Проблем с преноса на данни от диск към компютър

Всичко извън автомобилния спорт

Проблем с преноса на данни от диск към компютър

Мнениеот svetluo » Вто Сеп 06, 2011 11:35

Искам да помоля за помощ и малко разяснение . Последните няколко състезания , се появи следният проблем . Снимам си всичко (изтървам половината състезание) , с ясната цел да кача заснетото тук , но всичко добро приключва до тук . Снимам с камера Сони , в DVD формат с дискове Verbatim&Maxell DVD-RW , използвани не повече от 1-2 пъти . При заснемането , нямам никакъв проблем , след това си финализирам диска както си му е реда , вадя диска от камерата слагам го в DVD-player-a пускам да видя какво съм сътворил , няма проблеми с насичане прекъсване или прескачане на моменти , вадя диска слагам го в компютъра но....там ситуацията е същата всичко върви като по вода. Отварям дискът започвам да прехвърлям файловете с Copy&Paste , при което ми излиза период на прехвърляне от порядъка на 50-60 минути , записва се известно време и ми изкарва съобщение за грешка . От там следва , че или диска трябва да го оставя така както си е т.е. неизползваем повече , или трябва да изтрия информацията и да снимам наново , и в двата случая и аз и вие губим . Някакви идеи как да поправя тази грешка имате ли ?

П.С.> Грешката се състой в следното: Грешка***********:Искането не може да бъде изпълнено поради грешка във входно-изходното устройство.
Eдин добре изпързалян завой носи повече духовно удовлетворение от едно Е*ане!
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Re: Проблем с преноса на данни от диск към компютър

Мнениеот trouble » Сря Сеп 07, 2011 17:40

Светльо, проблема ти е в ЦД/ДВД у-вото на компютъра.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Проблем с преноса на данни от диск към компютър

Мнениеот P.Solberg » Сря Сеп 07, 2011 18:14

Не винаги. Пробвай да си изтеглиш програмата Ulead Video Studio 10. След като я пуснеш горе, където са опциите - избери импорт. От там си избираш папката в диска, където са видео файловете. Импортни ги в програмата и след това ще можеш да ги конвертираш и запишеш в какъвто искаш формат. И аз имах Сони и на мен ми правеше тея чакмаци. Ако имаш нещо неясно ми пиши, да ти поясня.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Проблем с преноса на данни от диск към компютър

Мнениеот svetluo » Пет Сеп 09, 2011 09:23

Владо , беше прав , с това успях да Импортирам повече данни от диска , но пак се губят около 10 минути от него....явно работата тука е от диска!?
Eдин добре изпързалян завой носи повече духовно удовлетворение от едно Е*ане!
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Re: Проблем с преноса на данни от диск към компютър

Мнениеот ivobojkov1 » Сря Окт 12, 2011 16:12

Пробвай да смениш дисковете, които ползваш, макар че тези са хубави.
ivobojkov1
 
Мнения: 0
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:40
Име: Иво Божков


Назад към Извън темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта

cron