титов, че не сте почнали и него да хейтвате и той ще си дръпне онборда. Защо нямало онборди. Омразата към отделни български състезатели е същата като омразата на феновете на Левски към победата на Лудогорец да речем. Нормални ли сте бе хора. Поста не се отнася за горните 3-ма човека а за всички допринесли да НЯМАМЕ онборди. И ще започна да го пиша за трети път в рамките на 5 месеца - не ви е виновна нито БФАС, нито състезател, нито отбор, нито кризата в България. Ние (включвам се и аз) сме виновни за това. Спорта почва с феновете и завършва с тях. Къде са хората, вие питате за онборди.


само да споделя че гореизборените пилоти- няма откъде да знаят какво мислят феновете- защото нямат регистраций тук и не посещават този тийн-форум, или искаш да кажеш че броузват като мишлета с което да ги изхейтваш???

искам да споделя ,че професионалните пилоти не се притесняват от мненията на 12 годишните,и по телевизията гледаме онборди от европейски и световни състезания,а глобално има много повече хейтъри от локалните в бг, защото никой не коментира врц или ф1- онбордите??

ако някой го е срам от фенове,защо се пуска на състезания???--че там може някоя семка да го види и да изкоментира с друг цървул,колко е зле???

мисля че точно това е призванието да си фен, да се вълнуваш и да ходиш по мероприятия. ако това е пара-олимпийски игри за инвалиди- тогава щеше да е нормално да се ръкопляска на всички и да се публиката да се просълзява при всеки участник.

всички си даваме сметка за неудобните въпроси и мисля че и феновете и състезателите си ги спестяват до голяма степен,но не мисля че е нормално състезателите да ги е срам от онборди,а феновете да не се вълнуват когато ги гледат, в което няма нищо лошо ако всички да дорасли и са над 12 години...
rudolf
 
Мнения: 204
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 16:15
Име: Иван Иванов

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот ALSP » Съб Мар 01, 2014 11:08

Всеки пуска колкото може и желае, аз търся онборд ако има от 205-цата, отделно във форума има някакъв проблем технически с публикуването от ютуба.

Rally Sprint Samokov 2014 SS01
Rally Sprint Samokov 2014 SS02
Rally Sprint Samokov 2014 SS03
golf_1 написа: трябва да си сромен като Стайков,Славов,Сурилов затова тези момчета имат най много фенове.....
ALSP
 
Мнения: 147
Регистриран на: Пет Юни 15, 2012 17:58
Име: Ивайло Иванов

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот golf_1 » Съб Мар 01, 2014 11:37

sastezatelia написа:Без да искам да защитавам когото и да било, преди време единия от гореизброените пусна онборд и бе "оплют" от "феновете", че е нагласен. Е нали не очаквате след тези коментари, някой от тях да пусне каквото и да било :)
Поздравления за клипа иначе :)

Онзи онборд предполагам е отменената отсечка, той бе пуснат с цел да се види, че не кара в състезателно темпо, защото го оплюха, че заради неговото слабо време едвали не са отменили етапа...И той доказа, че спазва жълтите флагове,това е...Нещо истинско искаме,апък нали е вечно шампион,за какво да го подиграваме...
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот golf_1 » Съб Мар 01, 2014 11:51

trouble написа:Абе какви онборди ще ви пускат. Половината тука са под 12 другата половина са мега компетенция и веднага ще измисли какво да коментира под клиповете. Те хората не си ги пускат заради вас. И аз имам, но няма да пусна. Освен да хейтвате друго не можете. Понеже най-големи сте, най-добри сте и волана го въртите с една ръка. Кво да гледате онборд, на големите....човека 10 пъти намали на жълт флаг, но не ...той не може да кара на дъжд. Много го биха. Крума пък бил карал рязко, спирал тръгвал. Какви онборди бе момчета и момичета. Млад състезател е още Титов, че не сте почнали и него да хейтвате и той ще си дръпне онборда. Защо нямало онборди. Омразата към отделни български състезатели е същата като омразата на феновете на Левски към победата на Лудогорец да речем. Нормални ли сте бе хора. Поста не се отнася за горните 3-ма човека а за всички допринесли да НЯМАМЕ онборди. И ще започна да го пиша за трети път в рамките на 5 месеца - не ви е виновна нито БФАС, нито състезател, нито отбор, нито кризата в България. Ние (включвам се и аз) сме виновни за това. Спорта почва с феновете и завършва с тях. Къде са хората, вие питате за онборди.

Ехе оспокой малко, че ще литнеш...А ония от ВРЦ като ги пуска на цял свят, какво е станало,нима и там нямат фенска злоба, ти тука напрай 5 снимки и голям фен стана, еми гледай си ги тогава кадрите...Дори Царски има десетки,знаем отношението спрямо него,е някой да му се е подиграл,под клипа,никой..И някой хора сами са си докарали омразата,защото като е топ не значи че е безгрешен,и не значи че не можем да му кажем истината,колкото и да го боли него и феновете му... Поздрави и нека всичко спре дотук.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Рали Спринт Самоков (Боровец) 22-23 Февруари 2014 - откр

Мнениеот cutflash » Нед Мар 02, 2014 00:43

малко снимки и от мен :)
http://www.assenov.net/gallery/index.ph ... mokov-2014
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Предишна

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта

cron