Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Дискусия за Българския Рали Шампионат

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот trouble » Нед Апр 15, 2012 18:01

Vaseto написа:В основата на организацията е Чанев-зам.директор и неговата група от Сливен. Нека trouble който е близак с тях, да внесе яснота как върви подготовката


Близък не, познат да. Когато разбера нещо, което е интересно и важно, ще напиша разбира се. :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот GT 51 » Пон Апр 16, 2012 03:36

Подготовката си върви по план.... :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот bat_jori » Пон Апр 16, 2012 10:40

нали уж щеше да има активна медийна кампания ?да се промотира ралито ,освен датата и някакви догадки за маршрута .52 дена преди евентуалният старт
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот P.Solberg » Пон Апр 16, 2012 10:44

Ситуацията е следната - до 6.04 имаше екип, начело с Александров, който работеше по ралито и е направил голяма част от нещата. В този екип, както казахте е включена сливенската бригада и Дилян Попов, които разработиха маршрута с минаванията през Боровец. Останалите отсечки са си същите - Мухово, Любница и Славовица. След 6.04, новият президент (който не знам дали всъщност е избран) не се е свързал с този екип, за да каже ще разчита ли тях или не. Сливналии не са поемали ангажимент към него и реално не се знае дали те или някой друг ще прави ралито. Предполагам много неща ще се решат, когато съдът каже какво се случва.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот beta_racing » Пон Апр 16, 2012 12:47

Точно заради това сменянето на председателя не трябваше да се случва точно сега! Накрая на сезона - да/може (щом има толкова недоволни), но сега...
Както и да е - това знаем колко се дискутира в "съседната" тема и нека не го пренасяме и тук, но все пак е пряко свързано с организирането на много състезания и най-вече на това. Дано само ралито не се провали заради нечии болни амбиции! Защото после няма "Агура-Магура" да са ви виновни (без да заставам на ничия страна) :x
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот Vaseto » Пон Апр 16, 2012 19:40

P.Solberg - ситуацията е трагична и срамна! А ако съда каже, че остава Александров ще започваме наново ли? Какво пречи на този екип да работи, а и Александровата чета както виждаме не се е предала щом адвоката му пусна жалба в съда. Как новия президен - Козлеков (че е избран - избран е освен ако не игнорираш тези 46 клуба гласували "ЗА" и 7 подрепящи ги без право на глас - изключени) да се свърже с тях като все още да няма правомощия - не е утвърден от съда. Аз мислех, че сливналии (Чаневи) са поели ангажимент към ралито, а не в часност към някаква личност. Кой е луд да сменя работещ екип, но за бездействащ ще е луд ако не го смени, макар че по думите на Чанев Ради им е обещал подкрепа за рали "Сливен". Не е ли малко късно след гергьов ден (тогава се очаква решението на съда) да се започне същинската работа - един месец е необходим за разглеждане на молбата за честоти с връзки - което е изключително важно за сигурноста, полиция, кметства, пътно - какви дупки има по трасето. А този маршрут беше разработен по километри преди година от "Доктора" - Христо Попов и изпратен за обсъждане. Това бездействие ме притеснява сигурно и повечето от Вас :(
Аватар
Vaseto
 
Мнения: 143
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 18:21
Местоположение: Sliven, Tvardica, Sofiq
Име: Васил Киров

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот P.Solberg » Пон Апр 16, 2012 21:39

Г-н Киров, радвам се, че толкова активно се включихте в дискусиите в последните няколко дни.Аз изразих позицията си, че за мен е ненормално да се сменя един екип - бил той на федерация или който друг едва 3-4 месеца след като е избран. Относно рали "България" - ако сте запознат, ще знаете, че една от "големите" битки винаги е била кой ще направи рали "България". И докато, така наречените реформатори няколко пъти се натискаха, но не им беше дадена възможността да го направят, хората от Сливен си сложиха главата в торбата, след като те самите си имат състезание, което да правят. Екипът, който работи до момента си е свършил в голяма част работата и задълженията, само че тях никой не ги е потърсил, за да им каже - да, продължавате или не, ние го поемаме. Което за мен не е нормално! В крайна сметка има изработен маршрут, който е много добър. Така, че нека новоизбраните лидери по-бързо да си разрешават проблемите и да се отнесат сериозно към ситуацията! Никой друг освен тях не е виновен за това, което в момента се случва.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот Гетов » Пон Апр 16, 2012 21:54

P.Solberg написа:Г-н Киров, радвам се, че толкова активно се включихте в дискусиите в последните няколко дни.Аз изразих позицията си, че за мен е ненормално да се сменя един екип - бил той на федерация или който друг едва 3-4 месеца след като е избран. Относно рали "България" - ако сте запознат, ще знаете, че една от "големите" битки винаги е била кой ще направи рали "България". И докато, така наречените реформатори няколко пъти се натискаха, но не им беше дадена възможността да го направят, хората от Сливен си сложиха главата в торбата, след като те самите си имат състезание, което да правят. Екипът, който работи до момента си е свършил в голяма част работата и задълженията, само че тях никой не ги е потърсил, за да им каже - да, продължавате или не, ние го поемаме. Което за мен не е нормално! В крайна сметка има изработен маршрут, който е много добър. Така, че нека новоизбраните лидери по-бързо да си разрешават проблемите и да се отнесат сериозно към ситуацията! Никой друг освен тях не е виновен за това, което в момента се случва.

И за да не си замесен и ти..г-н Гатев, ще те посъветвам и теб както посъветвах иваш шопов...не се занимавайте вие с този спорт, а лично към теб....чета ти мненията...и виждам само едно, чужда путка кокали нема ...а ти и той само е удряте..айде да видим някога кога вие можете да направите друго освен да си чешете пръстите с клавиатурата тука?????
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот Vaseto » Вто Апр 17, 2012 09:14

Г-н Гатев, имам чувството, че Вие (щом тази форма Ви устройва) четете през ред. След като е голяма битка кой да организира рали "България" значи хората от Сливен (Чаневи) са богоизбрани. Обясних и повтарям, че в момента действащ (бездействащ) шеф е Александров. Незная той дали ги е потърсил или не! Тези хора не работят от преди два месеца чакайки събранието, а сега неработят чакайки решението на съда. Ралито наближава и като вътрешен човек сигурно сте наясно, че нищо съществено не е свършено по това рали, а време няма. Относно маршрута защо не казахте, че е много добър миналата година когато го предложи Доктора, или "нашето магаре е по магаре". А това, че се включих актовно е защото виждам как някои хора се променят и от критикари се превръщат в подръжници и говорители на угодната власт. Вас Ви разбирам. Вие имате човек от Александровата чета и това неможе да не влия на мнението Ви. Попитайте го Славчо Христов (човека на Агура в УС) защо не работят. Къде са им засекретените комисии, къде са им специалните правилници, къде са им пакетите към организаторите, кои състезания освен "Сливен" и "България" ще проведат ако останат. Защо всеки ден нарушават наредбата която те гласуваха? Не е ли нормално след като по-голямата част от клубовете не те харесват да си ходиш? Това е сдружение от богати, бедни, по-бедни, можещи, неможещи и те самите решават кой да ги води :!:
Аватар
Vaseto
 
Мнения: 143
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 18:21
Местоположение: Sliven, Tvardica, Sofiq
Име: Васил Киров

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот P.Solberg » Вто Апр 17, 2012 09:19

Сигурно сте прав, тъй като аз не разбирам, като цяло от този спорт и нали един изключителен капацитет ме помоли да не се занимавам със спорта - ако искате да си обсъждаме нещата, може на лични. Аз лично спирам да участвам в каквито и да е дискусии тук.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот Иван Шопов » Вто Апр 17, 2012 11:28

Честно казано не възприемам абсурдността на ситуацията.
"Старото ръководство" е подканено "да си ходи", но пък от него се иска да работи.
"Новото ръководство" трябва да е амбицирано да докаже думите си и най-вече, че е мислено и има подготовка за реализация на календара.
И двете такива не афишират действието или бездействието си, но пък имаме "сигурност", че календара ще е ок.
Не знам дали Чанев е "богопомазан", но дотук и не видях някой да е изявил публично желание да се захване с организацията на рали "България". Ако това състезание беше "спестовната касичка" на БФАС преди време, то сега надали ще има тази възможностт. Което и да е ръководство да се занимава с мероприятието, летвата беше вдигната и се очаква публичност на приходите и разходите.
За себе си съм убеден, че катаклизмите по никое време и целият цирк, наречен "ОС на БФАС" ще окаже своето въздействие и дори и рали "България" да бъде проведено ще е в най-слабият му вид досега. Надявам се, че съм лош пророк, но времето ще покаже.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот Vaseto » Вто Апр 17, 2012 22:18

Иване.Шопов да работят до последния си ден ако са дошли за това. Нали ти е ясно ,че новите нямат никакви права все още. И дано не е вярно това което и ти сигурно си чул за рали "България" :-Александров съботира ралито за да отмъсти на човека с чиято помощ го избраха-Янакиев който го предал :!: Това не е спорт
Аватар
Vaseto
 
Мнения: 143
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 18:21
Местоположение: Sliven, Tvardica, Sofiq
Име: Васил Киров

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот bmw sport » Вто Апр 17, 2012 22:51

Трудно е Александров да съботира рали Б-я,защото лиценза е към СБА а не не БФАС,Но Янакиев ще го даде на когото реши,случайно може и да бъркам!
bmw sport
 
Мнения: 38
Регистриран на: Съб Мар 10, 2012 09:52
Име: златко златев

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот Vaseto » Вто Апр 17, 2012 22:57

Да бъркаш! Лиценза е за федерацията и няма нищо общо с рали "България".
Аватар
Vaseto
 
Мнения: 143
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 18:21
Местоположение: Sliven, Tvardica, Sofiq
Име: Васил Киров

Re: Рали България 08-10 юни 2012, Нац.ш-т II кръг

Мнениеот P.Solberg » Вто Апр 17, 2012 23:01

Само да попитам - от кога лиценза е във федерацията, след като дълги години е в СБА? Кога точно е извършено прехвърлянето, понеже не съм чул за такова?
От официалния сайт на ФИА става ясно, че нещо не си прав -http://www.fia.com/EN-GB/THE-FIA/MEMBER-CLUBS/EUROPE/Pages/Bulgaria.aspx
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Рали Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 65 госта

cron